Verkeershinder door werkzaamheden rotonde A58 afrit 39 Middelburg centrum H Van maandag 17 maart tot en met vrijdag 11 april 2014 1 Heinkenszand Van Vlissingen richting Middelburg Provincie Zeeland Omleidingsroutes Van Vlissingen richting Middelburg Van Vlissingen richting Vlissingen-Oost/Terneuzen Borsele www.zeeland.nl Nisse N256 Arnemuiden Middelburg N664 N665 Hnéifa Lewedorp N665 »HfO iVrtdsknlf 'u Si«l Nieuwdorp Nisse N666 's-Heerenhoek Verkeershinder door werkzaamheden aan rotonde bij Middelburg van maandag 17 maart tot en met vrijdag 11 april 2014. Provincie Zeeland vernieuwt de zuidelijke rotonde op de aansluiting van de weg Middelburg richting Vlissingen Oost/ Terneuzen (N254) met de A58 bij afrit 39 Middelburg centrum. In deze periode is de rotonde gedeeltelijk afgesloten. De roton de wordt overzichtelijker en hierdoor verkeers veiliger. Houd rekening met hinder Houd in de hele periode rekening met verkeers hinder en 10 minuten extra reistijd. Wij advise ren u gebruik te maken van de omleidings routes. De maximumsnelheid van het door gaande verkeer Middelburg - Vlissingen-Oost en omgekeerd is gedurende de gehele periode 30 kilometer per uur. De rotonde is mogelijk een aantal nachten volledig afgesloten voor het wegverkeer. Afsluitingen Van Vlissingen via A58 afrit 39 richting Middelburg centrum/ Mortiere Boulevard/ ZEP Van Vlissingen via A58 afrit 39 richting Vlissingen-Oost en Terneuzen Van Middelburg (naar Nieuw- en Sint Joosland (Weizichtweg) en omgekeerd Van Middelburg via A58 richting Arnemuiden/ Goes. Deze richting is afgesloten van 28 maart tot en met 11 april. Alleen doorgaand verkeer van Middelburg richting Vlissingen-Oost/ Terneuzen en omge keerd is mogelijk. Voor de overige bestemmin gen zijn omleidingsroutes ingesteld. Aan de noordelijke rotonde wordt niet gewerkt. De afrit voor het verkeer richting Middelburg centrum vanuit Goes (A58) blijft beschikbaar. Omleidingsroutes De omleidingsroutes staan aangegeven met gele borden. Het verkeer wordt omgeleid over de Nieuwe Vlissingseweg (N661). Van Vlissingen A58 richting Vlissingen-Oost/ Terneuzen Het verkeer wordt omgeleid via Ritthem (N662). Van Middelburg richting Goes Het verkeer wordt omgeleid via het Vlissingen- Oost en Heinkenszand (N62). Van Middelburg (centrum) richting Nieuw- en Sint Joosland Het verkeer wordt omgeleid via de N57 en A58 afrit 37 Arnemuiden. Van Nieuw- en Sint Joosland richting Middelburg Het verkeer wordt omgeleid via A58, afrit 37 Arnemuiden. Van Vlissingen/ Oost-Souburg richting Nieuw en Sint Joosland Het verkeer wordt omgeleid via A58, afrit 37 Arnemuiden. Er is een aparte omleidingsroute ingesteld voor landbouwverkeer van Middelburg naar Nieuw en Sint Joosland en omgekeerd. Kijk voor meer informatie op: www.zeeland.nl/N254rotonde Bekijk de omleidingsroutes ook via: www.zeeland.nl/verkort/verkeersinformatie Volg Provincie Zeeland op Twitter voor actueel nieuws. Van Middelburg (centrum) richting Goes Van Middelburg (centrum) richting Nieuw- en Sint Joosland Van Nieuw- en Sint Joosland richting Middelburg Van Vlissingen/ Oost-Souburg richting Nieuw- en Sint Joosland N661 <■""<-'ibffW Vlissingen Ritthem Bron kaartbeeld: Topografische dienst Kadaster FUrWuobdtjk

de Faam | 2014 | | pagina 16