ÉS J. de Nooiier Brigade nieuw dankzij sponsor KENDIX SPORT deze week Officiële Mededeling Woning-en meubelstoffeerder www.janÉ Bridgeclub de Vlissingse Fles doet mee met TV SPORT KORT van de Provincie Zeeland milieu Tentoonstelling Duivendub MIDDELBURG - De Duivendub van Damen Schelde Naval Shipbuilding houdt op 7 de cember een tentoonstelling. De zaal aan het Zwin 2 in Middelburg is open voor pu bliek vanaf 15.00 uur. Er is een bonnenverkoop van be kende liefhebbers (ongeveer 18.00 uur) en een Rad van fortuin met mooie prijzen. Entree is gratis. 2e IndoorTrail Zeeland GOES - De tweede Indoor Trail Zeeland is op 10 en 11 janu ari. Een evenement waar vo rig jaar 500 deelnemers aan meededen. Recreatielopers en wedstrijdatleten, in de Zeelandhallen in Goes. Daar ligt een hal vol met Lim burgse grond en wordt een uitdagend parcours uitgezet om over te lopen en wordt je aangemoedigd vanaf de tribunes rond de "Trail Arena". Op vrijdagavond is een Ladies Trail. En 11 janu ari is dé Team Estafette, een laagdrempelig evenement waar toppers en recrean ten, mannen en vrouwen, jong en oud aan meedoen. Gedurende de dag zijn er voor jong en oud loopwed strijden. Slotstuk van de dag zijn de wedstrijden voor de senioren. Contactpersoon is Michel Schrier, via: 06- 28974365. Stiltewandeling DOMBURG - Op zondag 24 november is er een stilte wandeling in de Mante ling, tussen Domburg en Oostkapelle. Start: 10.30 uur bij het bruggetje voor Kasteel Westhove. Deze wandeling is bestemd voor mensen die wil len ervaren wat stil zijn met je doet, of die zich afvragen wat het "in stilte" lopen in een groep je brengt. We lopen minstens 1 uur, zonder te praten, in een rustig tem po. Informatie: Marjan Schot, 0118-476949. De kosten zijn 5 euro incl. koffie of thee na afloop. Namens het bestuur van Activiteitenvereniging Het Bastion nodig ik u uit voor de Open Dag en wel op 23 november a.s. Open dag bij Het Bastion MIDDELBURG - Op 23 no vember is bij Activiteiten- vereniging Het Bastion in Middelburg een open dag van 13.00-16.00 uur. De volgende activiteiten worden georganiseerd: computerles; bridge; puz zeluitleen; breien; biljar ten; sjoelen; klaverjassen; schaken voor jongeren en senioren en bingo. Arnemuii 0118-6 VLISSINGEN - Op Nederland 2 wordt vanaf vandaag (20 no vember) om 14.40 uur de te levisiecursus 'Iedereen kan Bridgen' uitgezonden. Een unieke kans om in twaalf wekelijkse uitzendingen kennis te maken met deze gezellige denksport die al door honderdduizenden mensen in Nederland wordt beoefend. En dat aantal groeit nog steeds. Tijdens de tv-cursus biedt bridgeclub 'De Vlissingse Fles' uit. Vlis singen de mogelijkheid om andere beginnende bridgers te ontmoeten en samen te oefenen. De bedoeling is de stof die in de televisiecursus gegeven wordt, samen met andere kijkers/cursisten nog een keer te behandelen en in de praktijk uit te pro beren. 'De Vlissingse Fles' heeft hiervoor een docent, Sjef van Wijnen, een aan tal leden, spelmateriaal en zaalruimte beschikbaar. De (aspirant) leden ontvangen het lesboek, dat de basis is van de televisiecursus, gra tis. Van de deelnemers die geen lid willen worden van de club, wordt een vergoe ding gevraagd. Op donder dag 28 november om 14.00 uur is er een informatiemid dag in wijkcentrum Open Hof, Alexander Gogelweg 59 in Vlissingen. Aanmel den via: 0118-463058 Indy Neomi scoren goed MIDDELBURG Tijdens de Open Helderse Kampi oenschappen zaterdag 16 en zondag 17 november scoorden de sporters van Sportschool Geelhoed weer prima. In de klasse -12 jaar wonnen Indy Godschalk en Neomi Poppe uit Middel burg de eerste plaats. In de klasse -15 jaar won Josca de Boer uit Zierikzee de derde plaats. Meubels, tapijt, laminaat, meubelstoffen, textiel, "en- en buitenzonwering, overgordijnen, vitrages, vinyl, rolluiken, insectenhorren, behang, textiel. MIDDELBURG - De Middel burgse reddingsbrigade, de Van Dixhoornbrigade, is door een anonieme spon sor in het nieuw gestoken. De brigade kreeg onlangs twintig opvallende wind jacks cadeau. De nieuwe jassen zijn opvallender dan de vorige. Ze zijn namelijk voorzien van fluorescerende strepen en bovendien uitge voerd in een opvallend felle kleur geel. De vorige jassen waren effen rood en geel. De nieuwe jassen voldoen aan de landelijk vastgestelde veiligheidsnorm. Ze beho ren namelijk tot de officiële kledinglijn van Reddings brigade Nederland, het over koepelende orgaan van alle reddingsbrigades in Neder land. De brigade is erg blij met de gift. De Middelburgse reddingsbrigade, de Van Dixhoornbrigade Zeer scherpe prijzen op het I herstofferen van uw bank, Ieetkamerstoelen of boot en caravankussens. PVC vloeren scherp geprijsd! Vraag naar onze prijzen, wij geven GRATIS offerte. O www.de-faam.nl De Faam woensdag 20 november 2013 24 Evaluatieverslag Eerste binnenhavenweg 1 Vlissingen (voormalig Vlimetaterrein) Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben met het evaluatieverslag met betrekking tot de bo demsanering op de locatie Eerste binnenhaven- weg 1 Vlissingen (voormalig Vlimetaterrein) in gestemd (artikel 39c Wet bodembescherming). De beschikking ligt van 20 november 2013 tot en met 1 januari 2014 ter inzage bij de provincie Zeeland, Abdij 6 te Middelburg, op werkdagen van 09.00 - 16.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren (na telefonische afspraak 0118 - 63 10 11), en in het stadhuis van de gemeente Vlis singen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 9.00-16.00 en op donderdag van 9.00-19.00 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 1 januari 2014 een bezwaarschrift tegen de beschikking indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland. Postbus 6001.'4330 LA Middelburg. Gedurende de behandeling van het bezwaar kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden inge diend. ter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De beschikking treedt 2 januari 2014 in werking, tenzij binnen die termijn een verzoek om een .voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval treedt het besluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer R.P.A. de Witte (tel. 0118-631705). Aanvraag omgevingsvergunning voor Invista Polyester B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 22 oktober 2013 een aanvraag om vergunning Wet algemene bepalingen omgevingsrecht van In- vista Polyester B.V. ontvangen voor het gebruL ken van de grondstof TEG (triethyleenglycol) als vervanger van DEG. Tegen deze aanvraag kan een bezwaarschrift worden ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist. Voor verdere informatie kunt u zich wenden tot mr. P.M. Witkam tel. (0118) 631749. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzit- Provincie Zeeland Informatie over Provincie Zeetand.vindt u op www.zeeland.nl O www.indoortrailzeeland.nl O www.wijkvereniging bastion.nl Foto: Van Dixhoornbrigade.

de Faam | 2013 | | pagina 24