"r E bin nsn uit IN AANLOOP NAAR VERKIEZI kom 2e Kerstdag genieten bij Binnenuit a\'i li il Mariëtte Middelbeek Moederhart De Amandelboom m Vlissingen De Zwarte voert CDA-lijst aan VLISSINGEN - Het CDA afde- ling Vlissingen heeft de kandidatenlijst voor de ge meenteraadsverkiezingen bekendgemaakt. Marin de Zwarte, de huidi ge wethouder, voert de lijst aan. De tweede plaats is voor Ank Muller, gevolgd door Ko Poelman. De andere kandidaten op de lijst zijn Coen Bertijn, Marianne Kloosterboer-Dijkstra, Jan Bergen, Kees Simons, Leen Rottier en Conny Seijbel. Alex Achterhuis topper PSR lijst OOST-SOUBURG - De kandi datenlijst van de PSR voor 2014 wordt aangevoerd door Alex Achterhuis, gevolgd door: Albert Vader; Ger Blom; Frans Verdaasdonk; Sjaak Vermeulen; Rijnco- Jan Suurmond; Ruud Kleef man; Chris Elzas; Jasper Verkuil; Liesbeth Blom-de Ridder; Anneke Carol; Tim Schinkel; Paula Roelse; Cees van der Blom; Izak Da- vidse; Huub van der Hiele; Catrien Nagelhout; Zeeg van Norden; Eli Blaak; Ineke Vervorst-van Loon; Bertus Roeting; Geerard Eckhardt; Dick Schinkel; Lou Water man en Lambert Prevoo. Pim Kraan is lijsttrekker LPV VLISSINGEN - Pim Kraan is door de Algemene Leden vergadering van de Lokale Partij Vlissingen gekozen tot lijsttrekker van zijn par tij voor de gemeenteraads verkiezingen in maart. Frac tievoorzitter M. Weug staat op de tweede plek. De lijst wordt compleet gemaakt door P. Hirdes, J. Doorns, R. Brunke, J. Kleinepier, K. Vermeer, S. Eggermont, D. van Bloppoel, J.Groeneveld, P. Veen, H. Kruk, R. Hane- maaijer, M. Dupper en J. Honders. Coen van Dalen lijsttrekker CU VLISSINGEN - Tijdens een le denvergadering is Coen van Dalen unaniem gekozen als lijsttrekker voor de Chris tenunie Vlissingen voor de komende gemeenteraads verkiezingen. Coen van Dalen heeft veel politieke ervaring en is gedreven om vanuit de politiek en zijn ge loof te werken aan een mooi, sterk en gezond Vlissingen. Hij is reeds acht jaar raads lid. Wilma Jansen staat op de tweéde plaats. Tijdens dezelfde ledenvergadering is ook het verkiezingspro gramma 'Hart voor Vlis singen' vastgesteld. Dit pro gramma is terug te vinden http://Vlissingen.Christen- Unie.nl/ Veere Wim Bartels lijsttrekker DTV VEERE - Het bestuur van de kiesvereniging Dorpsbe langen en Toerisme Veere heeft op 11 december de kandidatenlijst voor DTV vastgesteld. Wim Bartels uit Grijpskerke (zittend raads lid] voert de lijst aan, ge volgd door Adri Roelse uit Westkapelle (zittend raads lid); Sylvia Sparreboom uit Biggekerke (nieuw); Netty Vrömans (lid steunfractie) en José de Buck uit Oostka- pelle lid commissie RO). Middelburg Rinus en Loes zijn lijstduwers MIDDELBURG - De Lokale Par tij Middelburg heeft haar eerste 12 kandidaten voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2014 bekendgemaakt. In totaal bevat de lijst 25 kandidaten waarbij Rinus en Loes Souisa lijstduwers zijn. Gekozen is voor een mix van nieuwe 5) en er varen (7) kandidaten. Piet kraan staat op nummer 1, gevolgd door: Wim Steketee; Carla Doorn; Paul Karelse; Rob Koper; Ed de Graaf; Ad Kunst; Sacha Labrujere; Jor- ge Meza; Henk Baars; Joyce Verschuren en Frank van der Plas. Tussen Bakoe en Jeruzalem Wat is de grootste verdien ste van dit boek? Het feit dat de liefde en het verdriet van Mascha Kogan tijdens het lezen bijna tastbaar worden? Of het feit dat de in Azerbei dzjan geboren schrijfster de Armeens-Azerbeidzjaanse kwestie bijna onmogelijk neutraal in het verhaal ver weeft? Onmogelijk om daar een keuze tussen te maken. En dat is ook helemaal niet nodig. Want na de dood van haar geliefde Elias, gaat Mascha naar Israël om voor een kleine stichting te gaan werken, in plaats van achter die droombaan bij de VN aan te jagen. Het brengt haar in een wereld waar ze eigen lijk ver van wilde blijven maar die ze nodig heeft om met de dood van Elias om te gaan. En dan is er ook nog altijd Sami. Wat kan ze van hem verwachten? Olga Grjasnowa, Een Rus is iemand die van berken houdt, De Bezige Bij, 19,99. Liefde overwint geweld en angst Gruwelijk geweld, hoop, bijna onmogelijke presta ties. Als je er zo naar kijkt heeft De Amandelboom heel wat ingrediënten van een sprookje in zich. Maar dan wel een sprookje gesitueerd in een reële wereld waar je over het algemeen nou niet zo vrolijk van wordt. In het boek volgen we de in de bezette palestijnse gebie den geboren Ichmad Hamid. Al op z'n elfde is het een bijzondere jongen met ene uitzonderlijk talent voor ge tallen. Maar er is meer nodig om te slagen in het leven. Dat blijkt wel als zijn vader onterecht voor terroristische activiteiten wordt opgepakt en voor veertien jaar de ge- vangeis in verdwijnt. Het is echter dezelfde vergevings gezinde vader die Ichmad inspireert om verder te gaan. Een pure kerstgedachte! Michelle Cohen Corasanti, De Amandelboom, Xander, 17,95. x Belang van familiebanden Anna heeft altijd een warme band met haar ouders ge had. Kort na het overlijden van haar vader, gaat zij met haar man Luca naar haar moeder om te vertellen dat ze zwanger is. Het idee is wat houvast te vinden voor haar eigen onzekerheid rond haar zwangerschap en be valling, ervaringen te delen met haar moeder. Dan wordt echter duidelijk dat haar moeder nooit zwanger is geweest. Ondanks de liefde voor haar moeder willen Anna en haar man op zoek naar haar biologische ou ders. Er zijn zoveel vragen die Anna bezighouden. Ko men er erfelijke ziektes in de familie voor? Waarom is ze afgestaan? Kan ze zelf wel een goede moeder zijn? Kan haar biologische moeder een rol in haar leven krijgen? Uiteindelijk gaat het om wat echt belangrijk is. Mariëtte Middelbeek, Moe derhart, Marmer, 17,50. m 1 wij starten alvast met onze UITVERKOOP! <4. www.de-faam.nl De Faam woensdag 18 december 2013 18 MICHELLE COHEN CORASANTI «OMAN WÊÈmÊmÊÈm Ie Kerstdag vieren wij thuis. 2e Kerstdag genieten van 12.00 - 17.00 uur Alle openingstijden kijk op binnenuit.nl Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 561482 binnenuit.nl UfltetóO' woon

de Faam | 2013 | | pagina 18