het kan niet ruiming KORT showroommodellen KJ O KORTINGEN VAN O bin nsn uit Tweedehands Sieraden verkoopdag in Vlissingen! ^"^Moens C STOFFERI Laminaat: vele merken nu 15% korting Inbetweens: vele rollen op voorraad C 39,95 kamerhoog van £5< $9< £5< nu gemaakt p/mtr. PVC-stroken, groot assortiment, vele merken. Nu incl. egaliseren, lijmen, leggen v.a. 45,- p.m2 Boxsprin Eethoeken www.moensstoffering.nl Molendijk 59 - Nieuw en Sint Joosland Telefoon (0118) 60 12 33 projecten - woninginrichting - meubelstoffeerderij Zaterdag 25 januari! Zaterdag 25 januari is het weer zover. Die dag organiseren we voor de vierde keer een tweedehands- sieradenevenement in Vlissingen. Enorme kortingen De tweedehands sieraden zijn schoon gemaakt, gerepareerd en gepolijst. Hierdoor vaak niet van nieuw te onderscheiden. Blinqz juwelen heeft met zorg een collectie samengesteld waar u op prijs kunt winkelen. Kom langs en laat u verbazen. Heeft u zelf nog mooie sieraden? Veel mensen hebben sieraden liggen die niet meer worden gedragen. Oud goud is het moeilijk te noe men, want het ziet er nog perfect uit. Kom met deze sieraden bij ons langs. Wij taxe ren deze sieraden en kijken samen met u voor welk bedrag deze sieraden kunnen wor den verkocht. U kiest zelf of u het direct aan ons wilt verkopen of dat wij het voor u doorverkopen. Van Leeuwen Juwe liers en Blinqz juwe len. Wanneer: 25 januari. Waar: Spui straat 2, Vlissingen (Naast de bibliotheek). www.blinqz.nl Buitenmeubelen, buitenverlichting, slaapkamers, matrassen, boxsprings, meubelen, eettafels,relaxfauteuils: de mooiste showroommodellen toveren een smile op uw gezicht! De Jonge Hoek van Dijke Palladio De Vlijt woontoncep mm 32-58% easy, modern, design living buitenmeubclen, buitenverlichting bedden slapen Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 561432 binnenuit.nl

de Faam | 2014 | | pagina 25