IN DE NACHTVAN 20 OP 21 JANUARI WORDT HET ZENDERAANBOD GEWIJZIGD AGENDA deze week Uitjes van deze week NU 17,00 Aan alle televisieklanten van DELTA Schrijf je nu gratis in op www.sweetdeal.nl f VAN €34,-1 jE espaar 50% i verbindt Kijk voor meer info op www.DELTA.ni/tv Als je aan een Griek vraagt of de Griekse keuken één van de beste gerechten van Europa heeft, wordt er zeker weten geant woord met 'Neh'! Nee, denk je dan!? Maar och... We weten allemaal dat 'Neh' in het Grieks gewoon JA betekent! Bij Saloniki ervaar je Griekenland in Goes en genietje op een bijzonde re manier van de lekkerste Griekse gerechten. i TE KOOPVANAF 15-01-2014 Eethuis 't Hoekje is gevestigd in een 300 jaar oud pand in het cen trum van Heinkenszand. Het is er gezellig, niet al te groot en er hangt een gemoedelijke sfeer. Kwali teit staat hoog in het vaandel bij Eethuis 't Hoekje en daarom wordt er zoveel mogelijk met verse producten ge werkt. Ervaar het nu zelf! TE KOOPVANAF 17-01-2014 @sweetdealzeelnd f facebook.com/sweetdeal.zeeland App Store Woensdag 15 januari Louise Korthals. Vlieguur. Cabaret. Stadsschouwburg in Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 17,50 euro. Meer informatie en re serveren via www.zeeland- theaters.nl Donderdag 16 januari Songs From The Heart. Ode aan coutry-legende Hank Williams. De Spot in Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. Entree is gratis. Meer informatie via www. despot.nl Jandino Asporaat. De Re vue. Cabaret. Stadsschouw burg in Middelburg. Aan vang: 20.00 uur. Entree: 22,50 euro. Meer informatie en reserveren via www.zee- landtheaters.nl Pieter Derks. Van Nature. Arsenaaltheater in Vlissin- gen. Aanvang: 20.15 uur. En tree: 17 euro. Reserveren en meer informatie via www. cultuurpodiazeeland.nl Vrijdag 17 januari Highways and Byways. Southern Stars Theatre Company. Muziek. Stads schouwburg in Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 23 euro. Meer informatie en reserveren via www.zee- landtheaters.nl Zaterdag 18 januari LOS. FCKD (De meiden; Femke, Charlotte, Kim en Dookje) Muzikaal Cabaret. De Meiboom Krabbendijke. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 17 euro inclusief consump tie. Reserveren via 0113 571864 (VVV Yerseke) en 0113 551552 (Jacques Boon man) of www.podiumrei- merswaal.nl. Kaarten zijn vanaf 19.00 uur ook verkrijg baar bij de ingang. Going Dutch. Muziek. Brasserie van de Drvkkery. Markt 51 in Middelburg. Aanvang: 15.30 uur. www. drukkerijmiddelburg.nl Twee van Theatergroep Duinart. Muzikale voorstel ling. 't Spiegeltheater aan de J.V. Sprengerlaan 6 in Mid delburg. Aanvang: 20.00uur. Kaarten a 13,50 euro zijn te reserveren via www.zee- landtheaters.nl of telefoon nummer 0900-3300033 •.Liefde Half om Half. To neel met onder andere Rick Engelkes en Lone van Roo sendaal. Theater de Mythe in Goes. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 25 euro. Meer informatie en reserveren via www.zeelandtheaters.nl Zondag 19 januari Twee van Theatergroep Duinart. Muzikale voorstel ling. 