Tema Automotive naar wlT^Saai de Ampereweg verhuisd LowBudgetPC bestaat tien jaar Voorjaarsshow biedt vertier voor hele gezin Week van de mondhygiëne Topkwaliteit vlees uit de eigen regio bij Agrimarkt frisse wind door de winkel. MIDDELBURG - Tema Auto motive verhuisde 1 febru ari naar een grotere locatie. Eigenaren Editha en Mare Kraak: "Na anderhalf jaar werd onze locatie aan de Fa- gotweg te klein om de in- en verkoop van auto's verder uit te breiden. Op Ampèreweg 58 hebben wij volop ruimte gevonden voor onze ge bruikte auto's en om te par keren." De werkplaats heeft MIDDELBURG - Komende week, van maandag 17 tot en met zaterdag 22 maart, vindt de landelijke week van de mondhygiënist plaats, georganiseerd door de Ne derlandse Vereniging van Mondhygiënisten (NVM). In deze actieweek wordt het publiek uitgenodigd om een kijkje te nemen in de mond- zorgpraktijk voor onder an dere een gratis mondzorg- advies. In Middelburg houdt mondhygienepraktijk Mir- REGIO - Er is veel ruimte voor vers bij Agrimarkt, met steeds meer streekproduc ten in het assortiment. Door de korte keten krijgt de boer een eerlijke prijs en betaalt de klant niets te veel, dit geldt ook voor het vlees dat Agrimarkt nu verkoopt. De raszuivere Franse Blonde drie bruggen waar collega Damy de Jager samen met Mare onderhoud en repa raties verricht. Tema Auto motive doet alle merken au to's met als specialisme het merk Saab. "Hierin krijgen wij veel werk aangeboden", zegt Mare, "onze insteek is service, kwaliteit voor een goede prijs, én persoonlijke aandacht voor de klant." Editha verzorgt de admini- jam Tammes op woensdag ochtend 19 maart een open dag met gratis mondzorgad- vies. Er kan ook een gratis tandvleescheck op afspraak (15 minuten) gedaan wor den. Mondhygienepraktijk Mirjam Tammes is te vinden aan de Meanderlaan 218, in Middelburg. Telefoon; 0118- 85 06 22; Meer info d'Aquitaine runderen wor den gehouden op de vlees- veehouderij Masseurs in Oud-Gastel die geleid wordt door twee neven, Johan en Johan Masseurs. Het vlees van deze runderen is van de hoogste kwaliteit: fijndradig, helder lichtrood van kleur, mals en smakelijk. stratie en de breng- en haal- service van auto's en cliën ten. Tema Autmotive biedt airco-service, in- en verkoop nieuwe- en gebruikte auto's, opslag en verkoop zomer en winterhanden, APK en RDW erkend. Tema Automotive, Ampè reweg 58, Middelburg, (Ar- nestein I), 0118-611622 MIDDELBURG - LowBudgetPC in Middelburg bestond op 4 maart tien jaar. Eigenaren Jaco en Astrid Muilwijk: "Tien jaar geleden startten wij ons bedrijf vanuit huis en wij openden in 2005 een zaak in de Herenstraat. On dertussen zitten we nu al twee jaar in de Zandstraat. Wij zijn een van de weinige computer speciaalzaken met Veel op voorraad én de kennis in huis voor service, reparatie en Computers bou wen. Wij maken, in overleg, computers op maat voor onze klanten", aldus Jaco Meulwijk. LowBudgetPC werkt voornamelijk voor particulieren en kleine be drijven en levert alles op het Tot en met 22 maart mag alle tweedehands winterkleding weg voor 1 euro per stuk. De opbrengst is voor vak onderwijs in India. Woord en Daad is te vinden aan de Dorpsstraat 25 in Oostka- pelle. Elke ochtend open en op woensdagmiddag. Op 12 maart is de winkel gesloten. 2e Mamacafé wordt geopend MIDDELBURG - Mamacafé Middelburg van Stichting Welzijn opent vrijdag 14 maart haar tweede locatie bij Kinderopvang Walche ren aan het Meiveldpad 2. Net als bij de opening van het Mamacafé in de Stro- menwijk, zal ook dit keer Marjolijn Bergmann, echt genote van de burgemees ter van Middelburg, Harald Bergmann, aanwezig zijn. Het Mamacafé wil een ont moetingsplaats zijn die makkelijk toegankelijk is voor moeders met hun jonge kinderen of vrouwen die een kindje verwachten. Onder het genot van de lekkerste creaties van Mamma's Mid delburg maken bezoekers tijdens de loting op deze ochtend kans op een prach tige fotosho'ot door Stephan van Es (fotografie Van Es). gebied van computeronder delen en randapparatuur, zoals beeldschermen, rou- ters voor draadloos internet, printers of usb-sticks. "Wij