Kort nieuws gemeente Vlissingen ren in Sintjacobskerke Uw kostbaarheden zijn goud waard! O O O goudwisselkantoor www.goudwisselkantoor.nl M. PvdA vragen over Gravestraat VLISSINGEN - De PvdA fractie Vlissingen heeft aan burge meester en wethouders van Vlissingen vragen gesteld over de afsluiting van de Gravestraat. Tot oktober dit jaar worden daar in fases werkzaamheden u itgevoerd De PvdA wil weten of de Paardenstraat en Simon Ste- vin dan de 'sluiproutes' zijn. Ook verzoeken zij het col lege om te onderzoeken of het mogelijk is om tijdens de afsluitingsperiode tijdelijk een nieuwe route te creëren via de Koudenhoek naar de Koningsweg via de parkeer plaats. Stap in schoenen van je kind VLISSINGEN - Levenservarin gen kunnen veel op zijn kop zetten. Kinderen kunnen na een emotionele gebeurtenis ineens van gedrag verande ren. Maar ook gebeurtenis sen uit de omgeving zoals, films, games en gebeurte nissen bij vriendjes kunnen een kind uit zijn evenwicht brengen. Hoe ga je hier als ouder, verzorger, begeleider of leerkracht mee om? Om gaan met je eigen emotione le fabriek van binnen zit niet in het schoolprogramma. Dit kijkt het kind af van zijn om geving. Een verborgen taak voor opvoeders, leerkrach ten en begeleiders. Kinderen .kunnen gelukkiger leven als ze leren omgaan met le venservaringen. Met deze workshop wil Samantha Maranus, kindercoach bij de Zonnestraal, ouders, ver zorgers, leerkrachten en be geleiders handvaten geven door hen te laten ervaren hoe de 'emotionele fabriek' van binnen werkt. Het is 17 februari vanaf 19.30 uur bij Zwemschool Zeeland in Vlissingen. Aanmelden: 06- 39579506. Concert pianist Ivo Delaere VLISSINGEN - Pianist Ivo De laere (1987) concerteert zo wel als solist als in kamer- muziekverband regelmatig in binnen- en buitenland. Hij onderscheidt zich door zijn heldere interpretaties die steeds getuigen van een bijzondere intelligentie, zonder daarbij aan emotio nele zeggingskracht te ver liezen. Zijn gave en soepele techniek laat deze muzikale duizendpoot toe zich met succes aan de meest uiteen lopende genres te wagen. Hij is zondag 2 februari te be luisteren in Speelhuus Ter Reede in Vlissingen vanaf 11.30 uur. Entree: 17,50 euro (inclusief koffie vooraf en glas wijn na afloop). Workshop lezen met baby's VLISSINGEN - Leesbevorde- ringsdeskundige en auteur Elly van der Linden geeft tij dens de Nationale Voorlees dagen op woensdag 29 janu ari een workshop over lezen met baby's en dreumesen in Bibliotheek Vlissingen. Je kunt niet vroeg genoeg be ginnen met voorlezen. Voor lezen aan de allerjongsten legt de basis voor veel fijne voorleesrituelen in ieder ge zin. Elke leeftijdsfase vraagt om een andere aanpak. Kaartjes kosten 2,50 euro en zijn te koop aan de balie van Bibliotheek Vlissingen. Kunstwerk Dichter in park VLISSINGEN - Donderdag 28 januari wordt om 16.00 uur op het Bellamypark in Vlis singen het nieuwe kunst werk Dichter in het Park onthuld, een beeld van Ber- ry Holslag. Met de plaatsing van het kunstwerk wordt de herinrichting van het Bella mypark feestelijk afgesloten. Verzamellocatie is stadscafé de Dighter, Bellamypark 30. In 2011 konden Vlissingers stemmen op het kunstwerk dat zij het liefst op het Bel lamypark wilden zien. Oecumenische evensong februari is er weer een oe cumenische evensong in de Sint Jacobskerk te Vlissin gen. De aanvangstijd is, als gewoonlijk, om 17.00 uur, en de kerk is open vanaf 16.30. De dienst duurt ongeveer 50 minuten. Voorganger/liturg is ditmaal Ds Pim Steenber gen. De samenzang wordt op het orgel begeleid door Jos Vogel. De liturgische zangen worden als altijd verzorgd door 'de Evensin- gers'. De toegang is vrij. Corina unaniem gekozen PvdA VLISSINGEN - Op woensdag 22 januari heeft de PvdA- Vlissingen in haar ledenver gadering unaniem Corina Schoonen als kandidaat wethouder aangewezen. Co rina is ondernemer in Mid delburg en heeft een zeer ruime ervaring in het be drijfsleven en in het bestuur zowel binnen als buiten de partij. De PvdA-Vlissingen is blij een kundig, sociaal betrokken en verfrissend nieuw persoon te kunnen presenteren, die bereid is ge vonden voor de functie van wethouder. HCC bijeenkomst genealogie VLISSINGEN - Hobby computer Club (HCC) Zeeland houdt 6 februari van 19.30 tot 22.00 uur een inloopavond gene alogie in het Wijkcentrum Open Hof in Vlissingen. Toegang gratis, ook voor niet-leden. O www.de-faam.nl De Faam woensdag 29 januari 2014 11 O www.cityconcerten.nl v- Lucile Boulanger (viola da gamba) en Arnaud de Pasquale (clavecimbel) zijn vrijdag 31 januari vanaf 20.00 uur te beluisteren in de Sint Jacobskerk in Vlissingen met sonates voor viola da gamba van Bach, Schenck, Kühnel en Buxtehude. 'Ze is jong, mooi en speelt Bach op de gamba als een verstild ritueel. Lucile Boulanger is een van de nieuwe sterren aan het gambafirmament.' Entree: 15 euro 12 euro. Foto: MuziekPodium Zeeland VLISSINGEN - Op zondag 2 ledereen heeft kostbaarheden in huis. Soms zelfs zonder dat men zich hier bewust van is. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar grootvader nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Zo ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn en mocht u het willen verkopen, dan bieden we u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: Meer dan 50 locaties door heel Nederland! Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden (goud en zilver) Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Locatie Middelburq Parkeerplaats Hotel Restaurant Arneville Buitenruststraat 22 4337 EH Middelburg middelburg@goudwisselkantoor.nl Openingstijden Elke maandag van 10.00 -16.30 uur Locaties bij u in de buurt Goes, Piet Heinstraat 2b (di. t/m za.) C

de Faam | 2014 | | pagina 11