Zorgstroom, dichtbij mensen Zorg aan Zee Op zoek naar een nieuwe uitdaging? Nog veel meer voordeel in Zorgstroom X-tra pakket! Aanbieding i December Onze medewerkers hebben hart voor de zorg, ondersteunen daar waar nodig en doen graag dat beetje extra, jij ook? Dan is Zorgstroom op zoek naar jou! facebook.com/Zorgstroom twitter.com/Zorgstroomopi c~ Op de Boulevard in Vlissingen, op de bovenste verdieping van de voormalige Zeevaartschool, wordt hard gewerkt aan de realisatie van een zorghotel van Zorgstroom. In dit complex, waarin op de begane grond en op de eerste verdieping meerdere medische voorzienin gen worden ondergebracht, komt een prachtige voorziening voor kortdurend verblijf. Zorgstroom verwacht dat de behoefte aan kortdurend verblijf met zorg zal toenemen, onder meer door steeds korter wordende ziekenhuisopnames. Het zorghotel biedt tijdelijke verblijfplaatsen voor mensen die op enige wijze zorg nodig hebben. U kunt van het hotel gebruik maken als u bijvoorbeeld uit het ziekenhuis komt en nog niet zelfstandig thuis kunt of wilt wonen, als u moet revalideren of nog onvoldoende hersteld bent. Dit kan zijn na een medische ingreep, maar ook de eerste dagen na bijvoorbeeld een chemokuur. U kunt ook op advies van uw huisarts in het zorghotel verblijven, omdat er dan permanent zorg in de buurt is (huisartsen bedden). Het hotel leent zich verder uitstekend voor een heerlijke vakantie met zorg of bijvoorbeeld om uw mantelzorg tijdelijk te ontlasten. In het zorghotel zijn 24 uur per dag professionele zorgverleners en vrijwilligers aanwezig. Het zorghotel gaat onderdeel uitmaken van een gezondheidscentrum, waar onder meer ook revalidatieartsen, fysiotherapeuten, een apotheek, een hemodialysecentrum en diverse behandelkamers voor cardiologie, pijnbestrijding en plastische chirurgie een plaats krijgen. Op dit moment worden de puntjes op de i gezet. Het hotel wordt naar verwachting in het voorjaar van 2014 in gebruik genomen. Zorg aan Zee; Zorgstroom maakt het mogelijk. Nieuwe leerlingen voor de opleiding verzorgende 3IG zijn ook in 2014 weer van harte welkom bij Zorgstroom. Ook voor zij-instromers, carrièreswitchers en herintreders. Na diplomering heb je bij ons een vaste baan! Begrijp je dat zorg 24 uur per dag nodig is en altijd verandert, dus ben je flexibel? Wil je bij ons voor je eigen toekomt aan de slag? Meer informatie over de opleiding en de functie Verzorgende 3IG, www.zorgstroom.nl of neem contact op met: Ellen Verheul, opleidingscoördinator of Ineke Muizelaar, adviseur HRM tel (0118) 68 40 00. Wij staan ook op de open dagen van SCALDA. Vrijdag 17 januari 2014 van 18.00 tot 21.00 uur en zaterdag 18 januari van 10.00 tot 13.00 uur, locatie Goes, Bessestraat 4. Zorgstroom X-tra pashouders kunnen bij meer dan 140 regionale bedrijven terecht voor een breed assortiment aan diensten, producten of uitstapjes met korting. Naast deze regionale aanbieders biedt het voordeelpakket ook enkele honderden landelijke aanbiedingen in de categorieën winkelen, elektronica, wonen, vrije tijd, reizen, vervoer, mooi en gezond en financieel. Deze bedrijven bieden hun kortingen online aan, dus via hun website of webwinkel. Op onze website www.zorgstroom.nl/voordeelpas vindt u altijd een actueel overzicht van alle aan biedingen en speciale tijdelijke acties. Recent hebben we o.a. onderstaande