Under the Streetlamp is sensatie uit USA TLflMECq Sierlijsten Verlichting '"Pllg! Bezoek onze plafondshow op... Tentoonstelling in Nimmerdor GRIJPSKERKE - Wethouder Melse van de gemeente Veere heeft afgelopen dins dagavond de fototentoon stelling geopend die is sa mengesteld door leden van de Vleermuis. Het thema is: Natuur door de ogen van kinderen. De tentoonstel ling is vanaf woensdag 8 januari te bezichtigen in het dorpshuis Nimmerdor in Grijpskerke. Vanaf deze datum is ook een expositie te zien van gerecyclede materialen, sa mengesteld door kinderen van de BSO. De openingstij den zijn dinsdag woensdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. Cursus 'Je eten slim kiezen' KOUDEKERKE - In Koudekerke begint donderdag 23 janu ari een nieuwe stoomcursus van 1 maand voor mensen die willen afvallen en daar om hun eten slimmer willen kiezen. Hij bestaat uit een workshop, een intensieve e-mailcursus en twee com pacte (live) workshops via internet. Belangstellenden kunnen zich voor 57 euro inschrijven via www.weg- metdeweegschaal.nl/eten- kiezen. De cursus wordt verzorgd door Muriël Hendrikx in sa menwerking met voedings wetenschapper Meijke van Herwijnen. De cursus start op 23 januari met de work shop FOOD. Locatie: Be- weegcentrum Doen, Duin straat 4 in Koudekerke. Tijd: inloop vanaf 19.15 uur, start 19.30 uur tot 21.30 uur. Aan melden: 06-50507007. Lopen langs zee stiltewandeling ZOUTELANDE - Lopen langs de zee en in je eigen stilte komen met aandacht voor ademhaling, rust en ge nieten. Dat is het idee ach ter een stiltewandeling op maandag 13 januari in Zoutelande, vanaf 10.00 uur bij restaurant De Distel. De wandeling begint met een tekst en onderweg is er een korte meditatie. Ongeveer 12.30 uur is de stiltewande ling afgelopen. Voor meer informatie: 06- 53348410. Cursus Tuinontwerpen SEROOSKERKE - Groei Bloei afdeling Walcheren houdt de cursus Tuinontwerpen, gegeven door Liesbeth Ha melink. Aan het eind van deze cursus hebben deelne mers een ontwerp gemaakt voor hun eigen tuin. Dit kan een heel nieuw ont werp zijn maar ook een wij ziging van een bestaande tuin. Liesbeth Hamelink heeft haar eigen tuinont werpbureau en al vele tuin ontwerpen op haar naam staan. Cursussen zijn op dinsdag 21 januari, 4 en 25 februari en 11 en 25 maart in de Zandput in Seroosker- ke, aanvang: 19.30 uur. Reünie brigade in Domburg DOMBURG - Op 1 oktober 2013 was het precies 40 jaar geleden dat de Domburgse Reddingsbrigade werd op gericht. Daarom staat het jaar 2014 in het teken van dit jubi leum. Ze willen op beschei den wijze bij dit heugelijke feit stilstaan met een reü nie voor oud-leden en onze huidige, leden op zaterdag avond 1 februari in Schut tershof in Domburg. Vanaf 20.00 uur hoopt de DRB veel oud-leden te begroeten, die ooit actief zijn geweest als strandwacht op Dom burg en Oostkapelle (tot en met 2003) of vanaf 2005 op het Banjaardstrand, als be stuurslid en/of als instruc teur in het zwembad. Dit om samen met de huidige actieve leden terug te kijken op 40 jaar DRB. Bijzondere verhalen en vooral foto's zijn van harte welkom! MIDDELBURG - America's hottest vocal group band Under the Streetlamp staat op woensdag 19 febru ari vanaf 20.00 uur in de Stadsschouwburg in Mid delburg. Goede muziek is tijdloos. Dat bewijst de nieuwe sen satie uit Amerika Under the Streetlamp. Het