ter Veste in de kou Verpleeghuis Willibrord is van alle gemakken voorzien VINTERSPORT tube S^OHC Feestelijke .n HÉjl Villa Valentijn Middelburg FMA ven het budget te liggen, het wachten is op nieuwe heaters MIDDELBURG - De tweeling zussen Bouwense komen naast elkaar te wonen in het spiksplinternieuwe verpleeghuis Willibrord in Middelburg. Midden in het centrum aan de Bachten- steene vervangt het, op een steenworp afstand, het ver ouderde zorgcentrum Sint Willibrord. Zaterdag was er een open dag, maar een dag eerder konden bewoners en hun familieleden alvast een kijkje nemen in het moderne en speciale ingerichte ver pleeghuis dat plaats biedt aan 62 bewoners. Die waren onder de indruk van de rui me kamerindeling, moderne woonruimte, ontspannings ruimte, uitzicht op de Lange Jan van de nieuwbouw, dat van alle gemakken lijkt te voorzien. Zelfs een kapsa lon! Ook mevrouw J.P. van der Pol zag haar ruime ka mer waar ze binnenkort gaat wonen: "Prachtig. Ik zie alleen nog wat tegen de ver huizing op." "Verhuisstress is niet nodig hoor," stelde directeur Jan de Graaf haar lachend gerust, "familie en medewerkers zorgen ervoor dat alles vlekkeloos verloopt. Het moderne verpleeghuis van Werkt voor Ouderen is volgens hem het gevolg van een toenemende vraag naar flexibele zorgverlening met zorg op maat. "Vandaar dat we Willibrord zo hebben in gericht dat bewoners er pret tig wonen, mantelzorgers er met plezier komen en mede werkers en vrijwilligers er graag werken." I Lm IV I 0118-611622 automotive www.tema-automative.nl kachels haarden schouwen steeds in de kou." Woord voerster Laura van Dijk van Zorgstroom liet weten: "Op 29 oktober is het definitieve plan, opgesteld in overleg met de leefbaarheidscom missie, goedgekeurd. Het deel tussen de twee liften hebben wij afgesloten. Wij wachten nu nog op de he aters die drie weken gele den zijn besteld. Wegens leveringsproblemen bij de leverancier was het nog niet mogelijk om de heaters te leveren. Dit vinden wij erg vervelend voor de bewoners. Omdat dit nog enkele we ken kan duren hebben wij gekeken naar een tijdelijke oplossing. Deze week wor den er vier heaters geplaatst die wij tijdelijk huren totdat de nieuwe heaters geleverd zijn. In overleg met de leef baarheidscommissie wor den de-heaters geplaatst." aanbiedingen tijdens de feestdagen!!! Handelsweg 25 te Vlissingen www.buitenspeelgoedstouten.nl hiclame Zaterdag 30 Nov. i Zondag 1 Dec. Sportpunt Zeeland U kunt met ¥3 Betalen! De Faam woensdag 27 november 2013 3 Aan tafel de tweelingzussen JJ. en E.M. Bouwense. Daarachter locatiemanager Wilma de Rijke en verzorgenden Denise de Rooij en Sherilyn van Belzen. Tekst en Foto Gerard van der Hoeven kinderdagverblijf Kinderdagverblijf Villa Valentijn Middelburg al meer dan 10 jaar uw vertrouwde adres voor kinderopvang kunt u vinden aan de Rouaansekaai 61 in Middelburg. Ons landelijk registratienummer is 257589806. Er wordt dit jaar een kiss en ride (parkeer)moge lijkheid gecreëerd door de gemeente Middelburg. Uitgebreide informatie kunt u vinden op onze website: www.villavalentijnmiddelburg.nl (zie ook QR code) en e-mailadres: info@villavalentijn.nl. We kennen een zeer scherpe prijs/kwaliteits verhouding. Telefonisch zijn wij te bereiken op 0854-890090. SU «si Üf Er zijn vier aparte groepen, t.w.: van 3 mnd. tot 1 jaar, 1 tot 2 jaar, 2 tot 3 jaar en van 3 tot 4 jaar. Ook is een heerlijke 36 meter diepe beschutte tuin aanwezig waar uw kinderen veilig in kunnen spelen. Uw Universeel Autobedrijf en SAAB SPECIALIST voor heel ZEELAND BETAALBARE KWALITEIT Fagotweg 13, 4337 RC mm-mMiddelburg (Mortiere) WALCHEREN Schitterende showroom met enorme keuze natuurstenen schouwen, hout- en gaskachels Nieuwe collectie houtkachels van eigen import - Ook uw adres voor accessoires en onderhoudsproducten Bachweg 2 4337 XD Middelburg Sandenburghlaan 2a 4351 RL Veere ^Uitvaartcentrum H. Jobse eièfoon 0118 46 22 05 www. hjobse-uïtvaart. nl De bewoners in Hof ter Veste moeten zich extra dik aankleden. Foto Piet Jongeleen Ook voor onderdelen en reparatie Tel. 0118 - 49 19 10 Diverse acties van BERG skelters, loof houten speelhuisjes, trampolines enz. Kom langs in onze showroom aan de of bezoek onze webshop. 10:00-17:00 11:00 -16:00 Zwembad weg 3 'rijdag 6 Dec. 17:00-21:00 Zondag 8 Dec. 11:00-17:00 Zeelandlaan 3 m Goes - Middelburg - Roosendaal - Sluis - Vlissingen Tel: 0113-270860 0118-611741 0118-744017 Middelburg Goes Tel: 0118-625440

de Faam | 2013 | | pagina 3