I ll Coccolona Fitte Denzei zoekt een baas SCHI Voordeel Nieuwe collectie voorjaar 2014 bin E JL Lezing over geloofsbagage Ierse muziek in CineCafé St. Aloysiusschool uit Zuid- Beveland bestaat 100 jaar PACK ri9n uit EP I Denzei van 2 jaar is een gro te hond van 50 kilo schoon aan de haak. Denzei kwam te dik binnen bij het asiel omdat hij net een revali- datieperiode achter de rug had, maar nu hij weer mag bewegen is hij al aardig wat kilootjes kwijt. Hij is nu weer helemaal fris en frui tig en mag lekker dollen en dat doet hij graag. Het asiel zoekt voor Denzei een rus tig hu^houden (liefst 1 of 2 personen) met ervaring en geen kinderen en geen kat ten. Denzei heeft op cursus gezeten en kan los lopen. Thema is samen bij NLdoet dagen MIDDELBURG - Middelburg staat in de week van 17 tot en met 22 maart vol van de activiteiten rondom vrij willigerswerk. Voor het eerst houdt vrijwilligers- steunpunt Samen Vrijwillig (Stichting Welzijn Middel burg) de NLdoet Middel burg week. Ontmoeting staat hierbij centraal, waar bij de week wordt afgesloten met de landelijke NLdoet dagen op 21 en 22 maart. Zowel voor maatschappe lijke organisaties als voor vrijwilligers en overige be langstellenden is er veel te doen tijdens de NLdoet week. Geïnteresseerden kunnen deelnemen aan de dialoogmiddag. Daarnaast zetten maatschappelijk be trokken ondernemers zich in voor alleenstaande moe ders middels een verwen dag. Voor maatschappelijke organisaties zijn er kennis- café's. Meer info op www. welzijnmiddelburg.nl/vrij- willigerswerk/NLdoet. Pastor Kees Simons en PZC- kerknieuwsredacteur Wil lem Staat houden donderdag 13 maart een dubbellezing over het thema 'Geloofsba gage'. Simons gaat in op ont moetingen met mensen aan het ziekbed. Niet zelden gaat het daarbij om patiënten voor wie het einde nadert. Staat is van bevindelijke af komst en maakte kennis met diverse kerkgenootschap pen. De vraag is, wat houd je daar aan en wat houd je daar van over? Een persoon lijk getinte voordracht onder de noemer 'ik ben gerefor meerd, hervormd en katho liek'. Aanvang 19.30 uur in de kerk van Nieuwland. VLISSINGEN - De Ierse folk- band Tyrconnel speelt zon dag 16 maart in het Cine Café in Viissingen. De band speelt van 16.00 tot 18.00 uur en om 19.00 uur (korte avondset) ter gelegenheid van St Patricks Day, de Ierse nationale feestdag. Het op treden biedt uitstekend de gelegenheid om de vrolijke, 0VEZANDE - Honderd jaar katholiek onderwijs in Ove- zande is een mijlpaal waar op dit actieve dorp volop aandacht wordt geschon ken. Jos Huijbrechts, direc teur van R.K. basisschool De Zandplaat en lid van de werkgroep: "Daar willen we natuurlijk niet zomaar aan voorbijgaan. Daarom wordt er vanuit de school, in sa menwerking met de kerk, in het schooljaar 2013-2014 aandacht aan besteed in een projectweek op school van 7 tot en met 11 april. Zaterdag 12 april is de reünie voor alle schooljeugd van Ovezande van de laatste honderd jaar die op de St. Aloysiusschool in de Hoofdstraat, de Zand plaat in de Burgemeester Andriessenstraat of in de Zandplaat in de Mr.Dr. Mes straat hun lagere school of basisschooltijd hebben doorgebracht." Tot 1913 was er op Ovezande alleen een openbare school waar kin deren van alle gezindten les kregen. In deze toestand zou al snel verandering ko men want de nieuwe pas toor Bergansius maakte zich sterk voor een katholieke school. In de eeuw dat de St. Aloysiusschool bestaat zijn er vier 'hoofden der school' geweest: De Waal, meester Huige, Rinus Hoondert en nu Jos Huijbrechts. "Be kende onderwijzers waren juffrouw Guinee, juffrouw De Punder, de meesters Wensler en Matterus", somt Huijbrechts op. De reünie voor oud-leerlingen en oud leraren is zaterdag 12 april van 15.00 tot 19.00 uur in gebouw De Sandplaete, waarin ook basisschool De Zandplaat gevestigd is. Aanmelding kan tot 4 april via reunieschoolovezande® gmail.com. ontroerende en historische ballades van Ierland te be luisteren. Er is ook gelegen heid tot 'Sing along'. Wie zin heeft, kan meezingen met hits als Steal away, the Wild rover of Molly Malone. Tyrconnel bestaat uit zes musicerende vrienden uit Zeeland en West-Brabant. www.tyrconnell.nl. 3 shorts 29.95 - Heren pyjama's - Heren shortama's - Heren shorts DE VLIJT LINNEN Italian design chairs slechts 155,- De Faam woensdag 12 maart 2014 7 Wie kan Denzei een lief thuis bieden? Neem snel contact op met Dierenasiel Walcheren aan de Maanweg 5 in Viissingen. Meer info op www.dierenasielwalcheren.nl en via 0118-613579. Foto PR NIEUW- EN SINT JOOSLAND - pMBj De school is op zoek naar oud-leerlingen. familie De Mey-Daalman Foto uit de collectie van Middelburg Gravenstraat 3 Tel. (0118) 63 38 30 De Coccolona design tuinstoel met armleuningen is gemaakt van recyclebaar polypropyleen (sterke kunststofsoort voor buiten) en is kleurvast. De Coccolona is stapelbaar tot 4 stuks. Deze stoel is ook beschikbaar als 2-zits bank (sofa) en verkrijgbaar in verschillende kleuren. Verkrijgbaar in de kleuren: wit, oranje, rood, groen, taupe en antraciet. De Coccolona bij Palladio buitenmeubelen Ontdek de Coccolna design chair bij Palladio buitenmeubelen. De adviseurs van Palladio kunnen u helpen bij de juiste keuze buiten meubelen, de stoffen, kleuren en het materiaalgebruik. "Colourfull time outdoor" is het thema van Coccolona en Palladio helpt u dit te realiseren. woononcept Palladio buitenmeubelen. Schouwersweg 7.4451 HS Heinkenszand. 0113 215838. binnenuit.nl

de Faam | 2014 | | pagina 7