Joep-hype in Nederland a s 2 maanden *P°rten^\ 5 19 Verras uw Valentijn! Walcherse artiesten WFM96 KORTING! Speeltoestellen Toorenvliedt l€ 59 Jf U Fitland Pijnlijke gewrichten? GEDICHTENDAG EN POEZIEWEEK NIEUW BEDRIJF OP WALCHEREN? KLIK WIN ACTIE Win drie dagen wintersport in Winterberg Joep haakt zijn vingers nu blauw De dertienjarige Joep begon eind november zijn eigen onderneming Joep Cool Wool Designs waarover in De Faam een artikel was te lezen. Hierna kregen ook andere media lucht van deze ondernemende Vlis- singer en in een paar weken tijd «wist heel Nederland wie de hakende scholier DE WOL GROEIT JOEP SOMS EEN BEETJE BOVEN DE BOL... uit Zeeland was. Een echte hype was losgebarsten. Joep heeft het inmiddels druk ker dan ooit: "Na De Faam kwam bij Omroep Zeeland een item, dat was natuurlijk al geweldig, daarna volgde het Jeugdjournaal, Hart van Nederland en verschillende uitzendingen op de lande lijke radio." Gijs Staverman had de creatieve Joep in middels ook ontdekt en be steedde in zijn uitzending aandacht aan de mutsen. Ook radio 10 en de Coen en Sander Show konden niet om hem heen. Als klap op de vuurpijl stond er twee weken geleden een halve pagina in de Telegraaf. Een droomstart voor een begin nende ondernemer; er zijn starters die het met heel wat minder publiciteit moeten doen. En de bestellingen blijven binnenstromen. De mutsen worden inmid dels zowel in heel Neder land als ver daarbuiten ge dragen. De eerste bestelling richting Australië is verzon den en ook in Spanje, Dene marken, Duitsland en zelfs WALCHEREN - Wilt u een (stille) liefde of iemand die u dierbaar is verrassen? Stuur dan een e-mail, ge dicht of brief met een korte toelichting naar de redactie. Maximaal 100 woorden. Be richten kunnen eventueel zonder de naam van de af zender geplaatst worden. Dit kunt u erbij vermelden. De redactie wil echter wel uw gegevens compleet (naam, adres, woonplaats) ontvan gen. Zoveel mogelijk inzen dingen worden in de krant van 12 februari geplaatst. Aanleveren kan tot 5 febru ari. Stuur uw e-mail naar: MIDDELBURG - De reacties die WFM96 tot nu toe heeft ontvangen op de oproep om jezelf op de grote markt van Middelburg te presenteren zijn overweldigend. Zater dag 1 februari staat er dan ook een keur van Walcherse artiesten op het WFM96 po dium. Zaterdag 1 februari gaat WFM96 uitzenden via FM96. Een mooi moment om hieraan extra aandacht te besteden en een evenement op de markt van Middelburg te organiseren. Er zijn speel- kussens voor de kinderen en aan diverse Walcherse n artiesten wordt een podium geboden bij WFM96. Vanaf 11.00 uur zijn er doorlopend acts zien en te horen op de markt. Van Singer-songwri- ters, tot een buikdanseres, tot een zanger die zichzelf begeleidt op de piano. Maar ook de Veerse dansgroep Moves, Marjon van Iwaar- den, een Djembégroep, een groep met Kaapverdiaanse muziek en een optreden met Flamenco dans. Kortom een afwisselend en aan trekkelijk programma. Het programma staat op: www. w fm96.nl in de metropool New York dragen fans een echte 'Joep'. De Facebookpagina kent in middels over de vierduizend 'likes' en Joeps moeder Bri gitte is druk met de admini stratie en de verzending van Oud en jong in Oost-Souburg OOST-SOUBURG - De peuters van Kinderopvang De Zoete Inval in Oost-Souburg be zoeken elke twee weken de groepswoningen van SVRZ aan het Ambachtsveld. Sa men zingen, knutselen, luis teren naar verhalen, samen spelletjes doen en gezellig bezig zijn. De peuters verheugen zich elke keer op het bezoek aan de oma's' en de opa's' en ook de cliënten in de woning genieten zichtbaar van deze combinatie. In de recreatie ruimte in de woningen is de activiteit. 