uis Leeuw Het Cadant Symfonie Orkest 't-Pacê/ïuys Proef Zeeland BRUNCH ALL-IN Hans Dorrestijn met Goeie Genade DINER COMPLEET KIJK VOOR ONZE KERSTARRANGEMENTEN OP: www.landlust.nl Kijk voor onze kerstarrangementen op de website! Landlust DINER -QMPLE£T De lokatie voor feesten en partijen, kijk voor meer info op www.landlust.nl Verse Vis MosseJen en veel meer. ies ïwse Spot no- een ïcert dde- lurg. ines mde het sme rock ïilip drie zen, das- yop dor- a. tatie aar- :on- iber one iret- s je >en- rna Dus ld je aiet dan n je aiet wat og? F de der im- 'eg- ens leel die rijn imt na- die aar ree □or /w. Onder leiding van dirigent Rien Snoeren wordt muziek gespeeld variërend van Pi- azzolla tot Gloria Estefan. De sopraan Annet de Ruy- ter zingt Aria Cantilena van Villa Lobos. Tijdens, het Invierno Porteno laat een Argentijns danspaar zien hoe men daar de tango kan dansen. Na de heftige Danza Final van Ginestera neemt de Ca- ribbean Steeldrum band met hun swingende Caribische sound het publiek mee op een tropische muziektour naar de Caribbean waar de Calypso en de Soca hoogtij vieren. De muziek van Tri- nidad, Jamaica en Aruba zijn binnen handbereik. De swingende motor is John O'Brien op de Doublé Tenor (2 steeldrums). John heeft met zijn band in heel Euro pa, het Caribische gebied en Azië opgetreden. In het programma wordt ruim baan gegeven aan pu bliekstrekker en 's werelds grootste bandoneonist Carel Kraayenhof met zijn Kraay enhof Tango Ensemble. Ver liefd op de klankcombina tie van de bandoneon met strijkinstrumenten, richtte hij in 2012 een zeskoppig ensemble op: het Kraayen hof Tango Ensemble. Hun programma kenmerkt zich door melancholieke me lodieën, afgewisseld door heftige tangobeat en eigen tijdse composities. De con certen zijn weergaloos en vol energie, waarbij Carel het publiek aan zijn hand meeneemt door de betove rende wereld van de tango. We kennen hem allemaal van de 'traan van Maxima'. Het orkest is aangevuld met enkele leden van het TY or kest, waaronder de concert meester Dirk van der Velde. De entree voor het'concert bedraagt 17 euro. Voorafgaand aan het concert wordt door Tango Zeeland een tango workshop gege ven. Hierover is meer infor matie te vinden op www. tangozeeland.nl. RILLAND - Hans Dorrestijn staat op vrijdag 29 novem ber in Luctor et Emergo in Rilland met zijn nieuwe programma Goeie Genade. Hierin doet hij geestige en ontroerende bespiegelingen over ouder worden uit de doeken en zal hij zijn pu bliek plezieren met pareltjes uit zijn oeuvre. Want, zoals hij zelf zegt: "Het is mijn streven dat het publiek zijn eigen ellende vergeet." De toegangsbewijzen kosten 17 euro en zijn te bestellen via www.podiumreimers- waal.nl. Ze zijn ook nog verkrijgbaar aan de zaal vanaf 19.00 uur. Telefonisch bestellen kan via de num mers 0113-57 18 64 (VVV Yerseke) en 0113-55 15 52 (Jacques Boonman) *t Packhuys jubileum menu NU slechts 32,50 p.p. (Normaal 49,50 p.p.) Restaurant 't Packhuys Kinderdijk 84, Middelburg Tel: 0118-674064 www.hetpackhuys.nl info@hetpackhuys.nl Gastronomische verwennerij hij Landlust 1 (Restaurant Jy 1 Landlustweg 1, Nieuwdorp I T. 0113 - 61 25 89 bij neeltje jans mosselen ofh retene™en bereid terwijl u wacht Proef Zeeland Neeltje Jans Mosselen Faelweg 1 (nabij Deltapark) Vrouwenpolder (Stormvloedkering) Telefoon 0111-653451 www.proefzeeland.nl Openingstijden zie website Zondag gesloten 'OOS lOtS De Faam woensdag 27 november 2013 39 33,50 ALL-IN. Iedere zaterdag van 18.30 - 23.00 uur met een koud-en warm buffet, drankenbuffet, live-muziek en dansen. elke zondag van 12.00-14.00 uur en van 18.00-20.00 uur. Inclusief drankenbuffet. Het Cadant Symfonie Orkest pakt in het kader van het Latijns Amerika jaar van de Gemeente Goes op vrijdagavond 29 november om 20.00 u in De Mythe in Goes flink uit met een zeer gevarieerd programma waarin de veelzijdigheid van het continent terug te horen is. Door: de redactie Tropische muziektour Carel Kraayenhof Tango Workshop Tijdens het concert in De Spot kunnen de bezokers genieten van solostukken, duo's met elektronica, een nieuwe versie van Metamorphosis van Philip Glass voor gitaarduo en Steve Reichs klassieker Electric Counterpoint, dit alles ondersteund door visuals. F0T0:Adrian Wharton Feestelijk aperitief met Prosecco Onze specialiteit: Grand entrée proeverij van al onze voorgerechten Kabeljauwfilet uit de oven met gepelde gamba's, risotto en saus van rode paprika of Hertenbiefstukjes met oesterzwammen en rode portsaus Mango ijs met panna cotta, frambozenschuim en yoghurtmousse per tafel te bestellen/reserveren, geldig tot 31 december 2013 met uitzondering van feestdagen. Het enige wat u hiervoor hoeft te doen is reserveren o.v.v. jubileum actie. Alleen op reservering. Het duo Muis Leeuw brengen ook dit jaar weer een muzikale Sinterklaas voorstelling met nieuwe en bekende liedjes. De voorstelling is te zien op zaterdag 30 november om 14*00 uur in Theater De Mythe in Goes en op zondag 1 december om 14.00 uur in de Schouwburg in Middelburg. Kaarten a 13,50 euro zijn te reserveren via www.zeelandtheaters.nl of telefoonnummer 0900 - 3300033

de Faam | 2013 | | pagina 39