werken veel met Asus, een merk dat qua laptop bekend staat als een van de beste, en wij zijn dan ook Asus Gold- partner. Dat is een speciaal dealership met rechtstreeks contact met de importeur van Asus", licht Muilwijk toe. "Er is nog steeds veel belangstelling voor de pc en de laptop. Eerst meer pe's dan laptops, tegenwoordig ligt dat fifty/fifty. Wij heb ben het nu redelijk druk met installeren van Windows7 en Windows8 program ma's omdat Windows XP, OOST-SOUBURG - Op het Be drijventerrein Souburg wordt donderdag 20, vrijdag 21 en zaterdag 22 maart een Voorjaarsshow gehouden op de Marie Curieweg in Oost- Souburg. Op donderdag en vrijdag van 10.00 tot 18.00 uur, op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. De organisatie is in handen van Maikel de Kok van Insign: "Acht be drijven geven daar acte de présence met hun bedrijfs activiteiten. Als speciale aktie is er een stempelkaart. Wie alle acht deelnemende bedrijven bezoekt en er een stempel van heeft kan zijn of haar auto gratis laten was sen bij Autowaspark Kuzee. Verder is er een groot spring kussen en gratis suikerspin- dat 8 april stopt en daarna niet meer te updaten is, verdwijnt." LowBudgetPC verkoopt de Asus tablet met besturingssysteem Android of Windows8, die beiden goed functioneren, handig en praktisch zijn. "Onze doelgroep is de wat oudere computergebruiker, die wil meer service en uitleg. Iedereen kan met een ta blet overweg als je jezelf er maar voor openstelt", zegt Jaco. Parkeren kan voor de deur, handig bij ophalen of afgeven. LowBudgetPC, Zandstraat 6A, Middelburg, 0118-617057 nen." Zaterdag is er een grote brandweerdemonstra tie. Bij Kuzee Autologistiek komt een kantelsimulator te staan met een auto er in. Daar kan iemand in plaats nemen, vervolgens wordt de auto gekanteld en moet de inzittende er uit zien te komen Bij Kuzee komt ook een grote opstelling van al hun rijdend materieel. Te gen betaling kan er zaterdag een helicoptervlucht wor den gemaakt. De Kok: "Ook de vrachtwa gen uit de rally Parijs-Dakar van de firma Hoondert is dan te zien. Bovendien kan het publiek bij een aantal bedrijven een kijkje in de keuken nemen." De Marie Curieweg loopt parallel aan de A58, eenvoudig te berei ken via afrit 40. Willibrord zet de deuren open MIDDELBURG - In verpleeg huis Willibrord aan Bach- tensteene 14 in Middelburg is zaterdag 15 maart van 11.00 uur tot 16.00 uur een Open Dag. In het kader van de landelijke Open Dag van Zorg en Welzijn organiseert Werkt voor Ouderen deze dag activiteiten onder het thema 'Gezond ouder worden'. Tij dens de Open Dag kunnen bezoekers vrijblijvend mee doen en advies krijgen. Er is een gezondheidsplein waar zij kunnen deelnemen aan verschillende testen, zoals het meten van cholesterol en bloeddruk. Er zijn ook di verse proeflessen. Meer info op www.werktvoorouderen. nl/opendag. Internationale zorgconferentie MIDDELBURG - Afnemende zorgbudgetten en een ver ouderende bevolking zetten de gezondheidssector onder druk. Dat is het centrale thema in de conferentie Em- bracing Change - the future of health, die donderdag 13 maart in de Burgerzaal van het oude stadhuis in Mid delburg is. Inspirerende sprekers als de Vlaming Jef Staes en Bertalan Meskó (Hongarije) geven nieuwe inzichten over veranderin gen en hoe hiermee om te gaan. Embracing Change - the future of health is gra tis toegankelijk voor ieder een die zich bezighoudt met de gezondheidszorg, www. cura-b.eu/cura-b-final-con- ference-embracing-change. saOOSTKAPELLE-Bij de kleding- Editha en Mare Kraak bieden service en kwaliteit voor een goede prijs. Foto Leon Janssens De Faam woensdag 12 maart 2014 14 De deelnemers van de Voorjaarsshow op het bedrijventerrein in Oost-Souburg. Foto: Maikel de Kok insign O www. mondzorgmirjamtammes. nl w www.tema-automotive.nl door Leon Janssens O www.lowbudgetpc.nl De Agrimarkt levert vlees van de runderen op de boerderij in Oud-Gastel van de neven Johan en Johan Masseurs. Foto PR LowBudgetPC verleent al tien jaar service en kwaliteit voor een vriendelijke prijs. Foto Leon Janssens

de Faam | 2014 | | pagina 14