'Dieet Pro breekt alle records'8 DMENsAUBURGH,LANDvjt- Nieuw! Pasta, rijst en noodles van 12 kcal! pjn Het neusje van de alm! Jonas Jonasson Siim Pasta Golden Tulip Noordwijk Beach Klik&Win Slim pasta, noodles en rijst zijn verkrijgbaar in 5 varian ten: spaghetti, penne, fetuc- cine, noodles en rijst. Ze zijn te koop bij alle vestigingen van De Tuinen, DA Drogis terijen, G&W Gezondheids winkels, Vitaminstores, bij Jumbo Foodmarkt en online via www.slimpasta.nl. De prijs voor een zakje van 200 gram bedraagt 2,95. CöÈTÜÏNÏi^ vitamlnstore^ met water als (soja)melk, maar je kunt het ook men gen met magere yoghurt om deze om te toveren tot een heerlijke aardbeien-, bana nen-, chocolade- of vanille yoghurt. Een pot Dieet Pro van 500 gram bevat maar liefst 22 doseringen en kost 29,90. De tijdelijke aanbieding is nu 2 potten voor 49,90 gratis shaker t.w.v. 4,95. Deze aanbieding is verkrijg baar bij alle vestigingen van De Tuinen, DA Drogisterijen, DIO drogisterijen, Uw Eigen Drogist, Gezond Wel, Vi taminstores en online via www.dieetpro.nl LEZERSPRIJS VANAF 75,- P.P.* Welkom in het mooiste stuk je Oostenrijk: de Hochkönig in fiet Salzburgerland. U kunt hier werkelijk schit terend wandelen. Uw hotel ligt ook gunstig voor uit stapjes, bijvoorbeeld naar Zeil am Zee en Mozartstad Salzburg. U verblijft in het sfeervolle hotel Heinrichshof, een kleinschalig familiehotel in het centrum van Mühlbach am Hochkönig. U verblijft in een keurige kamer met gratis wifi. Met balkon, zo dat u extra van de gezonde berglucht kunt genieten. 7x overnachting met uitge breid ontbijtbuffet 6x middagsnack (12-13 uur) 6x koffie/thee met lekkernij (15-16 uur) 5x viergangenkeuzemenu of dinerbuffet inclusief salade buffet (18-20 uur) lx Salzburger Schmankler avond in buffetvorm lx Italiaans dinerbuffet dagelijks onbeperkt soft- drinks (10 -21 uur) dagelijks onbeperkt tapbier en rode en witte huiswijn (18-21 uur)- lx per week begeleide wan deling (i.s.m. VVV) wifi in centrale ruimtes én kamers 3x per week gebruik van sauna 10/05-16/05 17/05-30/05 31/05-20/06 21/06-04/07 05/07-29/08 30/08-24/10 25/10-01/11 199,- 279,- 249,- 289,- 349,- 249,- 199,- Prijzen in per persoon per arrangement, o.b.v. hetgeen beschrevenonderinbegrepen. Exclusief: Calamiteitenfonds 2,50) reserveringskosten 20,-), toeristenbelasting. www.pharosreizen.nl/ weekkrant of via 0900 - 365 65 65 (20 cpm) met zoekco- de 22004 Slim Pasta is niet gemaakt van tarwe zoals reguliere pasta, maar van een plant aardige vezel uit de Konjac plant, genaamd Glucoman- nan. Deze Konjac plant groeit voornamelijk in de warme streken in Japan, China en Indonesië. Glu- comannan is een van de weinige stoffen waarvan wetenschappelijk is vastge steld dat het helpt om af te vallen en goed is voor het cholesterolgehalte. Het geeft tot 4 uur lang een verzadigd gevoel en is uitzonderlijk laag in kilocalorieën. Slim Rijst bevat zelfs maar 7 kcal per 100 gram. Door je ge wone pasta, rijst of noodles te vervangen voor deze Slim varianten kun je heel een voudig het gehalte koolhy draten en kilocalorieën van een gerecht beperken. Omdat Slim Pasta geen koolhydraten en gluten be vat is het ook erg populair bij diabetici en mensen Dieet Pro is een shake van maar 79 kcal dat een unie ke samenstelling bevat in vergelijking tot andere for mules. Dieet Pro bevat een speciaal soort langzaam verteerbaar eiwit genaamd Micellar Caseïne, gecombi neerd met de stof L-Carni- tine. Ook uniek aan Dieet Pro is dat het nagenoeg vrij is van koolhydraten, vet en suiker. Het