Voor mijn liefste... Valentijn Waarom zou je nog langer op die koude vloer blijven wonen? Heerlijk uitwaaien! üf Win We hebben een heel ver drietig jaar achter de rug. Een jaar waarin ziekte een hoofdrol speelde en nog zal gaan spelen. Een jaar waar in familie er alles aan deed om ons uit elkaar te krijgen terwijl we hun steun nu zo hard nodig hadden. Een jaar waarom ik, om dte re den, afstand heb genomen van bepaalde mensen... Een jaar waarin nog maar eens een keer is bevestigd dat mijn vriendinnen en vrien den goud waard zijn. Een jaar waarin wij er samen met ons gezin alleen maar sterker uit zijn gekomen en zielsveel van elkaar houden Hopelijk word volgend jaar er èèn met een gouden rand je. Heel veel liefs van je Valentijntje Bedankt voor al jullie hulp met Maura, Mylo en vooral Roxy. Heel erg lief! El-Ma Dat had je niet verwacht hé Gewoon omdat ik van je hou. Dikke kus, Paul Ik wil je zeggen dat ik on wijs veel van je hou, dat ik super trots op je ben en dat ik je nooit maar dan ook nooit meer kwijt wil! Ik hoop dat we dit jaar sa men kunnen gaaii genieten in ons prachtige huisje. .Een hele dikke kus, Je bent voor mij de allerlief ste vrouw en je steunt me altijd in goede en slechte tij den. Met dit bericht wil ik je laten weten dat ik heel veel van je hou en er voor je zal zijn wanneer nodig. Dikke kus en knuffel -xXx- Ik wil jullie laten weten dat we heel dankbaar zijn. Het is zo ontzettend lief en fijn, dat jullie steeds voor Stefan en mij klaar staan. En als ik niet kan, dat jullie met mij mee willen gaan. Dit wil ik ook nog even zeg- gén. Ik hoop dat we nog vaak samen een kaartje zul len leggen. Gezellig... of een van de andere spelen. Jullie zijn altijd welkom als jullie je vervelen. Eens zal de tijd aanbreken dat jullie hulp nodig hebben en dan zal ik er voor jullie zijn, zoveel en zo vaak als ik maar kan. Zo kan ik dan ook iets voor jullie terugdoen. Lieve pa en ma, bedankt voor alles en een dikke zoen. Hetty Strobos Stefan, Sinds 2011 zijn mijn beide schoonouders overleden. Toen stortte mijn gezin hele maal in. Maar de band met mijn zwager werd toen zo sterk dat we altijd voor el kaar klaarstaan. Hij heeft ook heel veel over voor ons, terwijl hij het zelf toch ook erg moeilijk heeft door het overlijden van zijn ouders. We doen elke dag samen een 'bakkie' koffie en hij geeft mij heel veel kracht en steun om door te gaan. Bedankt maat voor alles! Angelina Segers Ik wil al mijn lieve vriendin nen bedanken, die het afge lopen jaar voor mij een hele grote steun zijn geweest. Be dankt voor jullie luisterend oor en troostende woorden, maar ook voor de vele bak jes koffie en de lange wan deltochten. Bedankt dat jullie er voor mij waren toen ik dit alles zo hard nodig had. Lieve meiden jullie zijn echte kan jers!!!! Liefs van Heidi Kramer Voor Valentijn wil ik heel graag al mijn 12 kinderen verrassen (plus de aanhang: 4 schoonkinderen en 1 kleindochter). Chris, Dick, Gert, Coen, Jan, Niek, Aart, Bas, Rens, Rina, Maaike, Sara, Jantine, Ellen, Maai ke, Naomi en kleindochter Rieke: Ik ben trots op jullie! Dat zeg ik eigenlijk veel te weinig. Anneke van Dam Aagtekerke Lief mijn lief, jij bent nog steeds mijn lief. Waar de zon mij raakt zit de liefde voor jou. De schaduw verdampt door jou licht. Heel zware tijden al doorstaan. Diep in jou zit verborgen kracht. Onvoor stelbaar niet te zien. Nog steeds moet jij die aanspre ken. Door jou liefde kan ik je blijven steunen. Dat zal ik blijven doen, totdat ook de schaduw donker blijft. Jij bent mijn lief, lief Ik hou van jou. Fred Sierevogel Middelburg Koning Oliebol, Prins Cake en prinses Cupcake. Voor altijd in mijn hart! Kus, Krullebol Lieve Marco Het is alweer 2 jaar geleden dat je dat ernstige ongeluk overkwam en je hand moest missen. Het was een ware nachtmerrie voor je. Maar mede door je enorme wils kracht en doorzettingsver mogen ben je geworden wie je nu bent. Altijd alles aan pakken en doorgaan