3.500,- KORTING 2 BELISOL KORT NIEUWS UIT WALCHEREN SSSstf z> fer verdieping bètavakken: iL of Science Ontvang tot wel op renovatie en profiteer NOG STEEDS van het verlaagde BTW tarief op verbouw en renovatie!! Eerd jaar half het ploir in K naar hanc tijde] men; delijl door Uitei weer tegro baan ter ir het e harei het a lokte 26e e verte door land kwan tegen BELISOL Nobelweg 2-24 4462 Goes Tel.: 0113 - 211 811 Fax: 0113 - 211 830 goes@belisol.nl www.belisolgoes.nl kozijnen en deuren SEROOSKERKE - Het bestuur van de Oranjevereniging 'Beatrix' uit Serooskerke no digt haar leden uit voor de algemene ledenvergadering. De vergadering is op woens dag 12 Maart om 20.00 uur in verenigingsgebouw de Zandput. NLdoet zoekt naar vrijwilligers MIDDELBURG - In de week van 17 t/m 22 maart staat Middelburg vol van activi teiten rondom vrijwilligers werk. Voor het eerst organi seert vrijwilligerssteunpunt Samen Vrijwillig (Stichting Welzijn Middelburg) de NLdoet Middelburg week. Geïnteresseerden kunnen deelnemen aan de dialoog- middag, het Initiatiefcafé over burgerinitiatieven en aan de oriëntatiebijeen komst vrijwilligerswerk. De week wordt geopend met een NLdoet ontbijt. Het Mid delburgs College van Burge meester en Wethouders gaat in gesprek met vrijwilligers, - bewoners van verpleeghuis Willibrord, maatschappe lijke organisaties, het on derwijs en ondernemers die hun medewerking verlenen aan de week. De week wordt afgesloten met de landelijke NLdoet dagen. De diversiteit van de klussen is erg groot, Middelburgers worden uit genodigd om zich aan te melden voor één van de klussen via nldoet.nl. Cursus om vallen te voorkomen VLISSINGEN - In maart wordt wederom bij Grand Café de Schutterij te Vlissingen een vierdelige valpreventiecur- sus 'In Balans' gegeven. Het doel is om de valrisico's bij jezelf te verkennen en om praktische handvatten te vinden om de risico's te be perken. Veel persoonlijke er varingen en brede inzichten worden bij het zoeken naar oplossingen betrokken. De wekelijkse bijeenkomsten zijn op 4, 11, 18 en 25 maart van 14.00 tot 16.00 uur. Verdere informatie ovpr in houd, kosten en aanmelden via Marjan Schot, tel. 0118- 476949. Bijzondere expo wordt verlengd VLISSINGEN - Cultuurwerf verlengt Submergence van Squidsoup in Willem 3 wegens groot succes t/m 30 maart. Sinds januari heb ben al veel bezoekers van alle leeftijden genoten van de adembenemende licht installatie Submergence van de bekroonde digitale kunstenaars van Squids oup uit Engeland en van de schilderijen en film van Ro land Schimmel. Bezoekers betreden een virtuele omge ving, waar de plaats van een computerscherm vervangen wordt door duizenden zwe vende lichtpuntjes, die elke keer anders reageren. Men kan vrij rondlopen en is vol ledig omringd door licht, geluid en beweging. De er varing duurt ongeveer 20 minuten en ontvouwt zich als de verlichting geleidelijk toeneemt in intensiteit. Keersluisbrug een nacht dicht VLISSINGEN - Door voorberei dende werkzaamheden is de Keersluisbrug in Vlissingen twee nachten dicht voor het wegverkeer. De brug is van woensdag 26 op donder dag 27 februari afgesloten voor het wegverkeer, tussen 21.00 en 6.00 uur. Autover keer wordt omgeleid via de Sloebrug. De omleidingen worden met borden aange geven. Fietsers en voetgan gers krijgen het advies om een andere route te kiezen. Nieuwe expo Helena Stroo VEERE - Kunstenares Helena Stroo exposeert vanaf fe- brurari tot en met april in zorg- en verpleegcentrum Nieuw-Sandenburgh in Veere. Helena laat zich bij het schilderen inspireren door de natuur en door de werken van onder andere Boudin, impressionisten zo als Monet en Morisot en de schilders van het Zeeuwse licht. Ook de fauvistische en expressionistische kunst raken haar. Open zondag bij Blauwe Hope MIDDELBURG - Belangstellen den voor bijzondere sieraden zijn zondag 2 maart tussen 13.00 en 17.00 uur welkom bij Blauwe Hope aan de Seisweg 78 in Middelburg. Anne de Kam toont haar sieraden met edelsteenkra- len. Ook kunnen bezoekers terecht voor knoop- en rijg- werk of veranderingen aan sieraden met edelsteenkra- len. Annelien Bij de Vaate is deze middag gastexposante. Annelien is kunstig met taal en fotografie. Lezing sterren en het heelal MIDDELBURG - De heer Piet van der Klis houdt woens dag 5 maart een lezing met lichtbeelden over sterren en het heelal. In een aanschou welijke presentatie gaat de reis langs planeten, passeren er nevels, zijn er ontmoetin gen met enorme sterren stelsels en zwarte gaten en werpen we uiteindelijk een blik in de verste uithoeken van het heelal. De lezing is in Hof van Buren, Middel burg om 14.00 uur. Entree 5 euro. Info en aanmelden via 0118-502505 of per e-mail: p.berkvens@hetnet.nl. Service «TïSS- isolatie NieiSsss' Zeker van glashelder advies Zeker van professionele begeleiding Zeker van elke afspraak Zeker van een mime keuze in kunststof, aluminium en hout tucofscieife 'Vraag naar de voorwaarden Ang 17 ja grof Ze v Bevi om het Het keer buit door 1 milic Arser Beiisol, trotse sponsor van het Lotto-Belisoi Cycli ng Team. De Faam woensdag 26 februari 2014 4 Timo Heijnemans uit klas 1E van Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap in Middelburg heeft een fantastische tweede plaats behaald in de Beverwedstrijd, een informaticawedstrijd voor leerlingen uit het voortgezet onderwijs. Vorige week was de finale op de Radboud Universiteit in Nijmegen. In totaal deden 12592 deelnemers mee. De wedstrijd gaat over informatica, algoritmen, structuren, informatieverwerking, logica puzzels en toepassingen. Eigen productie Adviseurs Mensen Advies Hout Vertrouwen Ruim aanbod Esthetiek Belisol-momeurs Lok^orgemeroers Duurzaam Expertise Deuren Kleuren Opmeting Persoonlijke begeleiding Aluminium snowroofns kunststof Renovatie kozijnen Ervaring nthousiasme Afwerking Reeds 35 jaar lang dè experöso van BeftsoL

de Faam | 2014 | | pagina 4