Geen aanvraag reisdocumenten op 6 en 7 maart Werkzaamheden riool Bachtensteene Vacatures commissie bezwaarschriften en klachtencommissie Parkeerverbod Hof van Tange 27 februari Werkzaamheden Griffioen straat en Henry Dunantlaan r Op zondag 9 maart 2014 wordt de geldigheidsduur van het paspoort en de Nederlandse identiteitskaart voor personen die 18 jaar en ouder zijn, verlengd van vijf naar tien jaar. De do cumenten worden ook vervangen door een nieuw model. Daarom is het niet mogelijk om donderdag 6 en vrijdag 7 maart reisdocumenten aan te vragen. De gemeente Middelburg is vanwege de periodieke benoeming per 1 april 2014 voor de Commissie Bezwaar schriften op zoek naar: een voorzitter en vier leden voor de kamer Algemene Zaken een voorzitter en drie leden voor de kamer Personeelsaangelegenheden voor de Klachtencommissie op zoek naar: een voorzitter en drie leden Bezoek onze website www.middelburg.nl voor meer infor matie. Solliciteren op deze vacatures kan tot 1 maart. In verband met een evenement is par keren op Hof van Tange donderdag 27 februari niet toegestaan tussen 07.00 uur en 23.00 uur. Er is in deze peri- ode een wegsleepregeling van toepas sing. Aannemersbedrijf GMB start op maandag 3 maart met het aanbrengen van een kunststofkous in de riolering in Bachtensteene, Burggang, Groenmarkt, een gedeelte van de Lombardstraat en de Latijnse School straat. De werkzaamheden duren ongeveer 2 weken. Voor bovengenoemde werkzaamheden is het noodzakelijk de Bachtensteene voor het verkeer af te sluiten. Het doorgaande verkeer wordt met een verkeers- omleiding via de Lange Noordstraat geleid. Dit betekent dat het eenrichtingsver keer in de Lange en Korte Noordstraat, Hofplein en Wagenaarstraat wordt omgedraaid. Voor de straten, die uitkomen op de Bachtensteene worden even eens verkeersomleidingen aangebracht. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met J. Gabriëlse van de afdeling Ingenieursbureau, tel. (0118) 67 53 33. Hij begeleidt de werkzaamheden na mens de gemeente Middelburg. Op 3 maart start aannemingsbedrijf J.D. Infra met de aanleg van een voetpad en het verleggen van het fietspad tussen de Griffioenstraat en de Henry Dunantlaan. Tevens wordt er bij het Wozoco 't Seis een voetpad aangelegd. De werkzaamhe den duren drie weken. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met J. Ga briëlse van de afdeling Ingenieursbureau, tel. (0118) 67 53 33. INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG VASTSTELUNG BESTEMMINGSPLAN HAVENDIJKSTRAAT EN KARELS- GANG MIDDELBURG' Op grond van het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3:42 van de Algemene Wet Bestuursrecht, wordt bekend gemaakt dat de gemeenteraad bij be sluit van 24 februari 2014 het bestemmings plan Havendijkstraat en Karelsgang Middelburg ongewijzigd heeft vastgesteld. Het raadsbesluit en het vastgestelde bestem mingsplan liggen vanaf 28 februari 2014 ge durende zes weken (tot en met 11 april 2014) voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Het raadsbesluit en het vast gestelde bestemmingsplan zijn ook digitaal te raadplegen via de website www. middel burg.nl onder wonen en (verjbouwen be stemmingsplannen pbnnen in procedure. Daarnaast is het bestemmingsplan raadpleeg baar via de landelijke website www.ruimtelij- keplannen.nl onder plancode NL.IMRO.0687. 0Ó87.BPNWMHAV-VG01 Gedurende de genoemde termijn kan een be langhebbende beroep instellen bij de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 'sGraven- hage. Beroep kan alleen worden ingesteld door de belanghebbende die omtrent het ont- werpbestemmingsplan tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt, alsmede de belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om zijn zienswijze bij de gemeenteraad ken baar te maken. Op dit besluit is de Crisis- en Herstelwet van toepassing. Dit betekent dat de belangheb bende in het beroepschrift moet aangeven welke beroepsgronden hij aanvoert tegen het besluit. Na afloop van de hiervoor genoemde termijn van 6 weken kunnen geen nieuwe be roepsgronden meer worden aangevoerd. Het bestemmingsplan treedt in werking daags na afloop van de hiervoor genoemde be roepstermijn, tenzij bij de voorzitter van de Af deling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening, zoals bedoeld in artikel 8.4 van de Wst ruim telijke ordening, is gedaan. Als een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend, treedt het bestemmingsplan pas in werking nadat op het verzoek is beslist. WET GELUIDHINDER 'HAVENDUK- STRAAT EN KARELSGANG MIDDEL BURG' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij, gezien het voornemen van de stichting "Stichting Woongoed Mid- delburg" om via het nieuwe bestemmingsplan "Havendijkstraat en Karelsgang Middelburg" de sloop van 33 woningen en vervanging ervan door nieuwbouw mogelijk te maken, in vergadering van 14 januari 2014 zijn over gegaan tot het vaststellen van een hogere grenswaarde ingevolge de Wet geluidhinder (Wgh). Uit akoestisch onderzoek is gebleken dat wo ningbouw op de gewenste locatie niet zon der meer mogelijk is vanwege de te verwachten geluidsbelastingen door wegver- keerlawaai. Uit berekeningen blijkt dat als ge volg van het wegverkeer op de doorgaande route tussen centrum en de N57 niet overal aan de voorkeursgrenswaarde van 48 dB wordt voldaan. De door de Wet Geluidhin der maximaal te verlenen hogere grens waarde van 63 dB wordt niet overschreden. Het vaststellingsbesluit met de relevante stuk ken liggen vanaf vrijdag 28 februari 2014 gedurende zes weken (tot en met 11 april 2014) ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Gedurende genoemde termijn van 6 weken kan een belanghebbende beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Beroep kan alleen worden inge steld door de belanghebbende die omtrent het ontwerpbesluit tijdig zijn zienswijze ken baar heeft gemaakt, alsmede de belangheb bende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om zijn zienswijze ken baar te maken. