Fitlandfc KORT NIEUWS GEMEENT auping auping Verlies ook tot 10 kilo in 10 weken www.altijdresultaat.nu Meld je nu aan voor de informatie bijeenkomst op dinsdag 7 januari om 20:00 uur Glaswerk in olieverf expo KOUDEKERKE - In Galerie/ Atelier Zeeuws Genieten in Koudekerke is weer een mooie expositie te bewon deren. De collectie bestaat uit een serie olieverfschil derijen van kunstschilder Ko Lijnse uit Koudekerke. Het thema omvat glazen voorwerpen zowel op doek als op paneel. Het schilde ren van glas en de transpa rantie hiervan vereist een hoge mate van kundigheid. Ko Lijnse beheerst deze techniek tot in de puntjes. De Galerie is open op vrij dag en zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur. De expositie loopt tot 1 februari. Loka- tie: Middelburgsestraat 40, Koudekerke. Gymclub D.U.0. houdt gymfeest GRIJPSKERKE - Lokale gym clubs organiseren van 2 tot en met 5 januari de tweede editie van Het Grote Gym feest. Ook bij SV D.U.O. Grijpskerke wacht jongens en meisjes uit de buurt een programma vol beweging. Via uitdagende workshops en proeflessen, waaron der gymmen, dansen en freerunning, maken kin deren kennis met de gym- sport. Kinderen vanaf twee jaar zijn welkom. Ruim 120 clubs in Nederland doen mee. Het Grote Gymfeest is een initiatief van de Konink lijke Nederlandse Gymnas tiek Unie (KNGU). Diverse topsporters zetten zich in voor het evenement. Computercursus Stichting Welzijn VEERE - In januari/febru ari 2014 starten er bij vol doende deelname weer computercursussen bij de Stichting Welzijn Veere. Er wordt een basiscursus Win dows 7, een vervolgcursus 1 Windows 7/Word een .vervolgcursus 2 Windows 7/Word en Excel en een cur sus Digitale Fotobewerking aangeboden. Hiernaast is eer ook de mogelijkheid om een workshop Digitaal Foto album te volgen bestaande uit 2 dagdelen. Aanmelden via: 0118-583687. Altijd al willen leren bridgen? SERÓOSKERKE - In De Zandput in Serooskerke begint maan dag 6 januari een bridgecur- sus voor alle inwoners van de gemeente Veere. De cur sus duurt 12 weken en een vervolg wordt met de deel nemers afgesproken. Kosten zijn 50 euro per 12 lessen inclusief koffie of thee. Na deze cursus is iedereen vrij om zich in eigen kern aan te sluiten bij een bestaande bridgegroep. Aanmelden via: 0118-583687. Harro Hazelaar weer hoofdcoach OOSTKAPELLE - De selectie van Oostkapelle 1 is ook volgend seizoen verzekerd van Harro Hazelaar als hoofdcoach. Het bestuur van Oostkapelle heeft het contract met de 46-jarige in woner uit Oostkapelle met een jaar verlengd. Dit is voor Hazelaar alweer het vierde seizoen dat hij bij Oostka pelle 1 trainer is. Het eerste seizoen was hij assistent trainer naast Kees van der Sluis. Het bestuur en spelers van Oostkapelle 1 zijn blij dat we gezamenlijk verder kunnen werken aan onze ambities. Hoewel de ploeg van Hazelaar dit seizoen nog wat wisselvallig pres teert, staat Oostkapelle 1 op een verdienstelijke vierde plaats in de 3e klasse, waar bij er nog steeds aansluiting is met de betere ploegen in deze klasse. Zaalvoetbal van de Noormannen WESTKAPELLE - Volgens een al jarenlange traditie orga niseert het Jeugdbestuur van De Noormannen in de Kerstvakantie voor jongens en meisjes in de leeftijd van 4 t/m 13 jaar een Nieuwjaar- stoernooi. Dit i,s op vrijdag 3 januari. Er doen 62 jongeren aan mee. De lokatie is Sport zaal De Bellink. Er wordt gestart om 9.15 uur en om 13.30 uur. Jij een bed, zij een bed Poortvliet Afvallen en Afblijven: één-op-één begeleiding door een personal trainer een persoonlijk voedingsplan van je eigen diëtist wekelijkse groepstraining samen met doelgenoten de online coach met o.a. advies en jouw resultaten duizenden mensen gingen je al voor met succes en Fitland Vlissingen Baskensburgplein 2 Tel: (0118) 43 0816 www.altijdresultaat.nu Nu ook bij Fitland: Laat je inspireren door het verhaal van Janny, Nastasja en Rogier op www.de-faam.nl De Faam dinsdag 31 december 2013 25 0 www.hetgrotegymfeest.nl De consumentenbond bekroont de matrassen Adagio, CrestoenVwovan Auping opnie'fwmet het predicaat 'Beste uit de test' Auping zorgt voor een warm gevoel deze winter: nu 15% voordeel op het Auping assortiment. En bij aankoop van een compleet bed geeft Auping kinderen in een SOS kinderdorp in Guatemala een slaapplek om in te dromen. Zoek dus snel de warmte op bij een Auping winkel bij jou in de buurt. Auping nights, Better days Geldt in de actieperiode van 14 december 2013 t/m 2 februari 2014. Kijk op www.auping.nl/warmewinter voor de actievoorwaarden en de samenwerking met SOS Kinderdorpen. Paasdijkweg 33 T. 0166 - 61 93 50 www.aupingglaza-poortvliet.nl U vindt Auping Plaza op Woonboulevard Poortvliet openingstijden: plaza di-do: 10.00 - 17.30 uur «vrijdag: 10.00 - 21.00 uur «zaterdag: 10.00 - 17.00 uur

de Faam | 2013 | | pagina 25