Open Huis 8 februari Appartementen in Serooskerke Het wititerabonnement van de PZC 6 weken voor slechts 15,- Een kans op onderwijs is een kans op een betere toekomst! Teresa en Nelson kregen een kans. Geef Elishama en Martha dezelfde kans! edukans -S- Ja, ik word abonnee van de PZC Laatste appartementen per direct beschikbaar! Geef om je hersenen Prachtige 3-kamer- appartementen met ruim balkon Dichtbij de kust, uitvals wegen en de plaatsen Domburg en Middelburg Emté supermarkt op de begane grond Huurtoeslag mogelijk Voor iedereen vanaf 55 jaar met een inkomen onder 34.678,- (prijspeil 2014) www.pzc.nl/abonneren Meer informatie T 011S 554455 E info^woonburg.nl www.woonburg.nl thuis op Walcheren Lotte van zeven heeft een wittestofziekte. Bij haar verdwijnt de witte stof die haar hersencellen met elkaar verbindt. Ze zal haar tiende verjaardag niet beleven. Maar er is hoop. De Hersenstichting is ervan overtuigd dat wetenschappelijk onderzoek binnen niet al te lange tijd voor doorbraken gaat zorgen die leiden tot genezing van hersenziekten. SMS KANS naar 4333 en schenk 2,50 per bericht (eenmalig) omdat onderwijs écht helpt www.edukans.nl Gratis advertentie IBAN: NL18 INGB 0000 000 860 www.hersenstichting.nl Ik neem een proefabonnement:* O 6 weken voor 15,-. Het proefabonnement eindigt automatisch. (p6digi) Ik neem een doorlopend abonnement: Lees de eerste 4 weken gratis. Daarna betaal ik O 29,95 per maand middels automatische incasso <na28> O 86,85 per kwartaal middels automatische incasso (na28> Voorletters: Voornaam: Tussenvoegsel: Achternaam: Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Plaats: Telefoon; Telefoon mobiel: (voor bezorgcontrole) E-mailadres: Geboortedatum: Ik verleen eenmalig tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven. Rekeningnummer:Banknaam Handtekening: Ga naar www.pzc.nl/abonneren. bel 088-0139910 of stuur de bon naar: PZC, Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 54050, 5004 VB Tilburg (een postzegel is niet nodig) Het proefabonnement stopt automatisch. Deze aanbieding is geldig tot 31 maart 2014 en geldt alleen indien u de laatste 3 maanden geen betaald abonnement heeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons veretrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon en de website van de krant treft u nadere informatie aan. Bij deze wijze van verspreiding is het onvermijdelijk dat ook onze abonnees deze folder ontvangen. Wij vragen hiervoor uw begrip.

de Faam | 2014 | | pagina 12