!ec uwse afdeling Loesje DONKERSTEEG Mindfulness GERARDM Korenbenefiet Sint Jacobskerk voor hulp op Ambon Natuurlijke oplossing voor pijnlijke gewrichten Villa Valentijn Middelburg jbben" s een Loesje-tekst, die zomaar betrekking kan hebben op Zeeland ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK www.meditatiezeeland.nl verhuizingen en meubelopslag Middelburg 0118-626919 A/uww.gerardbouwense.nl 'Een natuurlijke pijnstiller voor de gewrichten' De Faam woensdag 29 januari 2014 3 Erkend leverancier alle zorgverzekeringen (SEMH-erkend) 's-Gravenpolderseweg 33 4462 RA Goes T. 0113 - 251720 Kinderdagverblijf Villa Valentijn Middelburg al meer dan 10 jaar uw vertrouwde adres voor kinderopvang kunt u vinden aan de Rouaansekaai 61 in Middelburg. Ons landelijk registratienummer is 257589806 Er wordt dit jaar een kiss en ride (parkeer)moge lijkheid gecreëerd door de gemeente Middelburg. Uitgebreide informatie kunt u vinden op onze website: www.villavalentijnmiddelburg.nl (zie ook QR code) en e-mailadres: info@villavalentijn.nl. We kennen een zeer scherpe prijs/kwaliteits verhouding. Telefonisch zijn wij te bereiken op 0854-890090. Er zijn vier aparte groepen, t.w.: van 3 mnd. tot 1 jaar, 1 tot 2 jaar, 2 tot 3 jaar en van 3 tot 4 jaar. Ook is een heerlijke 36 meter diepe beschutte tuin aanwezig waar uw kinderen veilig in kunnen spelen. Modern orthopedisch schoeisel (A+B) met ruime keuze in model en kleur Steun- en gemakschoenen Reuma- en diabeticischoeisel Voet- en onderbeenprotheses en ortheses Steunzolen, supplementen en inlay's Orthopedische voorzieningen aan confectieschoeisel (Medisch) Pedicure Nan van den Berg uit Biggekerke heeft Loesje altijd al leuk gevonden en wil nu een Zeeuwse afdeling opzetten. Foto: Jan Prenger drie gaten te vangen. De tek- Daaruit kiezen zij een week- op plaatsen waar veel men sten moeten voor iedereen serie, die elke week te zien sen langs komen, maar soms aanprekend, verrassend, hu- is op sociale media als Twit- is dat in strijd met een poli- moristisch of strijdbaar zijn, ter, Linkedln, Facebook en tieverordening." Een variant want iedereen is belangrijk." Instagram, op straat en in op een Loesje-tekst kan dan Net als andere media vormt haar archief. Van den Berg: worden: Een beetje plak- Loesje met haar vrienden "Naast schrijvers hebben ker schudt heel Zeeland een eindredactie. Elke week we ook plakkers nodig. Het wakker." Aanmelden: nvan- kiezen zij de beste teksten, liefst plakken we de posters denberg@zeelandnet.nl Spreekuur in Dreestraat 2, Vlissingen, en in het Ziekenhuis Zierikzee. Bel voor telefonische afspraak 0113 - 251720. jJ om de week S£S 8 dinsdagochtenden (2,5 uur) 18 februari tot 27 mei *6-12 personen Gapinge Joke de Vrieze natuurgeneeskundig therapeut Tel. 06-22868392 ADVERTORIAL laatste wetenschappelijke in zichten en bevat maar liefst 480 mg Harpagophytum per tablet. drogist, gezondheidswinkel en apotheek in een verpak king van 60 stuks voor een adviesprijs van €19,99. Pijnlijke gewrichten, zo'n 2 miljoen Nederlanders hebben er dagelijks mee te maken. Veel mensen hebben baat bij een natuurlijke behandeling met extracten van de Har pagophytum plant. In Duits land en Zwitserland wordt de Harpagophytum procumbens al veelvuldig gebruikt als natuurlijke oplossing om deze pijn te verlichten. Extracten van de plant bevatten namelijk stoffen die helpen om milde gewrichtspijn te verminderen. De Harpagophytum voor Atro- san Tabletten wordt nog altijd in haar natuurlijke omgeving - de Kalahari woestijn in Afri ka - gekweekt, omdat ze daar het beste groeit en de hoogste concentraties werkstoffen kan behalen. A.Vogel hanteert een speciaal kweekprogramma dat de natuur spaart en de lokale bevolking ondersteunt. Een kijkje in de operatiekamer bij een staaroperatie. Atrosan* tabletten Bij milde gewrichtspijn H*pa9ophytum-e*u»<i ogen." Voorzichtig hoopt hij ruim 8.000 euro op te halen. Het Benefiet Koren Concert in de Sint Jacobskerk is één van de acties van de SSVA. Het* programma-aanbod is ook veelzijdig. Verschillen de Vlissingse en Zeeuwse koren nemen deel aan het benefiet, zoals het Zeeuws Byzantijns Koor, het Moluk se familiekoor Salamony, mannenensemble Lezzom en het Scheldeloodsenkoor. VLISSINGEN - "Vlissingen heeft al van oudsher een stedenband met Ambon. Talrijke vrijwilligers, velen zelf van Molukse afkomst, zetten zich al jaren in via de Stichting Samenwerking Vlissingen Ambon voor ont wikkelingssamenwerking op Ambon. Het korenevene ment dat de stichting houdt op 23 februari is niet alleen een mooi evenement, maar levert hopelijk ook nog veel geld op voor het goede doel", zegt voorzitter Bob Latuheru van de stichting. "We zetten ons in voor een oogkliniek op Ambon die we hebben opgezet. Vrij eenvoudig, maar met meer geld kunnen we die kliniek uitbreiden. Oogafwijkingen en staar operaties worden daar door deskundigen uitgevoerd." Oogziekten zijn volgens La tuheru een groot probleem op Ambon. "Dat komt voor namelijk door het tropische klimaat, veel stof en de felle zon. Verder heeft ook eenzij dige voeding invloed op de Gewrichtspijn komt vaak voor in handen, vingers, polsen, rug, nek en knieën. Lichaamsdelen die we bij zo'n beetje iedere be weging gebruiken. Met pijnlijke gewrichten is iedere beweging onprettig en dit kan de kwaliteit van het leven behoorlijk beïn vloeden. Hoge concentratie Harpagophytum Atrosan Tabletten van A.Vogel is een natuurlijke pijnstiller voor de gewrichten en bevat een hoge concentratie Har pagophytum. De tabletten kun nen gerust langdurig gebruikt worden. Ze zijn verkrijgbaar bij •Traditioneel kruidengeneesmiddel op basis van Harpagophytum procumbens. De toepassing is uit sluitend gebaseerd op langdurig gebruik. Lees voor gebruik de bij sluiter. ••Atrosan Tabletten kunnen ge bruikt worden naast reguliere geneesmiddelen. Overleg eerst met uw arts. Natuurlijke oplossing Atrosan Tabletten van A.Vogel is een natuurlijke oplossing voor milde gewrichtspijn. Dit genees middel is ontwikkeld volgens de O www.vlissingen-ambon.nl

de Faam | 2014 | | pagina 3