Harry wil niet langer op reis 'X%. Uw kostbaarheden zijn goud waard! O O ga goudwisselkantoor k- Buitenkampers vertelt verhaal Indië in WO II www.goudwisselkantoor.nl faZrV0m van t !6 De Ruit*r en W'M \.x3 j? VLISSINGEN - Harry van de Sunweb, zoals hij in het asiel genoemd wordt, is een vrolijke deugniet van on geveer 2 jaar oud. Hij vindt het een sport om hier in het asiel door de gang heen te rennen en dan in de kantine of magazijn te gaan zoeken naar eten en aandacht. Har ry brengt bij iedereen een lach op het gezicht omdat hij altijd iets aan het doen is. Deze knappe jongen zoekt een huis met tuin waar hij alles mag gaan ontdekken en onderzoeken om daarna tevreden in slaap te vallen. Mooie oogst voor Turnschool kwartfinales in Bergschen- hoek wisten de turnsters van Turnschool Zeeland uit Vlissingen prima prestaties neer te zetten. Goud was er voor Moira Jozwiak en Ilse van Rijswijk. Rachelle Ha mels won de zilveren plak bij de junioren. Brons was er voor Daniek Witlox en Frederique Snijders. Snij ders wist zich met haar score direct te plaatsen voor de Bondsfinale. De andere turnsters gaan door naar de halve finale. Bij de senioren wist de tweeling Kelly en Wendy Goedegebure zich verzekerd van een plek in de halve finale. Eveneens door naar de halve finale gaan Larissa Borgs, Nadine Poppe, Marilou Poppe, Fleur Dingemanse, Marit van Lae- re en Dewi Roest. Chanella Boucherie en Charlotte van Gils kwamen helaas net te kort voor een plek in de fi nale. Lees het hele bericht op www.de-faam.nl. MIDDELBURG - In maart en april start Indigo Preventie Middelburg trainingen voor kinderen die moeite hebben met de scheiding van hun ouders: 'Kind en echtschei ding' en 'Dappere Indianen'. Vanaf heden kunnen kinde ren hiervoor ingeschreven worden. Belangstellende ouders kunnen voor meer informatie of aanmelding contact opnemen met het secretariaat van Indigo, tele foonnummer 0118 62 51 13 of e-mail preventie@indigo- zeeland.nl. Na aanmelding volgt er eerst een kennisma kingsgesprek. De training 'Kind en echtscheiding' is bedoeld voor kinderen in de leeftijd van 8 tot 12 jaar. RITTHEM - In het Dorpshuis in Ritthem is zaterdag 8 maart de klucht 't Hof van Eden van Dick van Maas land te zien. Het stuk wordt gespeeld door toneelver eniging 'Tot Leringhe ende Vermaeck'. In het stuk vol gen verrassende wendingen elkaar op rond een actueel thema, want wie zoekt er nu niet naar de ware liefde? Kaarten zijn te bestellen via de website van het Dorps huis. http://onsdorpsleven- ritthem.yolasite.com of via tel. 0118-461905. Donderdag 6 maart is er een open repetitie van de band Windbroke die Ierse muziek brengt. De toegang hiervoor is gratis. VLISSINGEN - CineCity in Vlissingen vertoont zondag 9 maart film Buitenkam pers. Bij de voorstelling zal de regisseur aanwezig om de film in te leiden en nadien vragen uit het publiek te beantwoorden. 'Buitenkam- pers-Boekan Mam!' is de nieuwste documentaire van regisseur Hetty Naaijkens- Retel Helmrich die enkele jaren geleden de succesvolle film Contractpensions- Djangan Loepah! maakte. Het is de eerste keer dat over deze voor velen onbekende periode uit de vaderlandse geschiedenis een film is gemaakt. Tijdens de WO II in Indië werden de meeste Nederlanders in Japanse kampen geïnterneerd, maar het grootste deel van de In- dische-Nederlanders bleef buiten de kampen. Deze zo genaamde Buitenkampers dachten eerst dat ze beter af zouden zijn dan zij die bin nen de kampen zaten, maar al gauw bleek dat het leven buiten de kampen ongekend zwaard was. De meeste mannen waren krijgsgevan gen of werden geïnterneerd. De Nederlands-Indische vrouwen en kinderen ble ven zonder inkomen ach ter en onderwijs aan hun kinderen was verboden. In deze film vertellen deze Buitenkampers voor open hartig over hun ervaringen als kind buiten de kampen tijdens de Japanse bezet ting en de daaropvolgende onafhankelijkheidsstrijd. In deze documentaire worden openhartige en indringende interviews afgewisseld met bijzonder archiefmateriaal en prachtige sfeerbeelden uit Indië. De film begint om 16.15 uur. Reserveren: 0900- 24632489 of via www.cine- citty.nl. Goudwisse/kanf00 rmm 25 jaar expertise! f Wie kan Harry een lief thuis bieden? Neem snel contact op met Dierenasiel Walcheren aan de Maanweg 5 in Vlissingen. Meer info op www.dierenasielwalcheren.nl en via 0118-613579. Foto PR BERGSCHENHOEK - Bij de De regisseur van de film Buitenkampers is zondag aanwezig om de film in te leiden en vragen te beantwoorden. Foto PR De Faam woensdag 5 maart 2014 21 Iedereen heeft kostbaarheden in huis. Soms zelfs zonder dat men zich hier bewust van is. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar grootvader nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Zo ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn en mocht u het willen verkopen, dan bieden we u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: Goud Zilver Munten Sieraden (goud en zilver) Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Meer dan 50 locaties door heel Nederland! Locatie Middelburg Parkeerplaats Hotel Restaurant Arneville Buitenruststraat 22 4337 EH Middelburg middelburg@goudwisselkantoor.nl Openingstijden Elke maandag van 10.00 -16.30 uur Locaties bij u in de buurt Goes, Piet Heinstraat 2b (di. t/m za.) L.

de Faam | 2014 | | pagina 21