Maak kennis met de Scholengroep Pontes: uitdagend en vernieuwend onderwijs 4 www.pontes.nl (ASSISTENT) BEDRIJFSLEIDERS jÉfSfc 0Êk locatie Van Dusseldorpstraal kijkdagen info-avond info-ochtend info-middag voorlichtingsavonden ,ocatie Bergweg voorlichtingsavonden voorlichtingsavond nieuwe instroom leerjaar 3 rondleiding voor leerlingen uit groep 8 open dag Ben je toe aan een uitdaging en wil jij meewerken aan het succes van Action één van de snelst groeiende retailers van Nederland? Ben je toe aan een nieuwe uitdaging en wil jij meebouwen de toekomst van de snelst groeiende non-food discounter van Nederland met Europese potentie? Solliciteer dan nu! Meer informatie op vrWW.Action.|obs Wij gaan voor deze vacature een selectie dag organiseren in de omgeving van Bergen op Zoom. Deze zal plaatsvinden op 29 januari 2014, dus houdt hier bij je sollicitatie alvast rekening mee. VMBO gemengd/theoretisch, HAVO, VWO en Gymnasium, Kunst Cultuur, Tweetalig VWO en Technasium alle activiteiten zijn voor leerlingen uit groep 8 en hun ouders 8,15 en 22 januari woensdag: inloop 13.45 uur - aanvang 14.00 uur vrijdag 17 januari van 19.15 tot 22.15 uur aanmelden via de website: www.pontes.nl zaterdag 18 januari van 9.00 tot 12.00 uur aanmelden via de website: www.pontes.nl zaterdag 18 januari van 13.00 tot 16.00 uur aanmelden via de website: www.pontes.nl van 19.30 tot 21.30 uur aanmelden via de website: www.pontes.nl Technasium donderdag 6 februari Tweetalig VWO woensdag 12 februari Kunst Cultuur woensdag 19 februari Van Dusseldorpstraat 78 4461 LV Goes tel. 0113 - 21 69 71 info@pontes.nl VMBO g/t, HAVO en VWO Leerlingen krijgen alle kans hun talent te ontplooien en het beste uit zichzelf te halen. Het reguliere aanbod bevat een breed palet aan mogelijkheden en is voor iedereen toegankelijk. Kunst Cultuur Voor leerlingen die hun culturele en creatieve talen ten optimaal willen ontwikkelen. Naast de bekende creatieve en muzische vakken kun je ook volop aan de slag met dans, toneel, fotografie en film. Tweetalig VWO (Engels) ülzil Op het Tweetalig VWO volgen de leerlingen de helft van de vakken in het Engels en is er extra aandacht voor English and fluency. Aan het eind van het derde leerjaar leggen de leerlingen een internationaal erkend Cambridge examen af. In de bovenbouw heeft een TVWO- leerling de mo gelijkheid het IB-English programma te volgen. Technasium Leerlingen maken kennis met diverse technisch georiënteerde beroepen door het volgen van het vak Onderzoek en Ontwerpen. Tijdens deze lessen worden praktijkgerichte ontwerp- en onderzoeksop: drachten uitgevoerd. Het Technasium is een goede voorbereiding op een technische vervolgopleiding. VMBO Technologie Leerlingen werken binnen het tweede en derde jaar van het VMBO g/t actief met computers en met de toepassing van informatietechnologie in de dagelijkse praktijk. VMBO basisberoeps en kaderberoeps (inclusief LWOO) met de sectoren: Economie, Theaterschool, Techniek, Sport, Toerisme Recreatie, Zorg en Welzijn maandag 20 januari, donderdag 27 maart voor leerlingen uit groep 8 en hun ouders, aanvang 19.30 uur dinsdag 18 februari aanvang 19.30 uur donderdag 23 en vrijdag 24 januari 's ochtends of's middags, aanmelden via de basisschool of door ouders zaterdag 25 januari van 9.30 tot 12.00 uur voor leerlingen uit groep 8 en hun