tot het bittere eind. Ondanks dat je altijd pijn hebt zit je niet bij de pakken neer maar ben je altijd vol goede moed. Je vader en ik zijn trots op je Nellie van Belzen Westkapelle Thank you for your love! "Most of all I love you 'cause you're you." Love you, June Addie, ik hou meer van je vandaag, dan van gisteren, maar niet zoveel als morgen van Larry AAN DE KUST TUSSEN DE BOLLEN Deze werelduitvinding uit Nederland laat al meer dan 34 jaar een bijzondere effect zien op de vloertempera- tuur. De vloer wordt zelfs nog warmer dan de lucht onderin de huiskamer. Het VARA programma Kassa Groen liet gisteren met een infrarood camera zien dat een stuk vloer geïsoleerd met TONZON Thermoskus- SLIMME OPLOSSING BESPAART OOK GELD sen inderdaad veel warmer is dan het stuk vloer geïso leerd met wol. De hightech vloerisolatie wordt gecom bineerd met Bodemfolie dat de verdamping van vocht uit de bodem blokkeert. Hierdoor komt geen vocht Op steenworp afstand van de badplaats Noordwijk en in het hart van de Bollen streek ligt Noordwijkerhout. Een prachtige omgeving waar u de mooiste fiets- en wandeltochten kunt maken. U kunt ook in Noordwijk lek ker uitwaaien op het strand of gezellig winkelen (ook op zondag). Op de gezellige boulevard wacht daarna een hapje en drankje. Bezoek ook de oude universiteits stad Leiden. Cultuurliefheb bers halen hun hart op bij een van de vele musea. De zeelucht zal u goed doen. Helemaal fris en ontspan nen keert u huiswaarts! - 2x overnachting - 2x uitgebreid ontbijtbuffet - lx 2-gangen diner op de dag van aankomst (moge lijk in buffetvorm) - lx een uur bowlen - NH Endless Sunday: zon dag tot 12 uur ontbijten en pas om 17 uur uitchecken - Gebruik van WiFi in de openbare ruimtes - Gratis parkeren NH Leeuwenhorst (4*) ligt in Noordwijkerhout en heeft veel faciliteiten: een zwem bad, solarium, whirlpool, tennis- en squashbanen, een fitness ruimte, een bowling baan en twee gezellige bars. In het sfeervolle è-la-carte restaurant Sabor of in het Dalï en Gaudï Restaurant kunt u heerlijk dineren. 89,00 p.p o.b.v. een 2-per- soonskamer. Toeslag alleen- gebruik: 20,00 p.n. Toe- ristenbel.: 1,50 p.p.p.n. Res.: 9,95 per boeking. Dit arrangement is geldig t/m 30 juni 2014, m.u.v. feestdagen. Kijk op wwwjdeweekkrant. nl/webwinkel onder reizen' of boek bij Marrea Hotelar rangementen via tel. 0571- 277744. Wilt u meer weten over de Thermoskussen, de hightech vloer-isolatie van TONZON? Neem dan gauw eens een kijkje op de website van TONZON: www.tonzon. nl. Daar zijn ook ver schillende recensies en klantreacties te lezen. daarmee op 15 tot 20% op per jaar. Het is dus verstan dig spaargeld onder de vloer te stoppen want daar levert het meer op dan op de bank. Bij woningen met vloerver warming kan de besparing oplopen tot wel 40%, een echt besparingsgoudmijntje dus! Daarbij wordt de vloer warmer en is het systeem beter te regelen. meer de woning binnen en wordt de kruipruimte zelf kurkdroog. Omdat de vloer warmer is, hoeft er minder heet ge stookt te worden. De ther mostaat kan 's avonds eer der worden teruggezet en de kamer is 's ochtends sneller opgewarmd. Ook het stook- seizoen wordt korter. De gemiddelde besparing komt ^jjjjj|F Terry Hayes' jjw v Ik ben pelgrim jïïïïï thriller in jaren! De Faam woensdag 12 februari 2014 21 Voor mijn mannetje- Lieve pa ma Natascha, Lieve Sander, Noek Lieve Daisy, je ventje Meivin Lieve pa en ma Bedankt maat! Lieve vriendinnen Bedankt kinderen! Voor Lia Koning Oliebol Dear Johnny, Lieve Addie, Voor wie genoeg heeft van die koude vloer wil wonen is er een slimme, effectieve oplossing, die ook nog eens geld bespaart! TONZON heeft voor kruipruimtes een opvouwbaar isolatiemateriaal ontwikkeld: Thermoskussens, die isoleren als een thermosfles. Inhoud arrangement Prijzen Meer info en boeken Meer informatie Besparen op stookkosten y rjp hPStP Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie

de Faam | 2014 | | pagina 21