Uw kostbaarheden zijn goud waard! 1 minuut winkelen bij de EA/ITÉ Vrolijke Dino zoekt een baasje Kompas op bezoek bij museum 14e Aagtekerkerun bar en boos qoi dwisselkantoor O o ^ZnTant°0r www.goudwisselkantoor.ni t»Z« dom va" U-'rf BH Meer dan 50 locaties door heel Mederfand! KOUDEKERKE - Martje Wisse mocht woensdag 18 decem ber één minuut gratis win kelen bij EMTÉ Koudekerke. "Zij had net als andere klan ten van EMTÉ meegedaan aan een klanttevredenheids- onderzoek en onder de geën quêteerden werd acht keer één minuut gratis winkelen verloot", vertelt assistent bedrijfsleider Arjen Vader. Martje had de route goed uitgestippeld en de minuut zeer goed benut. In totaal verzamelde Martje voor 143,88 euro aan bood schappen. "De komende weken wordt er in huize Wisse gratis gewassen en gepoetst, de poes kan gratis zijn favoriete brokjes eten en ik kan gratis de koffiecups uitproberen die ik in allerlei smaken in mijn karretje kon stoppen." In januari geeft EMTÉ weer één jninuut gra tis winkelen weg. Foto: Firi den Hoedt VLISSINGEN - In Dierenasiel Walcheren wacht Dino op een nieuw baasje. Dino is een leuke vrolijke speelse kater, geboren in 2012. Hij is dol op krabpalen, waar hij op alle manieren in gaat hangen. Dino gaat in zijn nieuwe huis graag naar buiten om lekker te spelen. Voor mensen is hij erg lief en aanhankelijk. Het is niet bekend hoe Dino op honden reageert. Medewerkers van het die renasiel besluiten: "Als u op zoek bent naar wat leven in huis, dan komt Dino de boel graag bij u opvrolijken." Ga voor meer informatie over Dino of over de an dere dieren in Dierenasiel Walcheren naar de website van het dierenasiel, www. dierenasielwalcheren.nl OOST-SOUBURG - Zo'n 200 leerlingen (groep 4 t/m 8) van basisschool Het Kompas uit Oost-Souburg hebben op 11 en 12 december een bijzonderè kans gekregen van het Zeeuws museum. Zij waren uitgenodigd om, onder leiding van een gids, verschillende stukken te bekijken. Het bezoek stond vooral in het teken van de tentoonstelling 'Bescherm mij'. Deze is nog te zien t/m maart 2014. De tentoonstel ling maakte veel los bij de kinderen, al waren ze ook behoorlijk onder de indruk van de wanten van bisamrat en het kanojack van wal- AAGTEKERKE - Tijdens de veertiende editie van de Aagtekerkerun op zaterdag 21 december waren de weer goden de lopers niet gunstig gezind. Toch leken ze dat niet zo erg te vinden, gezien het aan tal deelnemers wat voorbij kwam in het bos. Door de polderwegen richting Kas teel Westhove en dan het bos en over het strand terug door het bos en dan weer naar Aagtekerke om te fini shen. Erwin Harmes won de Aagtekerkerun. De Middel- Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: rusdarm. Het verhaal bij de wandtapijten was ook erg interessant. De grootste ver rassing waren toch wel de wonderkamers. De ene ka mer was mooi, de ander eng of spannend en weer een ander e vooral interessant. Vooral de mummie kon op grote bewondering rekenen. burgse atleet liep de 13,8 kilometer in een nieuw par- coursrecord van 44.33', een verbetering van 12 seconden op het oude record. Anjolie Engels uit Middel burg liep een tijd van 53.22'. familie Oe Ruiter e„ heeH r"lm 2S jaar expertise! O www.de-faam.nl De Faam dinsdag 31 december 2013 13 door Dierenasiel Walcheren O Voor meer info: www. dierenasielwalcheren.nl Locaties bij u in de buurt Goes, Piet Helnstraat 2b (di. t/m za.) Erwin Harmes Goud Zilver Munten Sieraden (goud en zilver) Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Inkoop Verkoop Veiling Verpanden O Foto: www.Fotorunner.nl ledereen heeft kostbaarheden in huis. Soms zelfs zonder dat men zich hier bewust van is. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar grootvader nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Zo ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn en mocht u het willen verkopen, dan bieden we u ook nog eens een reële prijs. Beleggen Taxatie Openingstijden Elke maandag van 10,00 -16.30 uur Locatie Middelburg Parkeerplaats Hotel Restaurant Arneville Buitenruststraat 22 4337 EH Middelburg middelburg@goudwisselkantoor.nl

de Faam | 2013 | | pagina 13