Zeeland viert Kerst op uiteenlopende manieren Kinderen, dieren, sfeerplaatjes, een tripje naar hef buitenland, iets gezelligs in familiekring of knus samen. Kerst wordt door iedereen in Zeeland op een andere manier beleefd en gevierd. ly ..-'Tt*' hr% 3 www.de-faam.nl De Faam woensdag 18 december 2013 41 "Op de foto mijn grijze roodstaart van toen 19 weken. Kostte wat fïjd maar op een gegeven moment kon ik de foto maken met het kerstmutsje op zijn hoofdje. Foto: Geertje Wesdorp, Zierikzee "Winter in Sirjansland. Dat is toch een plaatje!" Foto: Martha van Dam, Sirjansland "Deze foto is gemaakt vorig jaar rond Kerst. Ik ben blij dat ik deze foto nog heb kunnen maken want vlak daarna werd ik opgenomen in het ziekenhuis voor zwangerschapsvergiftiging. Ik heb Kerst en Oud en Nieuw helaas in het ziekenhuis mee moeten maken, maar deze kleine meid mocht 10 januari trotse zus worden van Elenah Maria, een prachtig klein zusje, met een geboortegewicht van 1050 gram. Erg bijzonder dus en daarom maken we dit jaar extra bewust Kerst mee. Heel bijzonder om nu met een compleet gezin te genieten van Kerst." Foto: Anne Sijrier, Nieuwerkerk "Lieke's eerste keer mama mee helpen de kerstboom te versieren!" Foto: Mirjam Verkaart "1 december zijn we in Londen geweest naar het Winter Wonderland in Hyde Park London, met onze vrienden die in Londen wonen. Het was schitterend, we hebben er een fijne herinnering aan." Foto: C.P. Dingemanse in Middelburg "Wij gaan nu nog over het bruggetje, want het ijs is nog te zwak." Foto: Ria van den Berg, Scharendijke "Creatief bezig zijn. Maak je eigen kerstboom met eenvoudige materialen. Met een spuitbus sneeuw en een versierde hoepel een mooi geheel." Foto: Hans Pihl, Vlissingen "Hierbij stuur ik u een foto van ons huis in de kerstperiode (van 2010). Elk jaar maak ik van een lichtslang een andere afbeelding, deze keer een muzieksleutel. Mede door de sneeuw die was gevallen een mooi effect." Foto:Albert Talen, Nieuwerkerk

de Faam | 2013 | | pagina 41