Groot Kerstcircus Zeeland strijkt neer in Vlissingen Loodsensociëteit is heropend ZAKELIJK deze week Must voor ondernemers De Laat Caravans Campers gaat naar 's-Heer Arendskerke Heerema Fabrication Group start met Gina Krog jacket VLISSINGEN - het Groot kerst circus Zeeland is een begrip op Walcheren. Ook in 2013 zal aan de Scheldestraat, in het centrum van Vlissingen, weer het Groot Kerstcireus Zeeland haar voorstellingen geven. De premièrevoorstelling is komende vrijdag 20 decem ber om 20.00 uur, daarna iedere dag tot en met 30 De cember twee voorstellingen, steeds om 13.00 uur en 16.15 uur. Traditiegetrouw heeft het Groot. Kerstcircus Zee land ook dit jaar een volle dig nieuwe show. het Groot Kerstcircus brengt top-acts üit de internationale circus- wereld, welke een spranke lend kerstcircusfeest laten zien dat boeit van de eerste tot de laatste minuut. Telefonisch reserveren kan via 06 11 23 60 84, ook de online voorverkoop is al ge start. Profiteer van de vroeg- boekkorting van maar liefst 5 euro per kaartje onder het motto: Het mooiste kerstka- do in Zeeland is een kaartje voor het Groot Kerstcircus Zeeland. Kaarten kunnen besteld worden, via de web site van het circus, DeltaSafe neemt JLV over MIDDELBURG - DeltaSafe Se- curity Service B.V. uit Mid delburg neemt per 1 januari 2014 JLV Beveiligingsdienst uit Zierikzee over. De naam JLV Beveiligingsdienst zal verdwijnen, maar de dienst verlening blijft van dezelfde hoge kwaliteit en de profes sionele medewerkers van JLV komen in dienst van DeltaSafe Security. Tevens blijft het pand aan de Varre- markt 11 te Zierikzee open. De huidige eigenaren, Hans en Rian van Velzen, hadden geen opvolgers. Bert Graaff zocht juist naar mogelijkhe den om de dienstverlening van DeltaSafe Security ver der uit te breiden. Ondernemen met KvK MIDDELBURG - De wereld van ondernemers verandert. De Kamers van Koophandel (KvK) en Syntens bundelen de krachten voor onderne mend Nederland: zij gaan vanaf 1 januari 2014 als één organisatie verder. Inschrij ven en actualiseren van bedrijfsgegevens blijft een basistaak. Zo dragen zij bij aan veilig handelsverkeer en bouwen ze voor ondernemers een schat aan relevante bedrijfs informatie op. MIDDELBURG - De Laat Cara vans en Campers verhuist eind deze week van 'de Mor tiereboulevard in Middel burg naar Nijverheidsstraat 30 (Eindewege) in 's-Heer Arendskerkedichtbij Goes. Eigenaar Edwin de Laat: "In het voormalig pand van Auto de Laat, ons eigendom. Ons huidige pand werd te klein en is onlogisch voor caravan- en camperverkoop vanwege de bovenverdie- ping. In 's-Heer Arendskerke is alles gelijkvloers en hebben wij, uniek voor Zeeland, de beschikking over 1.400 m2 voor caravans en campers. Showroom, stalling, en werkplaats, alles onder één dak. Middelburg is vanaf 19 december dicht en vanaf za terdag 21 december zijn wij open in 's-Heer Arendsker ke. Goede bereikbaarheid vanaf de A58 en een groter vrij parkeerterrein." Voor gebruikte campers beschikt De Laat over goede inkoop kanalen en een ruime keuze uit de standaard voorraad. Verkoop en inkoop, inruilen van caravan, camper of auto is mogelijk. Marjolein Pri- kar en.Alex van Driel staan met Edwin voor de klanten klaar. "Met een caravan of camper krijg je een-gevoel van vrijheid", zegt hij, "Hier komt uw vakantie tot le ven." Openingsshow met spectaculaire acties op 23, 24, 27, 28, en 30 december. Zondags gesloten. VLISSINGEN-OOST - Heerema Fabrication Group's Vlissin gen werf vierde vorige week het snijden van het eerste staal voor het Gina Krog jacket, het grootste 'launch'. jacket ooit gebouwd bij HFG voor klant Statoil Petroleum AS en bestemd voor het Gina Krog veld in het centrale deel van de Noordzee. De heer Svein Olav H0yland, Asset Owner Representative van Statoil, verrichtte de ceremoniële handeling van het snijden van het eerste staal, dat gebruikt zal wor den voor het bouwen van het 17.000 ton wegende Gina Krog jacket. VLISSINGEN - De Belgische Loodsensociëteit aan de Boulevard de Ruijter in Vlis singen