nn; f reg 119?° KORT NIEUWS UIT DE REGI KORT NIEUWS GEMEENTE o v i v *- GEOPEND OP ZONDAG 22 DECEMBER Grandpa Nick met Musicalster MIDDELBURG - Op Kerst nacht, dinsdag 24 decem ber, speelt de Grandpa Nick Sessieband het traditionele Kerstnachtconcert in Grand Café Brooklyn in Middel burg. Gast ïs Martin van der Starre. Hij speelde de hoofd rol in de muzikale theater show van de Grandpa Nick Sessieband Route 66 samen met Marjon van Iwaarden en Claudia Wagenmakers. Van der Starre werd in 2006 genomineerd voor de John Kraaijkamp Musical Award in de categorie 'Beste Man nelijke Hoofdrol in een Grote Musical'. Het concert begint om 22.00 uur. De Arne gaat weer open MIDDELBURG - Na twee jaar gesloten te zijn geweest, opent verenigingsgebouw De Arne in Arnemuiden volgend jaar weer de deu ren. De komende tijd gaat de stichting, die het gebouw gaat beheren en exploiteren, hard aan de slag om het ge bouw volledig te renoveren. Hierdoor zal De Arne weer voldoen aan de eisen van deze tijd en kan het vereni gingsgebouw uitgroeien tot hét centrum voor tal van activiteiten in Arnemuiden, Het bedrag aan toegezegde subsidies bedraagt inmid dels 100.000 euro met dank aan het Oranjefonds, het VSBfonds en het Loket Vi taal Platteland. Ook rekent het stichtingsbestuur op een financiële bijdrage van de gemeente Middelburg. Hier mee is het benodigde geld echter nog niet helemaal binnen. Het bestuur gaat de komende tijd dan ook op zoek naar sponsors om het laatste benodigde geld bin nen te halen. De verwach ting is dat De Arne in de zomer 2014 open gaat. Oud-katholieken houden dienst MIDDELBURG - Op dinsdag 24 december houdt Oud-Katho liek Zeeland een kerstavond- dienst aan de Zuid-singel 70 in Middelburg. De dienst begint om om 20.30 uur. De Oud-Katholieke Kerk is een katholieke kerk, los van het centrale gezag in Rome, die het geloof op een eigentijdse manier wil vormgeven zon der los te staan van het ver leden. Kinderkersfeest Humpie Dumpie VLISSINGEN - De clowns Hum pie en Dumpie zijn zaterdag 21 december weer van de partij met een geweldig kin derkerstfeest in Goodtimes Centrum, Voltaweg 3 te Vlissingen. Dit jaar is er gekozen voor het thema 'Wij zijn op weg'. Natuurlijk staat het kerst verhaal centraal en samen met de H&D kerstband wor den veel flitsende kerstlied jes gespeeld en gezongen. De toegang is gratis en de voorstelling begint om 17.00 uur. Na de voorstelling zijn er pannenkoeken. Om 18.45 uur is het feest ten einde Christ for You(th) VLISSINGEN - Op uitnodiging van de jongeren van P.G. Shalom komt Wim Bevelan der op 22 december in Vlis singen. De jongeren organi seren het familiekerstfeest met als thema 'We hebben een Zoon! en we noemen Hem Jezus'. De deuren zijn al vanaf 14.00 uur open. Lo catie: Kerklaan 19, Vlissin gen Entree: gratis. Kademuur af Kousteensedijk MIDDELBURG - Wethouder Simons rondt vandaag (18 december) de restauratie van de kademuur Kousteen sedijk symbolisch af. De werkzaamheden hebben iets meer dan een half jaar ge duurd en het eindresultaat mag er zijn. De oude houten fundatie is vervangen door een betonconstructie met daaronder stalen buispalen. De kademuur heeft zijn oude uitstraling behouden, maar is constructief weer als nieuw. Middelburg is met deze restauratie weer een mooi en bovendien so lide stuk kademuur rijker. Kinderfeest in teken van kerst OOSTKAPELLEin de Dorps kerk in Oostkapelle is zon dag 22 december een kin derkerstfeest voor en door kinderen. Er wordt onder meer een musical opge- voérd. Het feest begint om 19.00 uur. Na afloop is ie dereen welkom in de tent van Serious Request naast de kerk voor een hapje en een drankje. Kinderen van basisschool De Lispeltuut verkopen dan zelfgemaakte spulletjes verkopen. De op brengst van de verkoop gaat naar Serious Request. Stichting Veere zoekt secretaris VEERE - Het Bestuur