Zorgstroom dichtbij mensen I I" iM Ril; Zorgstroom tijdens de Open dag van Zorg en Welzijn op zaterdag 15 maart OPEN welzijn 2014 Zitadviesdag: vrijdag 28 maart 2014 25% korting op alle sta-opstoelen! Zorgboulevard uit de steigers Nieuws van de voordeelpas i Demodagen Mobiliteit ZORGEN Zorgstroom d ZATERDAG 15 MAART Van 1499.-VOO O 19.- Buitenspeelgoed Stouten Bezoek de bij Medipoint Thuiszorgcentrum Zeeland op 21 en 22 maart Meer info op www.medipoint.nl/ demodagenmobiliteit Care for Women plrtL rtc*cus Zorg- en verpleegcentrum Nieuw-Sandenburgh in Veere zet aanstaande zaterdag van 13.00 tot 16.00 uur haar deuren open voor het publiek. Een unieke gelegenheid om eens binnen te kijken! Laat u rondleiden door het huis en kijk op plekjes waar u normaal gesproken niet komt. Uiteraard kunt u in het gezellige restaurant genieten van een kopje koffie of thee met een versnapering, tevens kunt u luisteren naar het pianospel van Anneke Huibregste. Afdeling Welzijn verzorgt in Nieuw-Sanden- burgh een breed scala aan activiteiten zoals: geheugentraining, studie/leeskring, koers- bal, bingo, avondjes uit met gastoptredens, of werken achter de Braintrainer Plus. Ook wijkbewoners zijn bij de meeste van deze activiteiten van harte welkom. Verschillende van deze activiteiten worden op 15 maart uitgevoerd, waarbij u wordt uitgenodigd om mee te doen! Op die manier proeft u de sfeer van het huis. Bent u geïnteresseerd in vrijwilligerswerk? Informeer bij Tamara de Ridder, Natalie de Later of Carolien de Koeijer naar de mogelijkheden of vul het interesse formulier in daf op de locatie ligt. U vindt Nieuw-Sandenburgh aan de Sandenburghlaan 2,4351 RL Veere. U bent van harte welkom! Goed zitten is belangrijk, want gedurende de dag brengen we heel wat uren zittend door. Daarom organiseren wij in Medipoint I Thuiszorgcentrum Vlissingen een Zitadviesdag. Tijdens deze dag krijgt u een: Uitleg over gezond zitten Gratis individueel zitadvies van een deskundig zitexpert Gratis stoelverwarming of draaiplateau bij aankoop van een sta-opstoel op de demodag* Kom ook proefzitten tijdens onze zitadviesdag! Meld u nu aan via 0900 -112112 5 (optie 3). Medipoint I Thuiszorgcentrum Vlissingen Badhuisstraat 104,4381 LV Vlissingen Open dag programma: Om 13:30 uur start de eerste groep met activiteiten zoals: De Bezige bijtjes (knutselen) in de recreatiezaal Bloemschikken in de hal van afdeling Kruidhof. Appelflapjes bakken door de dag verzorging in 't Hofje afdeling Valkenhof. Om 14:45 uur start een tweede groep met deze activiteiten. Ook op ons nieuwe model Saliro: Aantrekkelijke sta-opstoel met i motor Rank, slank, elegant en tijdloos model 3 jaar garantie Deze aanbieding is geldig t/m 15 juni 2014 en geldig voor leden van Zorgstroom X-tra. 'Niet geldig bij aankoop van het model Saliro. In de afgelopen maanden hebben we weer een aantal nieuwe aanbieders mogen ver welkomen in ons pakket waarin honderden regionale en online aanbieders voordelen bieden aan pashouders. Meer informatie over onderstaande én andere aanbieders vindt u op www.zorgstroom.nl/voordeelpas. Kijkt u ook eens bij de online aanbiedingen op onze website: u ontvangt geld terug op online aankopen. Is er een uitverkoop of speciale aanbie ding bij uw webwinkel naar keuze, ook dan ontvangt u extra korting op uw aankoop! Bekijk ook de korte video met uitleg op onze website. Heeft u nog geen X-tra pas? Meld u aan via aanmeldingenX-tra@zorgstroom.nl of via telefoonnummer 0118-684000. De zorgboulevard in Vlissingen is uit de steigers. De voormalige Zeevaartschool wordt eind deze maand in gebruik genomen. In dit complex komen op de begane grond en op de eerste verdieping meerdere medische voorzieningen zoals een dialysecentrum. Op de bovenste verdieping komt het Zorg- hotel van Zorgstroom, een prachtige voorziening voor kortdurend verblijf. Handelsweg 25, 4387 PC Vlissingen T: 0118-491910 of 06-53167990 W: www.buitenspeelgoedstouten.nl Voor eigentijds buitenspeelgoed dat kinde ren stimuleert en uitdaagt buiten te spelen. Uw voordeel met de X-tra pas: - 5% korting bij een aankoop tot €150,- en 10% korting bij een aankoop vanaf €150,- op het gehele assortiment (kortingscode aan te vragen via contactformulier op de website bij bestelling online, niet geldig in combinatie met andere acties/kortingen). Uw voordeel met de X-tra pas: Healthcheck: - €2,50 korting op Healt Check consult (cholesterol, suiker en bloeddruk check via de speciaal ontwikkelde vrouwen healthcheck) Consult: - gratis adviesplan -10% korting op supplementen QQQ tfttxHai «1 nwMywilM Care For Women Esmé Ras W: www.hormoonspecialiste.nl Esmé helpt bij hormonale vragen en problemen. Ze neemt tijdens een consult alle tijd voor uw vragen en geeft een advies op maat. Educoaches T:06"50 287715 W: www.educoaches.nl Educoaches biedt verschillende computercursussen aan, in uw eigen omgeving, gewoon thuis! Uw voordeel met de X-tra pas: - gratis kennismakingsbezoek: wat zijn de mogelijkheden - gaat u een cursus volgen dan krijgt u 20% korting op de eerste drie lessen - uw kennis, buurman/vrouw doet mee voor de helft van de prijs (hoeft geen lid te zijn!) facebook.com/Zorgstroom ^0 twitter.com/Zorgstroomopi Speeicircus Bambini Baskenburgplein 2, Vlissingen, T: 0118 -41 54 00 W: www.speelcircusbambini.nl Leef je uit in Speeicircus Bambini. Kleine en grote kinderen spelen geschei den. Uitgeput? Plof neer in BiosBini en bekijk de leukste kinderfilms. Uw voordeel met de X-tra pas: - 10% korting op de entreeprijs voor kinderen (2 -16 jaar). Volwassenen betalen het normale tarief (maximaal 4 personen per pas, de korting is niet geldig in combinatie met andere acties).

de Faam | 2014 | | pagina 24