dit houd ik vol' I PZC i I I 'Ik kan nu keihard zeggen: Energiekerstrakker en gezonder met Mooi Figuur 5Mooi/2 Tiauur Studio Sanérie "Ieder keer als ik ging lijnen, haakte ik binnen drie weken af. Wat ik miste was die stok achter de deur. Bij dit tv-pro gramma keek ineens heel Ne derland mee en dat hielp me over dat kantelpunt heen: het moment dat je resultaat gaat zien en dat je je een stuk fitter voelt. Ik ben net terug van vijf kilometer hardlopen, wat een onoverwinnelijk gevoel geeft dat. Net als de tweede keer dat ik op de weegschaal ging staan. Bijna vier kilo was van mijn startgewicht af. Alsof de Lotto voor je deur staat, in eens voel je je miljonair." "Mijn leven hiervoor zag er heel anders uit. Sporten deed ik sowieso niet en onder weg voor mijn werk stopte ik vaak bij een tankstation of lunchroom. Dan haalde ik geen broodje kaas, maar een satéschotel, hamburger of bifi-worstje. Weer thuis had vrouwlief vijf gehaktballen gemaakt en daar waren er dus drie voor mij bij... Als de dokter vertelt: 'We hebben bloed gevonden in je frituur vet', dan zegt dat wel genoeg geloof ik." "Vooraf woog ik rond de hon derd kilo, veel teveel voor iemand van één meter ze ventig. In de tien weken dat Operatie NL Fit op tv was, ben ik ruim 13 kilo afgeval len. Dat is mooi, maar ik wil met nadruk aangeven dat het geen afvalprogramma is. De vijf 'aanvoerders' leerden vooral het roer om te gooien naar een gezondere en fit tere levensstijl. Je hebt daar dus de rest van je leven pro fijt van. Bij mij is dat aardig gelukt, denk ik. Zelf ben ik een fervent gehakteter en dat mag nog gewoon. Voor mij is dat juist de reden dat ik keihard kan zeggen: dit houd ik vol. Ik heb namelijk niet het gevoel dat ik echt iets moet missen." "In de zevende week had ik wel een flinke dip. Ik was er even helemaal klaar mee. Ik ben het type dat moeite heeft met instructies van anderen. Ze zoeken het maar uit, dacht ik. 'Wie zegt dat jij iets niet mag eten?' zei de voedingscoach. 'Als je je steeds rot blijft voelen, ga je gang maar. Doe het alleen wel gepland.' Dat is ook wat de psycholoog vertelde: het is niet erg iets vets te eten, maar maak die keuze bewust." "Uiteindelijk wil ik op 80 kilo of net eronder uitko men. Ideaal zou iets van 72 kilo zijn, maar die laatste 8 geloof ik wel. Ik weet dat de weg naar het doel niet vlak verloopt, alleen heb ik nu de handvatten hoe om te gaan met een terugslag. En als ik zondig doe ik dat bewust, bijvoorbeeld als we met het gezin uit eten gaan en ik kies voor een bord friet. Want als ik dat nooit meer zou mogen, nou, dan leef ik maar tien jaar korter. Heb ik er in ieder ge val wel van genoten!" la, ik word abonnee van de PZC dB 5 www.de-faam.nl De Faam woensdag 22 januari 2014 26 Afvallen Een hopeloos geval noemde hij zichzelf: hoeveel verschillende diëten Rob Govers ook volgde, niet één gaf een blijvend resultaat. Hoe anders was dat afgelopen najaar, toen de 44-jarige Brabander uit Schijndel meedeed aan het tv-programma Operatie NL Fit van de AVRO. In tien weken tijd verloor de vader van twee kinderen meer dan 13 kilo. Maar nog belangrijker: zijn levensstijl wist hij drastisch te veranderen. «s: Rob Govers, deelnemer Operatie NL Fit Ik neem een proefabonnement:* O 6 weken voor 15,-. Het proefabonnement eindigt automatisch. (p6digi) Voorletters: Ik neem een doorlopend abonnement: Lees de eerste 4 weken gratis. Daarna betaal ik O 29,95 per maand middels automatische incasso (na28> O 86,85 per kwartaal middels automatische incasso <na28) Tussenvoegsel: Voornaam: Om Ov Achternaam: Straatnaam: Postcode: Telefoon: Huisnummer: Plaats: Telefoon mobiel: (voor bezorgcontrole) E-mailadres: Geboortedatum: Ik verleen