is na een sluiting van enkele weken heropend. Vanaf april hebben de nieu we eigenaren Rob en Sylvia de Ruiter stapsgewijs veran derd en gerenoveerd. "Met de nieuw opgebouwde toi letgroep en de vernieuwde' inrichting van ons restau rant ligt een groot project achter ons. Het resultaat mag er zijn", zegt Rob de Ruiter, "Onze eerste actie was om in april de prijzen van de consumpties te ver lagen. Het is weliswaar een A-locatie maar wij willen er een laagdrempelig, voor iedereen betaalbaar restau rant en hotel van maken. Juist in deze tijd is er be hoefte aan een goede maal tijd voor een billijke prijs. Met altijd prachtig uitzicht op de Westerschelde én de beloodsing." De Belgische Loodsensoci eteit, oorspronkelijk alleen voor Belgische loodsen, is in de loop der tijd uitgegroeid tot een commercieel bedrijf met zeventig zitplaatsen en elf hotelkamers. "Er is ge brek aan hotelkamers in het middensegment in Vlissin gen. We zien inmiddels dat steeds meer gasten ons weet te vinden", aldus Rob, "Met ons gedeeltelijk nieuwe team bieden wij een scherp geprijsde, steeds wisselende menukaart, met verse vis en seizoensgebonden gerech ten. Ook voor een heerlijk Kerstmenu, en leuke aan biedingen in januari en februari, naast ons maand- menu. Bijzondere gelegen heden kunnen hier worden gevierd, wij maken dan een offerte op maat." Belgische Loodsensocië teit, Boulevard de Ruijter 4, Vlissingen, telefoon 0118- 413608, reserveren@bsoos. nl VLISSINGEN - Begin dit jaar is de Fietsenmakker in Vlis singen een ludieke actie gestart voor 2013. Iedereen die een nieuwe fiets heeft gekocht dit jaar maakt kans om het aankoopbedrag terug te winnen. Het jaar is bijna om, dus de verloting is bijna daar. De "makkers" willen dit feestelijk gaan aankleden met een oliebollen en sei zoensdrank op 28 december vanaf 13.00 uur. Rond 15.00 uur is de verloting. Taxatiemiddag Hotel Royal VLISSINGEN - In hotel restau rant Royal, Badhuisstraat 3 in Vlissingen is zaterdag 21 december een taxatiemid dag van oude boeken, bijbels en ansichtkaarten. Het is van 13.00-16.00 uur. Taxateur is veilinghouder Arie Molendijk uit Rotter dam. Hij is gespecialiseerd in oude geschiedenis, to pografie, (staten)bijbels en theologie. MIDDELBURG - Netwerken met Social Media helpt or ganisaties in deze moeilijke tijd. Social Media (Yqutube, Facebook, Linkedln, Twit- ter en Google+) een must voor ondernemers. Daarom houdt SMZ in Mid delburg op donderdagmid dag 9 januari een workshop "Strategie voor Sociale Media voor ondernemers". Deze workshop is bedoelt voor ondernemers die wil len kijken hoe zij Social Media kunnen inzetten. Het is een marketing tech niek waarbij Social media worden ingezet met als doel marketing (communicatie) doelstellingen te realiseren. Het is een interactieve vorm van. marketing gericht op het aangaan van een dia loog. Meer informatie en aan melden kan via: Jacqueline Romijn, telefoonnummer: 0118-637090. Demonstratie van vuurwerk MIDDELBURG - Op vrijdag 20 december, aanvang 21.00 uur, is er een vuurwerk- demonstratie. Het wordt afgestoken door een profes sioneel bedrijf op het wei land aan de achterzijde van GroenRijk Middelburg. Er is een mooie selectie te zien uit de vuurwerkcollectie. De demonstratie start om 21.00 uur. Toegang is gratis. Ludieke actie Fietsenmakker De Faam woensdag 18 december 2013 29 3 www.de-faam.nl Groot Kerstcircus Zeeland brengt tot 30 december in Vlissingen klassiek nostalgiscn circus voor ae 1 r F°*° PR hele familie. O www. De nieuwsté Bürstner camper van De Laat Caravans en Campers. Het bedrijf verhuist eind deze week naar s-Heer Arendskerke. grootkerstcircuszeeland.nl O www.ondernemersplein.nl door Leon Janssens O www.delaatcaravans.nl Gezellig en relaxed genieten in de Belgische Loodsensociëteit op de Vlissingse boulevard. b Foto: Le Foto: Leon Janssens Het Gina Krog jacket zal het grootste launch jacket worden dat tot op heden is gebouwd. Foto: PR- door Leon Janssen Oorspronkelijk O www.bsoos.nl y, 0>Vj vy y

de Faam | 2013 | | pagina 29