12,5 jarig jubileum Van Eijkeren Dancemasters ZAKELIJK deze week Car Life dealer Zeeland van trekhaakcentrum.nl Kussen voor gratis diner Zeeuwse knop nu op gedenkteken Dominicus Nieuwe training CoachKamerZeeland Kékhaak fPnlt-RUWg^ MIDDELBURG - Van Eijke ren Dancemasters viert het twaalfeneenhalfjarig be staan met een grote feest avond met live music op vrijdag 7 februari vanaf 20.00 uur. Eigenaar Freddy van Eijke ren: "Wij nodigen hierbij ie dereen uit om dit samen met ons te vieren. Zeker voor oud-leerlingen leuk om weer eens een kijkje in onze uitge breide dansschool te nemen. Daarnaast verzorgen wij ook bruiloften en andere feeste lijke gelegenheden." Samen met zijn vrouw Laura en col lega Arno van den Boom ver zorgt Freddy de danslessen. "Dansles is voor iedereen, voor jong en oud. Het begint al vanaf zeven jaar en er is een goede mix van jongens en meisjes. Er komen nu ook veel jonge stellen op dans les. Ze vinden dansen leuk en hebben zo samen iets te doen." Dit seizoen startte de dansschool op woensdag en donderdag in het Arsenaal in Vlissingen. Van Eijkeren Dancemasters, Walensingel 63A, Middel burg, 0118-638370. Keurmerk Veilig Ondernemen MIDDELBURG - Robert de Ko ning van MKB Nederland reikt op vrijdag 7 februari het Keurmerk Veilig Onder nemen voor Bedrijventerrei nen uit aan de Middelburgse Bedrijven Club (MBC). Het keurmerk is toegekend voor Mortiere en Arnestein. Het aanvragen van het keur merk is een initiatief van de MBC dat wordt ondersteund door Veiligheidsregio Zeeland, Politie Zeeland- West-Brabant, Kamer van Koophandel en gemeente Middelburg. Stemmen op 't Polderhuis! WESTKAPELLE - In december konden mensen stemmen op het leukste uitje van Zeeland. In de eerste stem ronde heeft het Polderhuis veel stemmen gekregen waardoor we nu in de top 10 staan! Nu volgt er een tweede stem ronde waarin jullie het Pol derhuis kunnen beoordelen op vijf criteria. Hiermee ma ken jullie (als je stemt) ook nog eens kans op 6 tickets naar een Land van ANWB naar keuze! Ga naar: VLISSINGEN - Car Life in Vlis singen is dealer voor Zee land geworden van Trek- haakcentrum.nl. Marco en broer Paul Schout zijn ei genaar van Car Life, actief sinds 1987: "Eind vorig jaar werden wij benaderd door Trekhaakcentrum. Ze zoch ten vooral bedrijven met kennis, gereedschappen en materialen om op de juiste manier trekhaken onder au to's te monteren. Dat moet veilig en betrouwbaar zijn. Consumenten kijken snel op internet naar trekhaken. Wij bieden trekhaken via de organisatie heel scherp geprijsd aan en leveren er standaard een witte ken tekenplaat bij. Bovendien krijgt de klant tijdens de montage gratis een vervan gende auto." Car Life. is het MIDDELBURG - Na het succes van vorig jaar organiseert Fletcher op vrijdag 14 febru ari, de dag van de liefde, tij dens het Valentijnsdiner een heuse kuswedstrijd. Wie van de aanwezige koppels elkaar exact 30 seconden kust of hier het dichtstbij zit, krijgt zijn of haar diner cadeau. Tijdens deze roman tische dag zullen de restau rants van Du Commerce in Middelburg en Zuiderduin in Westkapelle volledig in kaarslicht gehuld zijn voor een intieme sfeer. Wie zeker wilt zijn van een plaats in de kuswedstrijd wordt aange raden vooraf te reserveren. Deelname aan de kuswed strijd is op vrijwillige ba sis en kan via het telefoon nummer 0118-63 60 51 (Du Commerce) of 0118-561810- (Zuiderduin). Het 3-gangen Valentijnsdiner kost 22,50 euro in Hotel-Restaurant Du Commerce en 27,50 euro in Beachhotel Zuiderduin. WESTKAPELLE - De Zeeuwse knop is populair. "Toege past in vele vormen is het nu mogelijk om de knop toe te passen op een gedenkteken. Uitgehouwen in natuursteen en als ornament verwerkt op het monument", vertelt Niels Dominicus. In de showroom in Westkapelle adviseren zij graag bij het maken van de beste keuzes en technische mogelijkheden. Dominicus is al 40 jaar de specialist in Zeeland voor haarden, te gels en sanitair. Tevens leve ren zij door het land natuur steen en gedenktekens. juiste adres voor goed ge monteerde, storingsvrije en