't Spiegeltheater aan de J.V. Sprengerlaan 6 in Mid delburg. Aanvang: 14.30 uur. Kaarten a 13,50 euro zijn te reserveren via Zeelandthea ters (tel. 0900-3300033) Nervana, Nirvana tribu- teband. Café 't Schuttershof in Middelburg. Aanvang: 18.00 uur. Meer informatie en reserveren van tickets via www.survivorsland.nl Maandag 20 januari Tanta Agua. Film. Cinema Middelburg. Sinds de schei ding heeft Alberto maar weinig tijd met zijn kinde ren doorgebracht. Daarom neemt hij de 10-jarige Fede- rico en de volop puberende 14-jarige Lucia mee voor een korte vakantie. Aanvang: 20.00 uur. Meer informatie en reserveren via: www.ci- nemamiddelburg.nl Dinsdag 21 januari Elle s'en va. Film. Bettie is begin zestig. Als haar si garetten op zijn stapt ze in haar auto en rijdt weg, waar door haar moeder, klanten en de medewerkers van haar Bretonse restaurant aan hun lot worden overgelaten. Filmhuis 't Beest in Goes. Aanvang: 20.30 uur. Meer informatie en reserveren via www.tbeest.nl Woensdag 22 januari Familie van Maria Goos. Toneel met onder andere Catherine ten Bruggencate en Joop Keesmaat. Stads schouwburg in Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 27,50 euro. Meer informatie en reserveren via www.zee- landtheaters.nl KRABBENDIJKE - De meiden groep LOS staat op zaterdag 18 januari vanaf 20.00 uur in De Meibooip Krabben dijke. FCKD, het tweede programma van Femke, Charlotte, Kim en Dookje, heeft als uitgangspunt de waarheid versus de leugen. Vier losse verhalen lopen kriskras door elkaar, maar komen uiteindelijk op hi larische wijze samen. "Je bent FCKD als je graag een gezin wil, maar je hebt geen partner. Je bent FCKD als je altijd eerlijk wil zijn, maar je wordt gedwongen te liegen. Je bent FCKD als je smoor verliefd wordt op een ge trouwde man..." Reserveren via 0113 - 571864 of www. podiumreimerswaal.nl Duinart in 't Spiegeltheater MIDDELBURG - Theatergroep Duinart staat dit weekend voor de laatste keer in 't Spie geltheater in Middelburg met de voorstelling Twee. Hier staan korte ontmoetin gen centraal tussen normale, maar enigszins onhandige mensen. Allemaal willen ze aandacht en warmte, maar vinden het zowel moeilijk om te vragen als te geven. Twee vrienden die elkaar midden in de nacht zouden kunnen bellen, maar doen ze dat ook? De blinde vrouw die vraagt of de thuishulp bij haar op bed komt zitten. Ze willen contact, maar erva ren daarbij dat die momen ten kwetsbaar kunnen zijn als een zeepbel. De laatste twee voorstellingen worden gehouden op zaterdag 18 en zondag 19 januari. www.spiegeltheater.nl ledereen speelt de Cup Song WEMELDINGE - Muziekver eniging OKK geeft op zater dag 18 januari om 19.30 uur een Nieuwjaarsconcert in De Wemel in Wemeldinge met onder andere René Kaljauw op accordeon. Daarnaast voert de fanfare samen met de slagwerkgroep de popu laire Cup Song van Anna Kendrick uit. Deze wordt na de pauze een keer voor ge daan, daarna mag iedereen die het kan meedoen. Eerlijke muziek uit het Zuiden MIDDELBURG - Southern Stars Theatre Company staat op vrijdag 17 januari vanaf 20.00 uur in de Stads schouwburg in Middelburg. Verplichte kost voor de lief hebbers van goudeerlijke muziek uit het zuiden van de Verenigde Staten, zoals de songs van Kenny Rogers, Johnny Cash of Dolly Par- ton. Een dansgroep onder leiding van de meervoudig wereldkampioenen line- dancing Ivonne Verhagen en Marlon Ronkes maakt de voorstelling compleet. Na afloop is er een afterparty in de foyer. www.zeelandtheaters.nl De waarheid versus de leugen Het toneelstuk Liefde Half om Half wordt gespeeld op zaterdag 18 januari in Theater de Mythe in Goes. FOTO: Michel Porro Verkrijgbaar in de

de Faam | 2014 | | pagina 28