van de Stichting Veere is op zoek naar een nie.uwe secreta ris. De Stichting Veere is in 1945 opgerichte met als doel het bewaken van het Veerse stadsschoon. De Stichting Veere houdt zich bezig met advies over herstel, het be houd van de oorspronkelijk heid van de stad en verbete ring van het stadsschoon. De stichting verleent af en toe financiële bijdragen aan projecten die zich afspelen binnen de stad, zoals de renovatie van het carillon, het behoud van de histo rische stadhuisbeelden en de kanonnen op de Veerse wallen. Daarnaast heeft de stichting regelmatig contact met de gemeente over be stemmingsplannen, steden bouwkundige aanpassingen en inpassingen in de stad en met particulieren over bouwplannen. Reacties kunnen naar postbus 99, 4330 AB in Middelburg. Roverposter maken OOSTKAPELLE - In aanslui ting op de tentoonstelling 'Rovers van de' lage lan den' kunnen kinderen tot 12 jaar op maandag 23 de cember van 13.30-14.30 uur op een bijzondere manier nader kennismaken met roofdieren die in Zeeland voorkomen. Eerst wordt iets verteld over deze Zeeuwse rovers en kunnen enkele opgezette levensechte die ren van dichtbij bekeken worden. Daarna kan er een poster gemaakt worden met alle kenmerken van zo'n ro ver. Denk daarbij aan een vlijmscherp roofdierengebit, een grote kromme snavel of gemene klauwen en gebruik van een flinke portie fanta sie! Deelname 6,50 euro. Er kunnen maar 15 kinderen deelnemen. Aanmelden via: 0118 582620. Kinderkerst met theater ZOUTELANDE - In de Catha- rinakerk van Zoutelande is op dinsdag 24 december om 17.00 uur het Kinderkerst feest. Remy van Keulen én Johan Wondergem brengen dan het kerstverhaal tot le ven met een laagdrempelige, vrolijke en actieve viering. Er wordt een quiz gespeeld en er komen theateroefeningen aan bod. "De verhalen uit de Bjjbel willen we tot leven brengen met respect voor de context, traditie, het publiek en God. Theater heeft vaak het imago dat het wil choque ren ten koste van het publiek of de boodschap. Wij willen dat juist niet, we benaderen de verhalen, tradities en be zoekers respectvol", aldus Remy en Johan. Na afloop is er warme chocomel, thee, koffie en iets lekkers. Strandjutten met chocomel OOSTKAPELLE - Langs de vloedlijn worden veel ge heimen prijs gegeven door de zee. Op donderdag 26 de cember van 13.30-15.30 uur met de jutter van het muse um struinen langs het strand op zoek naar natuurlijke en niet-natuurlijke aanspoel sels. Na afloop uitpuffen in het museumcafé onder het genot van een heerlijke warme choco. Maximaal 25 deelnemers. Deelname: 6 euro. Om teleurstelling te voorkomen vooraf aanmel den via: 0118-582620. Persberichten sturen naar: Vers geperste sappen Roomboterstol 1 kg Mini- stolletjes Mim-afbakbroodjes Professionele keukenmachine Vanaf zaterdag 21-12-2013 Krachtige multifunctionele machine met 6 snelheden en pulsefunctie. Superzoom-Camera -16.0 MP - 26-voudige optische zoom - 5-voudige digitale zoom Melkopschuimer Robotstofzuiger Voor een perfecte cappuccino of latte macchiato Gebruiksduur: 90 min Vanaf woensdag 18-12-2013 Cranberries 51% 1 Krieltjes 1 kg Breda, Brusselstraat 10-12 - Breda, Gr. Hendrik-lll-plein 35 - Breda, Belcrumweg 4-7. Breda,' Allerheiligenweg 85 - Axel, Tuinstraat 3+5 - Hulst, Stationsplein 28 - Oostburg, Veerhoeklaan 5a Sluis. Sint Annastraat 17 - Terneuzen, Kokkeldreef 10 - Zierikzee, Grevelingenstraat 7 - Goes, Molenplein 6 - Middelburg, Euromarkt 8 - Middelburg, Westerscheldeplein 2 - Vlissingen, Glacisstraat 22c - Zundert, Molenstraat 51-53 - Oosterhout, Patrijslaan 2b KIJK OP ALDI.NL VOOR DE OPENINGSTIJDEN HOGE KWALITEIT - LAGE PRIJS www.nldi.ni O www.de-faam.nl O redactie.faam@ wegenermedia.nl MP 9°edkoper Versaanbieding geldig vanaf woensdag 18-12-2013 t/m zondag 29-12-2013. Zet- en drukfouten zijn voorbehouden

de Faam | 2013 | | pagina 13