probleemloze trekhaken want ook hier staat de tech nologie niet stil. De compu ter in nieuwe auto's moet aangepast geprogrammeerd worden. De ABS houdt daar dan met het remmen 're kening' mee. Het erkende bedrijf, SCM/Kiwa, levert alle types trekhaken van alle automerken. Men kan er tevens terecht voor audio- aanpassing, geluidsverbe tering, navigatiesystemen, ramen tinten, handsfree bellen carkits, signalering, verlichting, camerasyste men, voertuigvolgsystemen, registratie privé-kilometers, de nieuwste beveiligingssy stemen en chiptuning. Car Life, Industrieweg 13, Vlis singen, 0118-417585 Lezing en debat van OPAZ-partij MIDDELBURG - De OPAZ-par tij voor Zeeland organiseert op 13 februari in de Middel burgse bibliotheek een le zing- en debatavond met een aantal prominente gastspre kers uit zowel politiek als maatschappij. Interessante onderwerpen zijn: oude ren in de huidige politieke maatschappij, zonder jeugd zorg verder, humanitaire zienswijzen en mensen rechten. De OPAZ-beweging stelt zich eerst als nieuwe ouderenpartij voor Zeeland voor en geeft een toelichting op het ontstaan en de doelen van deze partij. Gastspre kers zijn: Dick Schouw; Leo Broers; professor dr. David Pinto en Peter van Dijk. De gastsprekers gaan na hun presentatie een open debat met de aanwezigen aan. Het is van 19.00-21.00 uur. MIDDELBURG - De nieuwe Healthy Kids training is een multidisciplinaire aanpak die echt werkt: kindercoa- ching, voeding en beweging. Suzanne en Sylvia, trainers van CoachKamerZeeland, stralen enthousiasme uit over het programma; ze hebben duidelijk de ambitie en het plezier dat nodig is. "Healthy Kids" richt zich op een gezonde leefstijl voor gezinnen met kinde ren. Niet alleen het (begin nend) overgewicht wordt aangepakt, maar zeker ook het voorkomen hiervan. Het vergroten van het zelfver trouwen van de kinderen staat hierbij centraal. "He althy Kids" kiest altijd voor een positieve benadering. Geen wijzende vinger, maar eenvoud, plezier en gemak als uitgangspunt. CoachKamerZeeland hecht veel waarde aan kwaliteit. Dat komt ook tot uiting in de kwaliteit van de professio nals met wie ze samenwer ken; met het "Healthy Kids" programma weet je zeker dat je een verantwoorde keuze maakt. Plezier hebben en jezelf kunnen zijn, samen met andere "Healty Kids", vinden de trainers van groot belang. De kinderen worden zowel individueel als in groepsverband bege leid. Ouders worden direct bij het programma betrok ken. Samenwerkingspart ners Healthy Kids training zijn: Marco Schroevers (He- althclub Zeeland Gezond), Vera Wisse (diëtist), Sylvia Dingemanse en Suzanne de Wit (CoachKamerZeeland) en Arjen Kats (fysiothera peut). Informatie: CoachKamer Zeeland, Schenge 4, Middel burg, coachkamerzeeland® gmail.com Suzanne 06-2274 2774 en Sylvia 06-14463896. Verwenmiddag in Rustenburg MIDDELBURG - Bewoners, bezoekers van de dagbeste ding, medewerkers en vrij willigers van zorgcentrum Rustenburg in Middelburg kunnen dinsdag 11 februari genieten van een heerlijke verwenmiddag. Deze wordt verzorgd door leerlingen Zorg en Welzijn van scho lengemeenschap Nehalen- nia. Jaarlijks - en soms zelfs meerdere keren per jaar - ge ven de leerlingen een behan deling aan de bewoners van het zorgcentrum. Men kan een keuze maken tussen een gezichtsbehandeling of een nagel- en handverzorging. MMSKkMBl NM-fNM| gratU» tiaenauio De Faam woensdag 5 februari 2014 15 3 www.de-faam.nl Freddy van Eijkeren van de gelijknamige dansschool die het,2,5jerigjubileum vhrt^ O Kijk ook eens op de site www.vaneijkeren.nl O www.anwb.nl/ landvananwb/polderhuis- westkapelle/verkiezing Marco (links) en Paul Schout: "Trekhaken moeten veilig en O. frx+n- I onn t betrouwbaar zijn." Tekst &foto: Leon Janssens O www.dominicus.nl CoachKamer Zeeland Gezond MiddelburgI"-™*» Sylvia, Vera, op de bal Suzanne. Arjen ontbreekt op deze foto. De steen is te bekijken in de showrooms van Dominicus te Westkapelle en begrafenisondernemer Jobse in Middelburg. door Leon Janssens Kwaliteit O www.coachkamerzeeland. nl

de Faam | 2014 | | pagina 15