Zaterdag open dag bij Kampeeradvies Zeeland Hairstylingshop Temsamani ZAKELIJK deze week Beetje vakantiegevoel bij camperbeurs ACT Glerum Huurbazen gaan voor zon Begrafenisverzorging Roubos bestaat 5 jaar Caravanlife zit in landelijke finale HEINKENSZAND - Op 17 maart weten ze in Heinkenszand of de vlag uit mag. Caravan life Gorter staat namelijk in de finale van de landelijke verkiezing KCK Caravanbe- drijf van het Jaar. Samen met nog vijf BOVAG Caravan- en Camperbedrijven strijdt het bedrijf om de prestigieuze titel. De zes bedrijven, al lemaal lid van BOVAG, ver gaarden de meeste stemmen van lezers van het toonaan gevende blad Kampeer en Caravan Kampioen (KCK) van de ANWB. Directeur Siewert Gorter is in zijn nopjes met deze finaleplek: "Geweldig om deze waar dering te krijgen van onze klanten. Dan weet je waar je het allemaal voor doet!" Intentie locatie ADRZ uitgesteld VLISSINGEN - Het afronden van de intentieverklaring voor de komst van de zie kenhuisvoorziening in Vlissingen Noord vergt op bestuurlijk niveau meer tijd dan verwacht. De onderte kening, die vrijdag 28 febru ari 2014 was gepland, wordt uitgesteld. De overheden hebben meer tijd nodig om veelomvatten de afspraken te maken op het gebied van onder meer financiën, techniek, infra structuur en ruimtelijke or dening. GOES - ACT Glerum, Auto- en Campertechniek, houdt vrijdag 7 en zaterdag 8 maart van 9.30 tot 17.00 uur een Camperbeurs in eigen bedrijf waar alles op campergebied te zien is. De mensen van ACT Glerum zijn aanwezig om bezoekers te informeren over alle mo gelijkheden op het gebeid van techniek, onderhoud, in- en opbouw van acces soires en APK. Alles wat op de camperbeurs wordt aangeboden, kan door ACT Glerum vakkundig worden gemonteerd. Wat betreft de verkoop van campers is De Laat Caravans en Campers aanwezig en deze toont een mooie selectie campers. (www.delaatcaravans.nl Op deze twee dagen geldt bovendien een aantrek kelijke beurskorting. Dick Glerum, samen met zijn vrouw Janet eigenaar: "Er is een veel interesse in cam pers, zowel in nieuwe als gebruikte, met alle luxe die daar bij hoort. Dat kunnen wij allemaal verzorgen. Wij werken daar met z'n drieën hard aan. Nick en ik zijn in het onderhoudsbedrijf actief en Janet is aanspreekpunt én verzorgt de administra tie. Wij zijn nu vier jaar in bedrijf en het heeft best een vlucht genomen. Ik schrijf dat toe aan ons specialisme. Je brengt je camper en van APK, verlichting, koelkast tot zonwering, wij bieden een totaalplaatje voor de op bouw van de camper." ACT Glerum, Scottweg 25, Goes, 0113-233833, www. actglerum.nl. Campagne Zon Effect van start MIDDELBURG - Uit onderzoek van Het Zon Effect blijkt dat mensen die zonnepanelen hebben, bewuster worden van hun energieverbruik. Ruim 400 mensen deden mee aan een onderzoek van Het Zon Effect, 77% van de ondervraagden houdt de energiemeter nauwlettend in de gaten sinds de komst van de panelen. Ook geeft de helft van de ondervraag den aan meer te willen we ten over energiebesparing in en om het huis. Wifi-kit "Deze cijfers klinken ons als muziek in de oren", aldus Ilse Pama van de ZMf. "De belangstelling voor energie besparing is nog nooit zo groot geweest. Bij de zonne- installatie wordt een 'wifi- kit' mëegeleverd waarin je via je computer of tablet op elk moment van de dag kunt zien wat de panelen opwek ken. Dat inzicht maakt men sen enfhousiast om energie besparende maatregelen te nemen om hun verbruik en hun energierekening nog verder te verlagen." Vanaf zaterdag 8 maart star ten ZMf en Zeeuwind weer met de campagne Het Zon Effect. "In deze campagne willen we mensen informe ren over zonne-energie en over het aanschaffen van zonnepanelen. We touren door heel Zeeland met onze informatiebijeenkomsten, de eerste bijeenkomst vindt plaats op maandagavond 10 maart in Middelburg." Aanmelden kan via: www. hetzoneffect.nl REGIO - Zeeuwse woning corporaties werken samen in 'Zuid-West Samen' om kostenvoordeel voor de huurders te behalen. Een re cent succes is de gezamen lijke inkoop en installatie van zonnepanelen-door zes Zeeuwse woningcorpora ties. De komende twee jaar schaffen de corporaties voor ruim 