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en van mening is dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kan tevens de voorzitter van de hiervoor aan gehaalde Afdeling bestuursrechtspraak ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. Zowel voor het beroepschrift als het verzoek om voorlopige voorziening is griffierecht ver schuldigd. ONTWERPBESTEMMINGSPLAN 'BEELDENTUIN - NIEUW- EN SINT JOOSLAND' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat op grond van het be paalde in artikel 3.8 van de Wst ruimtelijke ordening, het ontwerpbestemmingsplan "Beeldentuin - Nieuw en Sint Joosland" vanaf 27 februari 2014 gedurende zes weken (lot en met 10 april 2014) voor een ieder ter inzage ligt bij de vakbalie in het stadskantoor. Het bestemmingsplan is tevens digitaal in te zien op onze website www.mid- delburg.nl onder wonen en (verjbouwen bestemmingsplannen plannen in procedure. Daarnaast is het ontwerpbestemmingsplan raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl. Op deze site selecteert u het tabblad 'bestemmingsplan nen', waarna u het plan op verschillende ma nieren kunt oproepen. U kunt het plan direct inzien door in het tabblad 'ID' de plancode NL.IMRO.OÓ87.BPBGMBTNONO 1 in te vul len. Het plangebied voor dit bestemmingsplan zijn een tweetal percelen grenzend aan de tuin van het huidige Theater de Wegwijzer. De percelen zijn kadastraal bekend sectie X, nummers 2557 (gedeeltelijk) en 3204. Het bestemmingsplan voorziet in een wijzi ging van de huidige bestemming "agrarisch" naar de bestemming "tuin - beeldentuin". Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbestemmingsplan ken baar maken bij de raad van de gemeente Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het kenbaar maken van een mon delinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer (0118)6752 85. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUN NINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvragen om een om gevingsvergunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedure van toepassing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): MorHere, fase 4C3a: bouw 2 wonin gen (82739) (14-2). Mortiere, Bosschaartsweg/ Moeringweg/Sloeweg Noord: plaatsen bouwbord (82892) (17-2). Informatie over deze aanvragen is verkrijg baar bij de vakbalie Ruimte in het stadskan toor. De publicatie van de aanvragen heeft een in formatief karakter. Tegen aanvragen om een omgevingsvergunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de ver gunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUN NINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen, hebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Abdij 6: bouw prieel (flexibele buiten ruimte) (20-2). Bogardstraat 19: kappen 4 bomen (19-2). Hoogaars 22, Amemuiden: plaatsen dakkapel (19-2). Johan van Reigersbergstraat 41: uitoefenen kantoor in ruimte achterzijde, leverdieping pand (21-2). Koorkerkstraat 12: wijzigen winkel pand (20-2). Nieuwe Kerkgang IA: bouw keuken t.b.v. lunchroom (20-2). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Der den) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft inge diend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Zee land-West-Brabant, Team Bestuursrecht, Post bus 90006, 4800 PA Breda. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUN NING Uitgebreide voorbereidingsproce dure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht vergunning heb ben verleend: Voor: het intern verbouwen van de woning tot kantoor en 3 appartementen. Locatie: Dam 39. De beschikking is ten opzichte van de ont werp beschikking niet gewijzigd. De vergunning en alle relevante stukken lig gen gedurende zes weken, vanaf donder dag 27 februari 2014 tot en met woensdag 9 april 2014 elke werkdag tijdens kantoor uren ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handha ving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belangheb bende die het niet eens is met de verleende omgevingsvergunning ten behoeve van de desbetreffende activiteit en die tegen het ont werpbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingebracht) kan vanaf vrijdag 28 februari 2014 tot en met donderdag 10 april 2104 een gemotiveerd beroepschrift indie nen bij de Rechtbank Zeeland-West-Brabant, Team Bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Het beroepschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen be roep wordt ingesteld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft inge diend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Zeeland- West-Brabant. Voor zowel het behandelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE EXPLOITATIEVERGUN NING Burgemeeste^en wethouders van Middel burg maken bekend dat zij de volgende ex ploitatievergunning als bedoeld in artikel 2.3.1.2 van de APV hebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Potten markt 24 (17-2). Bij het hierboven genoemde besluit kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Der den) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6CXX), 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft inge diend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorzierling vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Zeeland- West-Brabant, Team Bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. KENNISGEVING VERLENGDE BESUS- TERMUN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) hebben besloten voor de volgende aanvraag de be slistermijn te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken: Voor: het aanpassen van een bedrijfswo ning. Locatie: Calandweg 64, Amemuiden. Nieuwe uiterste beslisdatum: 26 maart 2014.

de Faam | 2014 | | pagina 10