25%- 40%- 60% de honderden mutsen. En Joep, die haakt zijn vingers inmiddels blauw. Tientallen bestellingen per dag is geen uitzondering en de levertijd is inmiddels van zes dagen naar twee we- ken verlengd. Maar dan heb je ook wel een echte Joep! Meer info op MIDDELBURG - Stadspark Toorenvliedt beschikt sinds deze week over speeltoestel len voor de jeugd. Ook wordt er op andere terreinen hard gewerkt om het park aan trekkelijker en veiliger te maken. Deze zomer zijn alle werkzaamheden afgerond. Stadspark Toorenvliedt met bijbehorend cultureel erf goed wordt sinds 2012 op geknapt met Europese sub sidie. Zo brengt stichting Bunkerbehoud één bunker terug in de oorspronkelijke staat; deze bunker zal een museumbunker worden waar bezoekers een kijkje in kunnen nemen. Medewer kers van de gemeente gaan binnenkort de 'snipperpa- den' voorzien van nieuwe houtsnippers. Een park is bij uitstek ook een ontmoetings plaats voor de jeugd. Daarom heeft gemeente Middelburg hier deze maand speeltoe stellen laten plaatsen. Kin deren kunnen op een ka belbaan van de ene naar de andere bunker roetsjen. Ook kunnen zij van het dak van een bunker naar beneden glijden via een glijbaan. De gemeente heeft eerder al ge zorgd voor het opknappen van de hoofdentree. A.Vogel Atrosan Tabletten Een natuurlijke oplossing voor milde gewrichtspijn Denk mee 800 jaar Middelburg MIDDELBURG - In het jaar 2017 bestaat Middelburg 800 jaar. De gemeente Mid delburg wil dat graag met iedereen vieren en roept in woners, bedrijven en organi saties op om mee te denken en mee te helpen. Iedereen die een initiatief heeft voor deze viering, of die een idee heeft dat hij samen met an deren of met de gemeente zou willen uitvoeren, kan dat inzenden via de website. Daar is ook te zien welke andere inzendingen en ini tiatieven te zien zijn. Ook is aan te klikken via een but ton welke ideeën leuk zijn. In de loop van 2015 en 2016 worden de plannen verder in de steigers gezet. Blues Sensation in Bar American MIDDELBURG - Op zondag 2 februari speelt het Zeeuwse (power) trio van The Blues Sensation in Bar American in Middelburg. The Blues Sensation, bestaande uit Je roen Brand, Jeroen Portier en Tonny Soolsma, kent een indrukwekkende geschie denis met een lange lijst aan optredens en verschillende uitgebrachte cd's. Eind 2013 hebben ze een nieuwe, En gelstalige, demo cd uitge bracht die ze uiteraard ook graag live ten gehore willen brengen. Een optreden van The Blues Sensation staat garant voor een middag dampende en swingende blues! De aanvang van het optreden is 17.00 uur, de en tree is gratis. Deltaband is kampioen VLISSINGEN - Op het Neder lands Kampioenschap Mars- wedstrijden in Elburg is de Deltaband uit Vlissingen zaterdag Nederlands Kam pioen geworden met 90,7 punten. De band speelde de mars 'The Kings Squad' van Richard Waterer en staat onder leiding van tambour- maitre Michel Broers. Van Gilst v.o.f. Een nieuw plafond in één dag! wvm.plameco.nl Tel. 0113-27 00 00 De FaanP Woensdag 29 januari 2014 De Nationale Gedichtendag en poezieweek zijn deze week weer jn www.de-faam.nl Een nieuw bedrijf of winkel, jubileum of bijzonder product? Mail dan onze redactie. Kllk&Wlnf Ga snel naar: deweekkrant.nl/actie Het begon met een berichtje op Facebook. Daarna een lovend artikel in De Faam eind december. Toen was het in één klap gedaan met de rust voor Joep van Damme (13). Zijn mutsen gaan nu de hele wereld over. door Marino Meijers Echte 'Joep' w redactie.faam@ wegenermedia.nl r Joep raakt de draad niet kwijt. ALLE karpetten, verlichting- salontafels Foto: Izaak Verkeste w www.facebook.com/ JOEPCoolWoolDesigns www.joosselntericurs.nl Inclusief gratis vrijblijvende intake ro Fitland Vlissingen Meer informatie verderop in deze krant. O 800jaarmiddelburg.nl PLAFONDS

de Faam | 2014 | | pagina 1