onder nemers in ons pakket mogen verwelkomen: Chocolate Lovers Vlasmarkt 45,Middelburg, T: 0118 - 56 76 32, www.chocolatelover.nl Een bijzondere chocolaterie opgezet met een bijzonder doel! Uw voordeel met de X-tra pas: 25% korting op alle aankopen en deel name aan workshops in de winkel aan de Vlasmarkt 45 te Middelburg (excl. aankoop cadeaubonnen, niet in combi natie met andere acties en kortingen). Hotel Brasserie de Leugenaar Boulevard Bankert 132, Vlissingen, T: 0118- 41 25 00, www.hoteldeleugenaar.nl U kunt hier genieten van een heerlijk kopje koffie met een gebakje of warme appelbol maar ook van een sfeervolle lunch/diner. Uw voordeel met de X-tra pas: - 15% korting op uw rekening (de korting geldt niet op cadeau/waardebonnen of toeristenbelasting en niet in combinatie met andere acties). mmtÊmÊÊsmasamÊÊimm 'De Zunne', coaching van kinderen en volwassenen Janneke Wisse, Zuidstraat 111a, Westkapelle, T: 0118 - 57 2116 www.dezunne.nl Er wordt gewerkt met One Brain® Methode, Aurareading, Healing, Aura-Soma kleurcoa- ching, Intuïtieve ontwikkeling, Cursussen en Workshops. Uw voordeel met de X-tra pas: - 10% korting op alle behandelingen bij kinderen Mijnautomakelaar.nl Wim Stroo, «sssa Suze Groeneweglaan 71, - 1 Vlissingen, T: 0118-46 2415 www.mijnautomakelaar.nl Zelf uw auto kopen, verkopen of inruilen met de professional van mijnautomakelaar als uw persoonlijke adviseur. Uw voordeel met de X-tra pas: - 10% korting op de tarieven Wilt u ook een Zorgstroom X-tra pas? Meld u aan via www.zorgstroom.nl/voor- deelpas of bel: 0118 - 68 40 00. Voor slechts €10,95 kunt u ook in 2014 weer een kalenderjaar lang van alle voordelen in het servicepakket profiteren. In de winter is het vaak niet prettig om buiten te fietsen. Het is koud en soms gevaarlijk door gladheid. Maar u wilt natuurlijk wel blijven bewegen. Met de hometrainer Kettler Polo M kunt u binnenshuis uw conditie op peil houden. Deze hometrainer heeft een zeer lage instap, is geschikt voor jong en oud en zeker.ook voor mensen met een beperkte heup- of kniefunctie. Naast training is de Polo M uitermate geschikt voor revalidatie. Het is mogelijk deze hometrainer zowel te kopen als te huren bij Thuis zorgcentrum Zeeland. Als u nog twij felt over de aanschaf kunt u er voor kiezen de hometrainer eerst te huren om hem uitte proberen. Actieprijs: van 359,- voor 269,- Thuiszbrgcentrum Zeeland, Badhuisstraat 104,4381 LV Vlissingen Tel 0900112112 5 Deze aanbieding is geldig t/m 15 maart 2014 Het jaar is al weer bijna ten einde. Zeker de maand december gaat voor veel mensen snel voorbij. Het ene feest volgt op het andere. Er zijn echter ook veel mensen die zich juist in de laatste maand van het jaar extra eenzaam voelen. Mensen zonder familie; mensen zonder geld voor een boom of voor cadeautjes. Kennen we niet allemaal zo iemand? Laten we daar even bij stilstaan. Een klein beetje aandacht doet wonderen. Zorgstroom werkt gedurende de feest dagen gewoon door. Afhankelijkheid van hulp stopt niet omdat het Kerst mis is. Wij bedanken al onze klanten voor het in ons gestelde vertrouwen. Ook in 2014 zijn we u weer graag van dienst. De Raad van Bestuur en medewerkers van Zorgstroom wensen u fijne feestdagen en een coed begin van 2014! Peter de Boevere Raad van Bestuur Zorgstroom Léon Phernambucq en Peter de Boevere

de Faam | 2013 | | pagina 22