2 ie editie NK Tegenwindfietsen 1 SPORT deze week 20 19 45 Zaalvoetbaltoernooi in de Baskensburg liüHWlBHiBHliWBliHI I II I H| 11IIII Hl III»! IIIM NU €45 Schrijf je nu gratis in op www.sweetdeal.nl Wielrenactie Serious Request ZOUTELANDE - 's Morgens starten in Zoutelande en na 310 kilometer finishen in Friesland. Zelfs voor erva ren wielrenners is dit een ambitieus plan. 22 december zijn de Zeeuwen van plan om vanuit Zoutelande, over de Afsluitdijk, naar het Gla zen Huis in Leeuwarden te fietsen, waar de deejays een week lang werken en slapen zonder te eten. De wielren ners hopen daar een mooi bedrag te kunnen overhan digen voor de actie van ra dio 3 FM, in samenwerking met het Rode Kruis. De op brengst gaat naar een stille ramp en is dit jaar voor kin deren die dreigen te sterven aan diarree. 800.Q00 jonge kinderen per jaar sterven er aan. Noormannen bakken bollen WESTKAPELLE - Al tien tallen jaren worden er traditiegetrouw door vrijwilligers(sters) van de Oliebollencommissie van v.v. De Noormannen op 31 de cember oliebollen gebak ken. Enkele weken van te voren kan men al bestellen. Jaarlijks worden zo'n 5000 oliebollen gebakken en is langzamerhand óók bekend geworden in de naaste om- geving.De opbrengst is be stemd voor de Jeugdreiskas. Bestellen via: 0118-571520. VROUWENPOLDER - Afgelopen zondag was de eerste editie van het NK Tegenwindfiet sen op de Oosterscheldeke- ring. Om negen uur verza melden de deelnemers zich bij Neeltje Jans. Degene die zich als eerste aanmeldde, vlak na het verlossende 'We kriehen sturm', mocht als eerste starten. Op een fiets zonder versnellingen en met terugtraprem werd maar liefst 8,5 kilometer afgelegd. De deelnemers moesten een frisse windkracht 6, pal te gen, trotseren. De heroïsche winnaar van dit spektakel was niemand minder dan olympisch Kampioen moun- tainbiken Bart Brentjes. Het NK Tegenwindfietsen op de Zeeuwse dijk, is het nieuwste oer-Hollands eve nement. VLISSINGEN - Sjaak den Her der organiseert voor de twintigste en laatste keer het Emergo zaalvoetbaltoer nooi. Dit toernooi is op zon dag 29 december in beide sporthallen van de Baskens burg in Vlissingen. Er is deze dag een prestatieve en een recreatieve klasse. In de prestatieve klasse zijn vijf deelnemers: Groene Ster, SC Baskensburg 1, Engiplast/ Uiterton, team Schinkel en team Souburg. Deze spe len eerst een vierkamp en daarna spelen de nummers 1 en 2 de finale om de eer ste plaats en de nummers 3 en 4 om de derde en vierde plaats. Nummer 5 valt af. De recreatieve klasse heeft twaalf deelnemers: Oud Emergo, Geen Idee, SC Baskensburg 2, Thermo Products, Buijsse Mode uit Dirksland, 't Zooike uit Til burg, Café Hart van Mid delburg, Team Amels BV, Team Pri nee, Jong Geen Idee, Walcheren Mozaïek en Concurrent Joen. Deze zijn verdeeld in drie poules met vier teams. De drie num mers 1 spelen om de eerste drie plaatsen en de num mers 2 om de vierde, vijfde en zesde plaats, etcetera. De wedstrijden beginnen - om 9.30 uur en de finale staat gepland rond 16.15 uur. De toegang is gratis. Eindmeeting Wielerwereld HEINKENSZAND - Zaterdag 28 december is voor de tweede keer de Eindejaarsmeeting voor de Zeeuwse Wielerwe reld in Vergader en Congres centrum De Stenge, Hein- kenszand. Het is van 16.30 tot 19.30 uur. De toegang is gratis. Dit evenement vormt de officiële afsluiting van het fietsseizoen 2013 in Zeeland voor zowel de sportieve als recreatieve fietser. SPORT KORT Vier sponsors Walcheren Di vlissingen - Sinds enkele weken is Walcheren Dl in het bezit van trai ningspakken en wed strijdshirts. De sponsors zijn: APV, Pacorini Metals, Radiolo gie Zeeland en TPS-Zee- land. Oemoemenoe I verliest van RC MIDDELBURG - Oemoe- menoe komt uit in de hoogste klasse van Nederland; de lotto Ereklasse en staan op de 8 ste plaats in de compe titie. Amstelveen heren I staan op de tiende plaats. Oemoemenoe kampt met een flink aantal blessures waardoor de Middel burgse rugbyclub met een zeer smalle basis vertrekt naar Amstelveen. On danks de problemen start Oemoemenoe sterk wat resulteerde in een veld- overwicht en een aantal mogelijkheden. Helaas.worden die niet omgezet in een score. Ruststand 20-5. Vlak voor het eindsignaal keurt scheidrechter Sjoerd Wartena een try van Deniel van der Waal af waardoor de eindstand wordt bepaald op 32-10 in het voordeel van Am stelveen. Je neemt deel aan een fotoshoot met verschillende belichting en achtergronden. Deze professionele fotoshoot ap, hairsty- 1lcleding. Na~de shoot krijg je 100 foto's op CD op hoge resolutie toe gestuurd, zodat je er een blijvende foto collectie aan overhoudt. ?pr is inclusief make-uj ling en 2 sets eigen TE KOOPVANAF 19.12.13 €120, bespaar 63% Sawasdee Kinderfonds Uitgebreid genieten met een 3-gangen keuzemenu bij Strandbrasserie De Landing in Baarland. Geniet van een heerlijk voor-, hoofd- én nagerecht naar keuze. Keuze uit tagli atelle met zeevruchten of ;egrilde varkenshaassaté als oofdgerecht. Nu voor 16,50 p.p. TE KOOPVANAF 20.12.13 CTV Zeeland Een feestelijke programmering voor een feestelijke maand De andere omroep van de provincie, is te ontvangen via de kabel (Delta, kanaal 22) en internet. Zeeland helpt Cambodja Hector en Ellen Loontjens uit Driewegen vertellen over het werk van hun Don Bosco Kinderfonds en de stichting Sawasdee. In vijf afleveringen wordt een beeld gegeven van de vele projecten in Cambodja. CTV Voetbal Speciale kerstuitzending, waarin wordt teruggeblikt op de verrichtingen van de Zeeuwse clubs in het eerste deel van de competitie. Vol hoogtepunten van de Zeeuwse velden. januari 21:00 uur Zondia in Zeeland Van zes verhalen uit de bundel Zondig in Zeeland werden korte speelfilms gemaakt, die in september bij Film By The Sea in première gingen. Begin het nieuwe jaar met het goede voornemen om deze zondes te beleven. 1 t/m 6 januari. £Èr @sweetdealzeelnd f facebook.com/sweetdeal.zeeland App Store O www.de-faam.nl De Faam woensdag 18 december 2013 45 r Onder meer Wereldkampioen roeien Kaj Hendriks en de voormalig Sterkste Man van Nederland, Wout Zijlstra, deden mee aan de wedstrijd. Brentjes won (17 minuten en 51 seconden) Foto: P.R. Sweetflêaïl f*fw DECEMBER Projecthu i> Ariè stichting Oon Bo«a^|||p5 december Verkrijgbaar in de

de Faam | 2013 | | pagina 45