eenmalig/tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven. Rekeningnummer:Banknaam Handtekening: Ga naar www.pzc.nl/abonneren. bel 088-0139910 of stuur de bon naar: PZC, Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 54050, 5004 VB Tilburg (een postzegel is niet nodig) Proe'ab°nnement stopt automatisch. Deze aanbieding is geldigtot 31 maart 2014 en geldt alleen indien u de laatste 3 maanden geen betaald abonnement heeft üehad 'n,C,ma"e ian Bi' "eze WI|Ze van vmpreidine 15 het onvermijdelijk dat ook onze abonnees deze folder (5) www.pzc.nl/abonneren Mooi Figuur biedt een uniek concept in Zeeland. Het complete concept voor anti-aging, afslanken, figuurcorrectie en ontspannen. Eigenaresse Emmy Beuting: "Samen werken we naar je streef - gewicht toe en dit zorgt voor een energieker, strakker en gezonder lichaam". Afvallen is niet makkelijk, daarom is persoonlijke begeleiding en een morele ondersteuning belangrijk. Privacy, discretie, een ongedwongen sfeer en persoonlijke begeleiding staan centraal bij Mooi Figuur. Mooi Figuur is er voor jong en oud, voor veel gewichtsverlies of slechts plaatselijk een paar kilo... Nieuw voor Zeeland is de Cryo 21 therapie, hiermee worden de vetcellen onderhuids definitief afgebroken. De huid verstevigt en krijgt weer zijn oorspronkelijke strakheid. Resultaat is al na 1 behandeling zichtbaar. Gemiddeld 3 a 4 cm verlies in omvang per behandeling. Een "maatje minder" gaat nu wel héél snel. De Cryo 21 behandelingen zijn er ook voor een strak gezicht en ver steviging van billen, benen en de borsten. De behandeling is geheel pijnloos en uiteraard ook heel effectief voor mannen. Tijdelijk 50,- korting op een Cryo 21 kuur! vn*w.mooifigUUrc^ Gerrit vd Veenstraat 13 4333 AR Middelburg T: 0118- 62 85 87 T: 06 38 24 02 66 E: ebeuting@live.nl Sport- eo af&iankccMer In febr. 2012 besloot ik dat het te gek werd Door minder te gaan eten en drinken ging ik van 108 naar 102 kilo maar dit ging niet echt vlot. Aangestoken door zichtbare resultaten en enthousiaste verhalen van een vriendin heb ik mij aangemeld bij Studio Sanérie in Vrouwenpolder. Na de gratis proefles en intake heb ik besloten dat de Thermo Fysische Methode (T.F.M.) het wel eens kon zijn en ben gestart op 12 april met 102 kilo. Het streefgewicht stelden we vast op 85 kilo rr- en 188 cm's in omvang. Bij Studio Sanérie train je 2 x p.week in de Infrarood Warmtecabine (IR), waarbij ze het tempo geleidelijk aan opvoeren en je max. 30 min. bezig bent (dit staat gelijk aan VA trainen in een sportschool!). Door de IR heb ik niet één keer spierpijn gevoeld. Mede door de voedingsadviezen die binnen het gezin passen, viel ik af en was het goed te doen. Natuurlijk qaat het met altijd vanzelf er zijn best moeilijke momenten geweest Soms had ik vreselijk mijn best gedaan maar was toch aangekomen soms vreesde ik de weegschaal en was ik afgevallen. Als ik dan toch iets was aangekomen of weinig was afgevallen werd er nooit geoordeeld maar altijd gestimuleerd om door te gaan. Ook als ik het zelf helemaal niet meer zag zitten. Dankzij de prettige sfeer de uitstekende begeleiding bij de oefeningen en de morele en praktische steun die we krijgen van Ria en Suzan lukte het' Met trouw 2 x keer p. week 30 min. trainen en vooral goed opletten weeg ik nu 80 kilo en zijn er 140 cm's in omvang verdwenen Voor mij is de grootste winst mijn verbeterde conditie en gezondheid, maar het feit datje weer gewoon bij reguliere winkels een broek kunt passen geeft nog steeds een fantastisch gevoel. Corine Zie voor meer succes verhalen en onze januari actie: WWW.STUDIOSANERIE.NL Fort den Haakweg 15A, 5354 NE Vrouwenpolder. Tel 0118 - 594098.

de Faam | 2014 | | pagina 26