m Administratiekantoor Mooie Cijfers is de basis ZAKELIJK deze week Vlissingen zit nergens tussenin maar er bovenop! Van Kempen ook sleutels Winnaars M2 Makelaars naar Disneyland Parijs 1 MooiWell voor kind en overgewicht MIDDELBURG - "Inzicht in je boekhouding is de basis van een gezond bedrijf", zegt Helen Verwijs, eigenaar van administratiekantoor Mooie Cijfers. Inpandig bij Healthclub Zeeland Gezond begon Mooie Cijfers met boekhouding,administratie, fiscaal advies, begeleiding en advies voor startende ondernemers. Helen is afge studeerd drs. economie en deed ervaring op bij diverse bedrijven als financieel-ma- nager en financieel-direc- teur. "Ik houd van verande ring, mensen met originele ideeën. Met zelf een bedrijf te beginnen kan ik mensen helpen iets moois op te bou wen. Dat vind ik leuk. Mijn passie ligt in de cijfers en de wereld er achter. Ik kom recht uit het werkveld en heb veel kennis en ervaring. In die zin kan ik mij goed inleven in de wereld van de ondernemer want dat werk heb ik altijd gedaan. Je moet inzicht hebben in je financi ële zaken zodat je altijd weet hoe het bedrijf er voor staat. Door mijn interesse in cul tuur werk ik ook graag voor creatieve ondernemers." Mooie Cijfers, Schenge 4, Middelburg, 06-12895006, www.mooiecijfers.nl Online dienst ondernemers ZEELAND - Ondernemers wil len ondernemen. Maar meer dan hen lief is, zijn onder nemers vooral bezig met re- gelzaken en papierwerk. De nieuwe online dienst, www. ondernemersplein.nl, moet daar een eind aan maken. Minister Kamp van Eco nomische Zaken opende vorige week dit plein. On dernemers kunnen er te recht voor alle informatie van de (semi) overheid om slagvaardig te kunnen on dernemen en innoveren. Zo wordt het snel en eenvoudig zakendoen met de overheid. "Met de komst van www. ondernemersplein.nl is al die informatie nu voor het eerst op één plek digitaal toegankelijk gemaakt. On dernemers hoeven nu zelfs hun bedrijf niet meer uit om de juiste informatie te vinden of zaken te doen met de overheid", aldus minister Kamp. Het Ondernemersplein.nl is een samenwerkingsver band van het Ministerie van Economische Zaken, de Kamer van Koophandel, de Belastingdienst, het CBS, de Rijksdienst voor het Weg verkeer, De Vereniging van Nederlandse Gemeenten en de Rijksdienst voor Onder nemend Nederland (RVO. nl). VLISSINGEN - Wat is 2014 nou eigenlijk voor een jaar? Geen Sail De Ruyter, geen 700 jaar stadsrechten, geen excepti onele tentoonstellingen of opzienbarende manifesta ties. Wordt het dus een jaar tussen tafellaken en servet? Nee, dat dacht ik niet. Mag ik eens een highlight noe men? Op 16 juli is het weer Rescue! Hèt hulpverleners- evenement op de boulevard, waarin reddingsdiensten, marine, helikopters, mare chaussee, reddingsteams voor drenkelingen brand weer en nog veel meer de monstraties geven en jong en oud laten kennismaken met hun passie en materi eel. De Cultuurwerf heeft vorige week opening van zaken gegeven over de pro grammering op het Bevrij dingsfestival en Festival Wonderstroom. De podium- programmering mag er ook zijn. De Vlissingse Onderne mers Centrale VOC is zich reeds nu aan het voorberei den op sfeervolle aankleding van de winkelweekends, met een geraniummarkt, Fiesta Europa, muziekoptre- dens in de winkelgebieden en nadrukkelijk ondersteu ning van evenementen van derden die een (soms fi nancieel) steuntje in de rug kunnen gebruiken. En wat te denken van het adembe nemend evenement Colour Run? Toen op 1 januari de inschrijving opende werd die binnen enkele dagen al weer gesloten met maximaal 6.000 deelnemers. Mindfulness training begint GAPINGE - Meditatie Zeeland organiseert dit voorjaar weer een mindfulness trai ning. Deze techniek leert je bewust in het hier en nu te leven in plaats van voort durend te piekeren over het verleden of zorgen te ma ken over de toekomst. Dit programma, Mindfulness Based Cognitive Therapy combineert oosterse medi tatie- en yogatechnieken met westerse psychologie. De trainingen worden twee wekelijks gehouden op acht dinsdagochtenden van 18 februari