si Direct De Looff Uw nieuwe NVM makelaar op Walcheren lui WONEN L Site Mijn buurt bol van informatie A Houten vloeren in heel verschillende legpatronen 3 Tel: 0118 - 62 88 34 Weten of het inbrekersgilde actief in de woonwijk is? En welke andere criminaliteit zich in de buurt afspeelt? Ga naar de pas gelanceerde site Mijn buurt (politiebureau, nl/mijn-buurt). Voer post code of woonplaats in om naar de eigen buurtpagina te gaan. Daar vindt de belang stellende informatie over zijn wijkagent, het dichtst bijzijnde politiebureau, lo kaal nieuws en projecten die spelen in de buurt. De site geeft ook een realis tisch en actueel beeld van het aantal woninginbraken in de buurt en dat maakt buurtbewoners alerter. Binnen 24 uur na de aan gifte wordt de kaart bijge werkt. Alleen woninginbra ken worden meegenomen; inbraken in schuurtjes en bergingen niet. In verband met de privacy is op de in- brakenkaart nooit een huis adres te herleiden. Inzoo men kan tot op wijkniveau. Huishoudens die al eens slachtoffer zijn geweest van een inbraak, schatten de kans op herhaling groter in. Met simpele maatregelen kan inbraak worden voor komen. Vraag bijvoorbeeld een vertrouwd persoen op het huis te passen, als er een rouw- of huwelijksadver tentie is geplaatst. Verberg buiten geen sleutels en laat sleutels niet aan de binnen kant van sloten van deuren en ramen zitten. Voorzie zowel begane grond, ook (garage)deuren en eventu ele lichtkoepels, als boven verdieping van deugdelijk hang- en sluitwerk. Zet een trapleer altijd binnen. ;v>v, Maandrecord hypotheekmarkt Uit het Hypotheken Data Netwerk (HDN) blijkt dat het aantal hypotheekaan- vragen voor de financie ring van nieuwe woningen in november een nieuw maandrecord heeft bereikt. Het betreft 17.500 aanvra gen. Het netwerk regelt het elektronisch verkeer tussen adviseurs en aanbieders en registreert circa 65% van alle hypotheekaanvragen. Het vorige maandrecord dateert van oktober dit jaar, toen ruim 16.000 hypo theekaanvragen via HDN zijn verzonden. HDN signa leert dat ziet sinds juni 2013 het aantal aanvragen op jaarbasis groeit. Tot en met november 2013 zijn er circa 138.000 hypotheekaanvra gen via HDN verzonden. Dat is vergelijkbaar met 2012. Toen stond de teller tot en met november op ongeveer 140.000. Sinds afgelopen zo mer zijn de hypotheekaan vragen goed aangetrokken. Hogere tarieven drinkwater 2014 De overheid heeft de belas ting op het drinkwater met 50% verhoogt. De verhoging van die belasting zorgt voor een forse verhoging voor de klanten van de waterleiding bedrijven. Zo gaan klanten van Oase voor 1.000 liter 1,16 betalen in 2014. Dat is 0,14 meer dan in 2013. Door de grote verscheiden heid aan houtsoorten en af werkingen zijn er ontelbaar veel mogelijkheden ofti een houten vloer te creëren die perfect past bij je huis en inrichting. Een houten vloer past in vrijwel elke woon stijl. De kleur van de vloer en de kleur van je muren en houtwerk kun je ook uitste kend aan elkaar aanpassen. Van klassiek warm tot strak modern. Behalve de specifieke struc tuur en kleur van het hout, geeft ook het legpatroon een heel eigen karakter aan een vloer. Kies je voor lange, smalle planken of juist korte, brede planken. Voor een wat speelser effect leg je smalle en brede planken om en om. Een diagonaal gelegde houten vloer geeft ook weer een totaal ander gezicht aan je kamer. Bovendien heb je ook nog de bekende visgraat vloer en de minder bekende Hongaarse punt. Het grote verschil tussen Hongaarse punt en visgraat is het legmotief. Bij de vis- graatvloer worden de plank- delen onder een hoek van 90 graden gelegd, waarbij aan cfe bovenzijde de kopse kant haaks tegen de lange zijde van de naastgelegen plank ligt. Bij de Hongaarse punt- vloer liggen de delen opder een hoek van 60 Doordat de delen aan de bovenzijde aansluiten, ont staat een zogenaamde 'ser- geantstreep'. Speur eens op internet naar de diverse patronen. v Daarbij heeft u de volgende voordelen: Direct zekerheid! Géén dubbele woonlasten! Géén bijkomende kosten! Beste bod op uw huis! Snelle betaling en vlotte afwikkeling! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris! cue Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! Een vertrouwd gezicht in een nieuw jasje Cas Stavenuiter "kenner van de woningmarkt" uw woonwensen Neem contact op voor de verkoop van uw woning, aankoopadvies of uw taxatie: NWWI w 3 www.de-faam.nl De Faam woensdag 18 december 2013 51 V V '"1» Vloerkleden kunnen de finishing touch zijn voor een sfeervolle woonkamer. Behalve dat het een zachtere ondergrond biedt aan je voeten, maakt het vloerkleedje woonruimte gezelliger. Je markeert er bovendien een plek mee die contrasteert met de rest van de woonkamer. O www.uipkesvloeren.nl www.delooffmakelaardij.nl Oostkerkplein 16, 4331 TL Middelburg - vastgoed

de Faam | 2013 | | pagina 51