kwar tet Michael Cunio, Shonn Wiley, Michael Ingersoll en Christopher Kale Jones neemt muziekliefhebbers swingend en rockend mee terug in de tijd. Naar de verrukkelijke fif ties, sixties en seventies, toen radio en DJ's voor de massa de enige poort naar muziek waren. Het tijdperk van grote muzieklegendes, zoals The Temptations/The Beach Boys en The Beatles. Under the Streetlamp brengt aanstekelijke doo- wophits, old-time rock 'n roll en Motownklassiekers weer tot leven. Zowel voor de internetgeneratie als voor hun ouders en groot ouders, voor wie de muziek zin gaf aan het leven. Een generatieoverbruggende muziekervaring om nooit te vergeten. Zelfs wie die kleurrijke era niet heeft meegemaakt, móet er na een concert van Under the Streetlamp wel van gaan houden. Under the Streetlamp heeft een missie: respect uiten voor een muzikaal tijdperk. Samen met een live-band willen de zangers het Ame rikaanse muzikaal erfgoed voor de toekomst bewaren. Zij zien die periode als ico nisch voor de Amerikaanse muziekhistorie. Melancholie en heimwee kunnen niet uitblijven met songs als bijvoorbeeld 'Twist and shout' van The Beatles, 'Get ready' van The Temptations en 'Happy to- gether' van The Turtles. De leden van Under the Streetlamp zijn de gasthe ren van een tijdperk die alle generaties uitnodigen om dit muzikaal erfgoed swingend, dansend en zin gend te herbeleven. Retro zoals u het nog nooit zag. Mis deze sensatie niet! Kaarten voor het concert in Middelburg kosten 28 euro en zijn te koop bij Zeeland Theaters, via het telefoon nummer: 0900-3300033 Meer informatie over het kwartet is te vinden via: Plameco Plafonds Van Gïist v.o.f., Columbusweg 3, 4462 HA GOES Bezoek onze showroom of bel: 0113 - 27 00 00 www.plameco.nl vrijdag 10 januari (14.00 -18.00 uur) zaterdag 11 januari (10.00 -16.00 uur) Voor elke interieurstijl Verlichting naar wens Uit één geheel op maat - Schone montage - Zonder hakken en breken - De meubels kunnen blijven staan De laatste 30 jaar heeft bewezen dat Plameco de ideale oplossing heeft voor u. Het beproefde flexibele plafond van Plameco kent eigenlijk alleen maar voordelen. Het hoogwaardig materiaal is geschikt voor natte ruimtes (schimmel-, algen- en bacteriënwerend), gemakkelijk schoon te houden en bestand tegen vocht, koude en warmte. Een Plameco plafond heeft een isolerende werking en zorgt voor akoestische optimalisatie, zodat u geen last meer heeft van galm of echo's. De ontwikkelingen staan niet stil wat betreft keuze mogelijkheden in kleuren structuur. Elk plafond wordt als één strak geheel - scheur- en schilfervrij - voor u op maat gemaakt en vervolgens zonder hakken en breken in één dag gemonteerd. Uw bestaande verlichting kan volledig geïntegreerd worden, maar het is ook mogelijk het plafond te verfraaien met inbouw- verlichting. Daarnaast kunt u bij Plameco kiezen uit bijzonder veel randafwerkingen en ornamenten. Er zit altijd wel iets naar uw smaak tussen! PLAFONDS O www.de-faam.nl De Faam woensdag 8 januari 2014 27 O www.schrijfievrij.nl O www.tuinontwerpliesbeth. nl O www.domburgse- reddingsbrigade. nl/reunie Motownklassiekers 19 februari komt de Amerikaanse sensatie Underthe Streetlamp voor een optreden naar de Stadsschouwburg. Foto: P.R. Muzikaal erfgoed Melancholie Kaarten O www.underthestreetlamp. com

de Faam | 2014 | | pagina 27