Pakken koffie voor Voedselbank Winterexpositie in Galerie T Vogels te kijk op expositie 't ZANDDORE Brute jazz in Schuttershof "Wondermiddel voor spieren gewrichten" Voor al uw PWiwerkzaamh^lü Nu ook HAARDHOUTÜ! MIDDELBURG - Winkeliers en particulieren schieten de Voedselbanken in Zeeland te hulp met het inzamelen van Douwe Egberts Waar- depunten. Antony Burger van Primera Burger in Mid delburg: "Wij ondersteu nen deze hartverwarmende actie door te fungeren als inzamelpunt. De bij ons in geleverde waardepunten verzilvert Lionshelpen.nl in samenwerking met Douwe Egberts, die de inzameling verhoogt met 15 procent, voor pakken koffie." De op brengst van de lokale in zameling in Zeeland komt geheel ten goede aan de SÉ® Voedselbanken in Zeeland. Koffiepunten inleveren kan tot uiterlijk 31 december, bij voorkeur geteld, bij Drank- gigant, Paspoortstraat 15 in Oost Souburg of bij Primera Burger aan Korte Delft 6 in Middelburg. Opsturen kan ook, zie www.lionshelpen. nl voor alle informatie. MIDDELBURG - In Galerie T, galerie voor hedendaagse kunst in Middelburg, is zondag de Winterexpositie geopend. Deze is te zien van december tot en met januari. Te zien zijn werken, acryl op doek, van Ada Breed veld en Arthur Bernard. De galerie is is gevestigd in de huizen De Egelantier, De Croone en De twee Visschen, Vismarkt 13-19 en Turfkaai 25-27 in Middelburg. Openingstij den zijn donderdag, vrijdag, zaterdag van 11.00 tot 16.00 uur en elke eerste zondag van de maand van 13.00 tot 17.00 uur. Op 21, 26,27 en 28 december is de galerie open tussen 13.00 en 16.00 uur. Op de foto een werk van de Amsterdamse kunstenares Ada Breedveld. Uit haar werkplaats gaat een bonte stroom kunstwerken, schil derijen, grafiek, bronzen, etsen en olifanten, de wijde wereld in. Kijk ook eens op de site www.galerie-t.nl MIDDELBURG - Vogelvereni ging De Cultuurvogel houdt van donderdag 12 tot en met zaterdag 14 december de jaarlijkse districtstentoon stelling aan het Zwin 2 in Middelburg. De opening is 12 december om 19.00 uur en wordt ver richt door L. Prevoo en de districtsvoorzitter D. Ver burg. Er komen bijna 1300 vogels bijeen om te strijden voor de prijzen in de ver schillende categorieën. Er zijn een keur aan vogels te bewonderen zoals kanaries, parkieten en andere tropi sche vogels. De entree is gratis en de openingstijden zijn: 12 december van 19.00 tot 22.00 uur, 13 december van 10.00 tot 22.00 uur en 14 december van 10.00 tot 17.30 uur. Ook is er een rad van fortuin en is er elke avond en zaterdagmiddag een su per verloting met prijzen. middelburg - fazzband Bruut! staat zondag 8 de cember om 15.30 uur op de planken in het Schutters hof in Middelburg. Bruut! deed afgelopen Pinkster- maandagmiddag tijdens het Middelburgse jazzfestival een serieuze poging poging hoofdact Joshua Redman te overklassen. Redman was echter in topvorm, verder regende het pijpenstelen en toch was dit misschien wel het beste gedeelte van het festival, niet enkel vanwege Redman, maar zeer zeker ook en niet in de laatste plaats vanwege dit asser tieve Amsterdamse bandje. Ze hebben immers minstens even goede pakken aan als Benjamin Herman, ze gros sieren in een vorm van stu wende dans-jazz, die we ook van het New Cool Collective kennen, maar tegelijkertijd hebben ze hun geheel eigen stijl. Entree is 12 euro. Wij zijn leverancier van o.a.de merken: NIEUW: Contura Nordpeis Morse HOUTKACHELS: Dru Wonders Janus/Jacobus DeVSil GASSFEERHAARDEN Element 4 Faber Wonders ELKE ZATERDAG GEOPEND VAN 10.00-14.CV UUR. DiVerse kadtds brandend cpqesteld Andere dmjen op akspmetk Z.' www.dc-faam.nl De Faam woensdag 4 december 2013 5 mmmm1 m O www.decultuurvogel.nl Kleverskerkseweg 16 v 4338 PM Middelburg T: 0118-615942 F: 0118-625599 Einfo@zanddorp.nl www.zanddorp.nl 1 Foto: Maarten van der Kamp advertorial Belgische wetenschap heeft een doorbraak gerealiseerd in de strijd tegen pijnlijke spieren en gewrichten. Na jarenlang onderzoek is een koppeling gemaakt van de hoogste kwaliteit Silicium met MSM, Glucosamine en Chondroïtine. Dit heeft de krachtigste formule voor behoud en versterking van kraakbeen en gewrichten opgeleverd. De resultaten zijn bijzonder. Het product heet DexSil Forte. Silicium is noodzakelijk om bindweefsel, colla geen, kraakbeen en botten in de juiste conditie te houden. MSM (behoud bindweefsel), Glucosamine (herstel kraakbeen) en Chondroïtine (bescherming gewrichten) worden vaak afzonderlijk gebruikt, maar ze hebben nauwelijks effect bij afwezigheid van Silicium. Toevoeging van de katalysator Sili cium zorgt ervoor dat deze bestanddelen zeer snel worden opgenomen en effectiever werken. Boven dien is DexSil Forte de eerste formule met de com binatie van MSM, Glucosamine en Chondroïtine, wat het tot de krachtigste formule in de strijd tegen pijnlijke spieren en gewrichten maakt. Door de hoge opneembaarheid kan de Silicium met de toe voegingen haar werk snel doen. Hierdoor is snelle reductie van pijn en versoepeling van de spieren en gewrichten mogelijk. Geadviseerd gebruik van de gel is 2-3 maal daags. Naast de gel is DexSil Forte tevens verkrijgbaar in vloeibare vorm. DexSil Forte wordt aanbevolen bij (chronische) gewrichtspijn, kraakbeenslijtage, spierpijn, en ontstekingen, en is verkrijgbaar bij: Drogisterij Kama Vt Groentje 6A 4357 BC Domburg nu 6% BTW over het uurloon!! Walcherseweg 258 Middelburg Tel. 0118-613381 www.desmittuinaanleg.nl

de Faam | 2013 | | pagina 5