ouders en andere belangstellenden Bergweg 14 4461 NB Goes tel. 0113 - 21 29 30 info.gllb@pontes.nl LANOtLUK NETWERK VOOR TWEETALIG ONDERWIJS fiikenili i CultuurProfielSchool gecertificeerd Technasiumschool gecertificeerd Junior Highschool gecertificeerd Sportactieve School gecertificeerd Cultuurprofielschool Wij zoeken in Zeeland en West-Brabant naar meerdere: 3 www.de-faam.nl De Faam woensdag 8 januari 2014 35 Dynamische onderbouw Een uitnodigende en dynamische leeromgeving waarbij de leer lingen op basis van interesse, individuele capaciteiten, talenten en betrokkenheid worden uitgedaagd. Brede bovenbouw De bovenbouw heeft een breed aanbod van beroepsgerichte opleidingen die uitstekend aansluiten bij het vervolgonderwijs. Techniek Binnen deze sector zijn de volgende opleidingen te volgen: Metaaltechniek Bouwtechniek Metselen Elektrotechniek Techniek breed Meubelmaken Voertuigentechniek Zorg Welzijn Richt zich op de verzorgende beroepen, zoals onderwijsassis tente, tandartsassistente, verpleegster en kraamverzorgster. In deze opleiding zit ook het onderdeel Uiterlijke Verzorging met aandacht voor beroepen zoals kapster en nagelverzorging. Economie Onder deze sector vallen de opleidingen: Handel Administratie Horeca en Voeding Theaterschool Altijd al in de schijnwerper of achter de schijnwerpers willen staan? Kies dan voor de opleiding Theaterinhoud (dans drama) of Theatertechniek (licht, decor en geluid). Sport, Toerisme Recreatie In onze provincie is Toerisme Recreatie een belangrijk onderdeel van de werkgelegenheid. Deze opleiding wordt in nauwe samenwerking methet MBO opgezet, wat een goede aansluiting naar mbo en de arbeidsmarkt garandeert. De functie van (assistent) bedrijfsleider is één van de meest veelzijdige banen binnen Action met een grote verantwoordelijkheid. Je bent verantwoordelijk voor het reilen en zeilen in je eigen winkel. Dit doe je natuurlijk samen met je team. Leidinggeven, verantwoordelijkheid dragen, sales, marketing en personeelsbeleid zijn enkele gebieden waarop je binnen deze functie ingezet zal worden. Je moet dus een brede interesse hebben en bent niet alleen met de winkel zelf bezig. Heb je ambitie? Dan ben je bij ons aan het goede adres. We openen elke week winkels in binnen en buitenland. Door deze groei zijn er voor de medewerkers die dat willen mooie doorgroei mogelijkheden. Een (assistent) bedrijfsleider'kan binnen Action doorgroeien binnen de winkelorganisatie, maar Action is meer! Zo groeit Action ook flink in het buitenland, misschien heb je daar na enige tijd ook wel interesse in. Zoals je ziet, wij hebben mogelijkheden genoeg, JIJ bent degenen die ze in kan vullen! Heb jij zin in de uitdaging die de dynamiek en afwisseling binnen Action biedt, dan zijn wij op zoek naar jou! Wat maakt jou tot een succesvolle (assistent) bedrijfsleider bij Action? Je hebt een MBO 4 of HBO werk-/denkniveau. Jij onderneemt actie om de doelen te behalen en je kunt goed communiceren met jowel klant als collega. Je hebt teamspirit en houdt van samenwerken. Je toont ihzet en wilt je kennis en vaardigheden blijven ontwikkelen. Dit alles doe je in een gestructureerde en nette werkomgeving. Daarnaast ben je minimaal 32 uur per week beschikbaar en heb je geen bezwaar tegen het werken in het weekend en de avonduren.

de Faam | 2014 | | pagina 35