Bewegwijzerd Ruiternetwerk ontwikkeld op Walcheren OPRUIMING ndper 2014 van start De Smit 10-60% KORTING Nieuwe oplossing voor de 2 miljoen Nederlanders met korstjes in de neus Wij wensen u een prachtig nieuwjaar. Ontbinding Stichting Promotie VC Vlissingen Conform zijn statutaire bevoegd heid en BW 2 art. 19, lid 1sub a heeft het bestuur besloten om de Stichting Promotie VC Vlissingen, gevestigd te Vlissingen, p/a Vinkenhof 14, 4332 DL te Middelburg per 31 december 2013 bij gebrek aan baten te ontbinden. Dit ontbindingsbesluit is inge schreven in het Handelsregister. Conform BW 2 art. 19, lid 4 heeft deze rechtspersoon hiermee opgehouden te bestaan. Stichting Promotie VC Vlissingen, P. de Jong, bestuurder BANKSTELLEN MATRASSEN LAMINAAT BOXSPRINGS PVC-STROKEN RELAXFAUTEUILS TAPIJT ROLLUIKEN •WANDMEUBELEN •ROLGORDIJNEN 'Voorkom bloedneuzen als gevolg van beschadigd neusslijmvlies' Zeelat pelta gaan per 1 januari fuseren FmC 4K tCfC0*jC0 0*fC0*0*0000 0"jT0"«T0 0"jf 0"«T«T<jTjC«C«T0*0*0 ÖMHS Kasteel Westhove in Domburg op een winterse dag. Patrick Polie: "Wanneer iemand de VVV in Domburg binnenstapt, moet deze ruimte echt Domburg uitstralen." Foto DNA Beeldbank meer inspiratiepunten van maken. Denk aan informa- tieschermen en lokale maga zines op leestafels. Wanneer iemand bijvoorbeeld bij de VVV in Domburg binnen stapt, moet deze ruimte echt Domburg uitstralen." De voordelen van de Zeeuwse samenwerking zijn legio: zo is er één aanspreekpunt in Zeeland en is het mogelijk om marketing en promotie efficiënter te organiseren. Bovendien kan door de samenhang het Zeeuwse imago beter worden geposi tioneerd. Ook de koppeling met ondernemers op lokaal en regionaal niveau is sterk. "Verder willen we ons meer richten op de Social Media. Klanten moeten zeven da gen per week met hun vra gen bij ons terecht kunnen via bijvoorbeeld Facebook en Twitter", aldus Polie. Middels knooppunten kan er vooraf door de ruiter een route samengesteld worden. Al deze knooppunten staan straks op een handige kaart of in de mobiele routeplanner. Foto: P.R. DOMBURG - Zeeland blijft ontwikkelen op routege- bied. Naast de netwerken die er al zijn voor fietsers, wandelaars en mountainbi- kers krijgen ruiters nu ook eigen bewegwijzerde rou tes. Promotie Zeeland Delta heeft een onderzoek uit la ten voeren naar de diverse bestaande routes die in de gemeente Veere zijn. Er zijn routes die via de duinen over het strand gaan. Van deze routes mag tijdens het zomerseizoen in verband met APV bepalingen maar gedurende bepaalde tijden gebruik worden gemaakt. In het agrarische binnengebied bestaan er diverse mogelijk heden voor ruiter- en men- routes. De routes zijn echter niet allemaal goed van kwa liteit. Tevens ontbreekt het op een aantal locaties aan verbindingen tussen het strand en het platteland. Voor Veere heeft de koppeling van strand- en duinenroutes aan agrarische routes prioriteit. Tevens zijn de oversteekplaatsen tus sen rustige binnenwegen en doorgaande wegen een aandachtspunt en zijn ge dragsregels voor ruiters en niet-ruïters wenselijk. In het Plan van aanpak zullen aan bevelingen worden gedaan om de overlast/hinder paar- denmest op een effectieve manier aan te pakken. Van af komend voorjaar kan op Walcheren naar hartelust paard gereden worden over de daarvoor speciaal toe gankelijke paden. Moens STOFFERING www.moensst-offering.nl Molendijk 59 - Nieuw en Sin» Joosland Telefoon (0118) 60 12 33 Telefax (0118) 60 62 41 projecten - woninginrichting - meubelstoffeerderij Wijziging bekendmaken Bekendmakingen van de gemeente Veere vindt u vanaf 1 januari 2014 zoveel mogelijk digitaal. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. Deze vindt u terug in een extra advertentie op deze pagina. Officielebekendmakingen.nl U kunt de digitale bekendmakingen altijd en overal bekijken via onze website www.veere.nl onder het kopje Actueel - Bekendmakingen. U wordt dan doorverwezen naar het digitale gemeenteblad op de website www.officielebekendmakingen.nl. U kunt op verschil lende manieren zoeken op deze site. Zo kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden j terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeente- j huis aan de Traverse 1 in Domburg, tel. (0118) 555 447. Min ADVERTORIAL Vervelende korstjes in de neus, een schrijnend en trek kerig gevoel, pijnlijke wondjes of soms zelfs een bloedneus? Grote kans dat uw neusslijm- vlies te droog is. Droge lucht door bijvoorbeeld airco of cv, een allergie, neusverkoudheid, hormonale veranderingen of medicijngebruik kan het neusslijmvlies uitdrogen en beschadigen. Onderzoek wijst uit dat 17% van de Neder landers last heeft van droog neusslijmvlies en korstjes. Ademen door een gezonde 'vochtige neus' is belangrijker dan u denkt. Een essentiële functie van het neusslijmvlies is het zuiveren van ingeadem de lucht. Hiervoor beschikt de neus over vochtig neusslijm vlies en trilhaartjes. Zij reinigen 10.000 liter ademlucht per dag en zorgen dat er zo min moge lijk stofdeeltjes, bacteriën en vi russen binnendringen. Natuurlijke oplossing bij droog neusslijmvlies A.Vogel Cinuforce neusspray bij droog neusslijmvlies en korstjes bevochtigt de neushol tes langdurig, verweekt korstjes en helpt bloedneuzen als gevolg van beschadigd neusslijmvlies voorkomen. Het is een fysiolo gische zoutoplossing met een plantaardige stof die langdurig een beschermend en vochtig laagje legt over het neusslijm vlies. De 100% natuurlijke in grediënten werken verzorgend en ondersteunen de genezing van het neusslijmvlies. Door de unieke sprayflacon zijn conser veringsmiddelen overbodig en is de neusspray na opening drie maanden houdbaar. Tip Gaat u binnenkort vligen? Neem dan de A.Vogel Cinuforce neus spray bij droog neusslijmvlies en korstjes mee. De lucht vochtigheid in een vliegtuig is soms namelijk lager dan in de droogste Sahara. De optima le luchtvochtigheid voor de neus is tussen de 50 en 60%, terwijl de luchtvochtigheid in een vliegtuig maar ongeveer 15% of zelfs lager is. Cinuforce' neusspray Droog neusslijmvlies Korstjes Verkrijgbaar bij apotheek, drogist en gezondheidswinkel. Medisch hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. De Faam dinsdag 31 december 2013 3 i* K r Tuinaanleg Onderhoud Walchersew.eg 258 Middelburg Tel. 0II8-6I338I www.desmittuinaanleg.nl nu 6% BTW op het uurloon!! i* iT it

de Faam | 2013 | | pagina 3