tot en met 27 mei. Aanmelden: 06-22868392. Veilig slapen door Matras Direct ARNEMUIDEN - Veilig en be trouwbaar online winkelen wordt steeds belangrijker. Dit geldt ook voor grote aan kopen, zoals elektrische boxsprings en matrassen. De landelijk opererende beddenspeciaalzaak Matras Direct merkte dit verande rende aankoopgedrag al vroeg op. Zij „heeft naast de tientallen winkels door het hele land ook een complete website met boxsprings, matrassen en slaapbanken. Maar ook voor bedtextiel. Vanwege de betrouwbare en veilige website heeft Matras Direct Inmiddels voor het vierde jaar op rij het Thuis winkel Waarborg keurmerk ontvangen, wat staat voor veilig en betrouwbaar onli- ne winkelen. Matras Direct is te vinden aan de Van Cit- tersweg 2A in Arnemuiden. OOST-SOUBURG - De ingrij pende reorganisatie van de Hubo De Bezige Hand in Oost-Souburg betekent het verlies van de 'sleutelbar'. Van kempen Fun on Wheels aan de Kanaalstraat heeft dit deel van het bedrijf on langs overgenomen. Marcus van kempen, eige naar van de scooterzaak, vervaardigt, slijpt en verko pen nu verschillende soor ten sleutels. "Het verdwijnen van de sleutelservice was ook voor ons zakelijk niet prettig. Regelmatig hebben ook wij sleutels nodig en om dan voor een sleutel naar Mid delburg of Vlissingen te moeten is niet handig. Het overnemen van de sleu telservice was voor ons be drijf dan ook een logische stap", stelt Marcus van Kempen. VLISSINGEN - M2 Makelaars in Vlissingen heeft eind vo rig jaar een fotowedstrijd ge houden via Facebook. "Men sen konden de leukste Kerst en Winterfoto inzenden en hierop 'likes' verzamelen. De tien foto's met de meeste 'likes' werden beoordeeld door een jury", vertelt make laar Martin Maranus. De fa milie Ter Horst uit Middel burg won de eerste prijs, een weekend naar Disneyland Parijs. De tweede en derde prijs waren een dag Winter Efteling en dag Skidome Terneuzen. jjfc MIDDELBURG - In augustus vorig jaar is Annelies van Triet Teunissen begonnen met haar praktijk MooiWell voor Gewichtsbeheersing Voedingsadvies. Annelies is gewichtsconsulente en coa- ched mensen die gewicht willen verliezen. Naast het geven van infor matie en adviezen vindt Annelies het belangrijk dat mensen zelf inzicht krijgen in hun eetpatroon, zodat ze uiteindelijk met een ge zondere levensstijl op hun streefgewicht kunnen blij ven. Jojo-en is dan direct verle den tijd. Annelies is tevens kinder eetcoach bij Lekker Pühü! Ze begeleidt jongeren van vijf tot achttien jaar. Zij kwam in contact met Ingrid Stieber, oprichtster van Lek ker Pühü! en volgde de op leiding voedingscoach voor kind gezin. "Er zijn veel kinderen met overgewicht. Ik coach deze kinderen Via de succesvolle Lekker Pühü!-methode naar een gezond gewicht. De be geleiding is vrolijk, speels en creatief, én stimuleert kin deren om zelf te kiezen voor goed en gezond eten. Ook bouwt het kind (opnieuw) zelfvertrouwen op met deze methode." In april starten Remy Vasseur en Annelies een cursus voor kinderen in groepsverband. MooiWell is aangesloten bij de BGN; zorgverzekeraars vergoeden gedeeltelijk. Informatieavonden over Voeding Gezondheid: 19 februari en 26 maart 20.00- 21.30 uur (7,50 euro p.p.). MooiWell, Healthclub Zee land Gezond Schenge 4, Middelburg Telefoon: 06-36020017 (tot 14/2 loopt er een speci ale actie!) O www.de-faam.nl Helen Verwijs: "Ik wil mensen zelf leren inzicht te krijgen in hun eigen cijfers." Mooie Cijfers werkt voor ondernemers en particulieren, op afspraak, op kantoor of bij de cliënt aan huis. De Faam woensdag 29 januari 2014 19 Vlissingen heeft in 2014 weer een aantal prachtige evenementen op de agenda staan. Foto: VOC O www.ondernemersplein.nl. door Jan Jacobs (voorz VOC) O www.fun-onwheels.nl O www.m2makelaars.nl j v Gewichtsconsulente Annelies van Triet Teunissen van MooiWell in Middelburg: "Wees bewust van wat je eet." Foto: Leon Janssens Martin Maranus van M2 Makelaars reikt de 1e prijs van de fotowedstrijd uit. Foto:P.R. door Leon Janssens Lekker Puhü! Zorgverzekeraar O www.mooiwell.nl

de Faam | 2014 | | pagina 19