geipak van Dieet Pro is dat je geen crashdieet volgt maar dat je verspreid over de dag je dagelijkse voeding blijft eten. Ook de avond maaltijd wordt niet overge slagen. Je neemt dagelijks 1 shake 's morgens en 1 shake 's middags gecombineerd met gezonde tussendoortjes en avondeten (kijk op www. dieetpro.nl voor recepten). Hierdoor is Dieet Pro een voudig vol te houden en makkelijk toe te passen in een druk gezinsleven. Bij verkooppunten van Dieet Pro zijn gratis voedings schema's verkrijgbaar met hierin een voorbeeld menu voor een week. Dit weekme- nu is ook te downloaden op www.dieetpro.nl. Dieet Pro is zowel te mengen jJQtttSJGNASSQN Win het nieuwe boek van Of u nu voor een sportief of juist een ontspannings uitje komt, Noordwijk heeft hét allemaal. Golden Tulip Noordwijk Beach is direct gelegen aan het strand en boulevard en beschikt over comfortabele kamers aan land en zeezijde, een bras serie met een overdekt ver warmd terras, een knusse bar met openhaard en een relaxcenter voorzien van sauna, stoomcabine en zwembad met bubbelbad en hydro- massage. Kinderen tot en met 12 jaar (maximaal 2 kinderen) ver blijven gratis op de kamer van de ouders op basis van logies en ontbijt (dit zijn altijd zeezijdekamers, dus geldt hiervoor een toeslag). 2x overnachting in een comfortabele kamer aan de landzijde 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx drie gangen diner of buffet Gratis gebruik van ont spanningsruimte en zwembad Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op met Golden Tulip Noordwijk Beach via telefoon 071-361 92 05 of via e-mail: reser- vations@goldentulipnoord- wijkbeach.nl o.v.v. actiecode GTNB101. (deze prijs geldt voor kamers - aan de landzijde). Prijs excl. toeristenbelasting circa 3,10 p.p.p.n. Eenpersoons- toeslag 40,- per nacht, geldt alleen op basis van een 2-persoonskamer. Toeslag kamer met zeezicht 15,- p.p.p.n. Dit arrangement is geldig tot en met 1 maart 2014 op basis van beschikbaarheid. met een glutenintoleran- tie. Vanwege deze unieke eigenschappen zijn Slim pasta, rijst en noodles in Engeland zelfs genomi neerd voor de Free From Food Awards 2013. Slim Pasta, noodles en rijst zijn zeer eenvoudig in ge bruik. Het enige dat je hoeft te doen is het water uit de verpakking te gieten, de pasta, noodles of rijst even af te spoelen in een vergiet en het slechts 2 minuten op te bakken met de rest van de ingrediënten zoals kruiden vlees en groente. Win vier sprookjesachtige dagen in het Sauerland ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie O www.de-faam.nl De Faam dinsdag 31 december 2013 29 Sptighgtfj Waar verkrijgbaar? Slim Pasta is o.a. verkrijgbaar bij: Aanbieding deTuinen Pasta, noodles of rijst eten dat slechts 12 kcal per 100 Uw verblijf Inbegrepen Periode Prijs Informatie en reserveringen gram bevat, goed is voor het cholesterolgehalte en ook nog eens vrij is van koolhydraten, vet en gluten. Het klinkt haast te mooi om waar te zijn. Maar sinds kort is het mogelijk dankzij de introductie van Slim pasta, Slim noodles en Slim rijst. Geen koolhydraten en gluten Wat is Dieet Pro? Hoe gebruik je Dieet Pro? ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Winterarrangement Meer informatie en boeken Lezersprjjs v.a. 75,- p.p. Dieet Pro is in drogisterijen en gezondheidswinkels verreweg het meest verkochte dieetproduct van dit moment. Ook bij winkelketen De Tuinen met meer dan 120 vestigingen was Dieet Pro het best verkochte dieetproduct van 2013. Eenvoudig te bereiden Klik&Win

de Faam | 2013 | | pagina 29