1.600 huurwoningen in Zeeland zonnepanelen aan. Zo kunnen huurders profiteren van het product en brengen de corporaties de woonlasten omlaag. In april start de aanbesteding van de zonnepanelen. Eind april worden de eerste pa nelen, zes stuks per woning, geplaatst. De zonnepanelen worden aangeschaft door Zeeuwland in Zierikzee, R&B Wonen in Heinkens zand, 1'escaut woonservice in Vlissingen, RWS partner in wonen in Goes, Clavis in Terneuzen en Woonburg in Koudekerke. VLISSINGEN - Ramzi Tem samani opent zaterdag 8 maart in de St. Jacobsstraat Hairstylingshop Tem samani, een nieuwe zaak. Temsamani is op kapsalon- gebied een bekende naam in Vlissingen en wijde om geving. "Ik ben een nieuwe zaak begonnen want ik kan geen afscheid nemen van kappersvak. Het is voor mij altijd een hobby en een broodwinning tegelijk", zegt Ramzi Temsamani. In de jaren zeventig begon hij in de Paul Krugerstraat, breidde later uit naar Schel- destraat 59, Papagaaienburg en de Nieuwedijk, allemaal in Vlissingen. Hij stopte met de kapsalons en ging les geven aan kappers/onder nemers in Bergen op Zoom. "Nadat ik daar gestopt was kwam ik er achter dat ik het haarknippen niet kan mis sen en ik besloot om hier voor mezelf te beginnen." Ramzi Temsamani heeft veel ervaring, in de kapsa lon maar ook op concoursen en wedstrijden. Hij werd in 1977 in Londen Europees kampioen. Hij houdt zijn vak up-to-date bij: "Hairex- tensions zijn een specia lisme. Ik krijg klanten uit België, Duitsland, zelfs top artiesten." Men kan er voor alle behandelingen terecht; van .modern knippen tot haarverven en ondersteu ning. De Hairstylingshop is nieuw en sfeervol ingericht, telt vier kapplaatsen en een moderne wasunit. Er is te vens een schoonheidssalon, pedicure- en manicuresa lon aanwezig. "Daar zoek ik jonge mensen voor om die aan werk te helpen", zegt Temsamani, "Wie interesse heeft kan contact opne men." Het kappersvak blijft Ramzi bezig houden: "Het houdt mij op de been. Daar ben ik trots op", glimlacht hij. Openingstijden: 09.30- 12.30 uur, 13.30-17.00 uur; zaterdag om 13.00 uur, en maandag gesloten. Hairstylingshop Tem samani, St. Jacobsstraat 12, Vlissingen, telefoon 0118- 855842. KOUDEKERKE - Met de zomer vakantie in aantocht gaat het bij veel mensen krie belen. Wordt het vakantie vieren in een hotel of gaan we met een eigen caravan op pad. Voor de twijfelaars en voor iedereen die zijn hart al langer heeft verpand aan het kampeerleven houdt Kampeeradvies Zeeland za terdag 8 maart een open dag. Kampeeradvies Zeeland is een bedrijf dat door een per soonlijke en onafhankelijke benadering maatwerk levert voor de beginnende kam peerder. Niet alleen starters zijn hier aan het juiste adres, ook een ervaren kampeerder en/of trotse bezitter van een camper of caravan kan ad vies krijgen. Eigenaar Jos Lampert is ruim 20 jaar schade-expert geweest bij een grote verze keringsmaatschappij. Het werk bestond uit schade vaststelling aan caravans maar ook waardebepaling en technisch onderzoek. Lampert licht toe: "Al meer dan 30 jaar trekken we in onze vrije tijd door Europa, vroeger met de tent en later met camper en caravan. Het is fijn om mijn ervaring te combineren met de liefde voor kamperen." AAGTEKERKE - Begrafenisver zorging Roubos is gevestigd in Aagtekerke. Het bedrijf bestaat inmiddels vijf jaar. "In heel Zeeland verzorgen wij begrafenissen maar wij helpen ook klanten uit een andere provincie", aldus Cees Roubos. "Uit principi eel oogpunt verzorgen wij alleen begrafenissen, onge acht uw levensovertuiging. Omdat u een begrafenis niet over kunt doen, willen wij dat de begrafenis tot in de puntjes geregeld wordt." Wij zijn een klein bedrijf en kun nen u alle aandacht geven die nodig is. www.begrafe- nisverzorgingroubos.nl Kampeeradvies Zeeland aan het Karreveld 30 in Koudekerke houdt z: De Faam woensdag 5 maart 2014 19 Dick Glerum (rechts) en Nick, aanspreekpunten op de Camperbeurs. Foto Leon Janssens Ramzi Temsamani opent zaterdag een nieuwe zaak in Vlissingen: "Het kappersvak blijft mij bezighouden. Foto Leon Janssens Cees Roubos startte vijf jaar geleden Begrafenisverzorging Roubos. Foto PR

de Faam | 2014 | | pagina 19