Blues Route in 10 Vlissingse cafés V 40% korting 20% KORT NIEUWS VLISSINGEN korting korting meer dan mooi tot 21,00 uur tjrn 24 november a.s. mmiag ook open! op keukenmeubelen O www.de-faam.nl De Faam woensdag 20 november 2013 20 Bestsellers in LuisterBieb-app VLISSINGEN - De Bibliotheek heeft de LuisterBieb-collec- tie uitgebreid met nieuwe literaire luisterhoeken en hoorcolleges van bekende hoogleraren. Er is voor elk wat wils: of je nu wilt weg dromen bij een goed boek, je kennis wilt opschroeven met een hoorcollege, je kind wilt laten voorlezen of wilt luisteren voor je lijst. Op dit moment zijn er meer dan 25.000 vaste luisteraars die gebruik maken van de 250 luisterhoeken. De collectie is gratis voor iedereen te beluisteren*. De collectie is gevarieerd: zo spreekt Herman Koch zelf zijn po pulaire roman 'Het diner' in en zijn diverse colleges van Maarten van Rossem te beluisteren. Maar op het menu staan ook: bestsel lers van Esther Verhoef, Si- mone van der Vlugt, Saskia Noort, Arnon Grunberg, Arthur Japin én Inferno, de nieuwste van Dan Brown. Verder zijn er kinderboeken van o.a. Francine Oomen, Nijntje de musical van Ivo de Wijs, Kikker vindt een vriendje van Max Velthuijs en voor jongvolwassenen De hongerspelen van Suzanne Collins. De app ziet eruit als een afspeelapparaat (play- er), met daarin geïntegreerd een Luisterboekbibliotheek, reviewmogelijkheid en so- cial media. Je kunt de player naar eigen behoefte instel len. Voor het beluisteren van de LuisterBieb-app is geen internetverbinding nodig. Je downloadt eenmalig je luis terhoek, daarna kun je luis teren wanneer en waar je wilt. De luisterhoeken wor den namelijk opgeslagen in de app op je smartphone of tablet. Downloaden kan via de App Store of via Google Play. *In de loop van 2014 zal een deel van de collectie van de LuisterBieb alleen door leden van de Biblio theek te beluisteren zijn. Kokkerellen in Mae Uku OOST-SOUBURG - Wekelijks komen de bezoekers - 65.- plussers - op de maandag en woensdagochtend in het Mae Uku gebouw te Oost Souburg aan de Prins Hen drikstraat 35A. Op de maan dag krijgen de ouderen wat bewegingsonderwijs, lekker' aangepast lichamelijke oefe ningen. Meestal een gezellig onderonsje - gewoon - om de hoek van de straat ofwel midden in de Molukse Wijk. Met de komende decem berdagen worden er in de meeste huishoudens in "de wijk" flink wat hapjes klaar gemaakt. De werkgroep ouderen heeft vorige week dan ook maar vast een start gemaakt door samen met de bezoekende oudjes "Kuping Gadja" te maken. Een jaar lijkse traditie waarbij men in verband met de komende kerstdagen - gezamenlijk - om met de hele familie bij voorbeeld "Olifanten Oren" te gaan maken. Met een Sin terklaasactiviteit la mati nee op zondag 1 december heeft een Werkgroep Kinde ren de planning om samen met de kindertjes een heer lijk menu samen te stellen, waarbij de ouderen aan tafel kunnen schuiven en de kin deren uiteraard wat cadeau tjes hopen te verzamelen. Zie ook voor verdere info: Help de wereld veranderen VLISSINGEN - Op uitnodiging van de Pinkstergemeente "Shalom" zal Christian Swift met zijn vrouw, Kathy, op zondag 24 november a.s. in de kerkdienst getuigen en spreken. Chris Swift is Voorzitter van de "Church of God" in West Europa. De "Church of God" is één van de grotere overkoepelende kerkelijke organisaties in Amerika en wereldwijd. Hij heeft als thema: "Ziedaar, de velden zijn wit om te oogs ten, maar de arbeiders zijn weinig" hoog in het vaandel staan. In deze dienst geeft het Int. Gospelkoor Sound of Hope o.l.v. Rudolph G. Deug haar medewerking. De kerkdienst is in de Advent kerk, Kerklaan 17-19 in Vlis- singen. Inloop 14.15 uur. VLISSINGEN - In tien cafés in Vlissingen is vrijdag 29 no vember live bluesmuziek aanwezig. Kaarten kosten in de voorverkoop 10 euro en avondverkoop 13 euro. Tic kets zijn in alle cafés te koop en bij de VVV. De Texaanse bluessensatie Hamilton Loomis (USA) verzorgt het openingscon cert tussen 20.30-22.00 uur in De Piek. Hij was de ber- schermeling van de te vroeg overleden Bo Diddley. Bas Kleine en His Harmani- acs treden op in Pare Cen tral. Sets starten om 22.00; 23;15 en 0.30 uur. Zij gaan terug naar de Beale Street Corner Feel: een contrabas, een snaredrum, mondhar monica, gitaar en een goede song. Het is genieten van harpdriven roots jump and old schoolblues. Jeremy The Groovebrea- kers staan in de Concur rent, sets starten om 22.00; 23.15 en 00.30 uur. De for matie is in december 2006 begonnen en uitgegroeid tot een band van formaat. Ryan Lamb Little Vil lage staan in Soif. Sets starten om 22.15; 23.30 en 0.45 uur. John Burki Willem Treur zijn in stadscafé De Dighter te beluisteren. Sets starten Foto: P.R. om: 22.00; 23.15 en 0.30 uur. Ze brengen muziek die zich laat samenvatten als Fifties Blues en Rock n Roll. Ston- ecold is in Popeye te horen om 21.30; 22.45 en 23.30 uur. Bandleider, zanger en gitarist is Wouter Verhelst. Dit Belgisch-Nederlands po- werbluestrio bestrijkt diver se stijlen, via Chigaco naar Texas, hip shakin'boogies en stevige bluesrock naar eigen werk. Trash Hombres staat in Wiq- ked. Sets starten om: 22.30; 23.45 en 1.00 uur. Ze spelen een mix van rockabilly en vette rhythm Blues die ze zelf spankabilly noemen. Dave Chavez Band staat in de Docqmans Bar. Sets star ten om: 22.00; 23.15 en 0.30 uur. Deze mannen spelen de blues zoals het gespeeld moet worden. Het Belgische trio The Blues Vision start om 22.15, 23.30 en 0.45 uur in Vanuus. Deze jonge bluesartiesten heb ben maar liefst twaalf ei gen nummers op hun naam staan. Hoppit Betty's Doghouse speelt in Hoppit. Sets starten om 22.00; 23.15 en 0.30 uur. Dit bluesy rock n billy trio uit Middelburg benadert de originele vertolking van de vroege rock n roll helden. ma. t|m vr. koopavond op inbouwapparatuur t.w.v. 500 op sanitair Kom deze week naar onze showroom en profiteer van geweldige Brugmania-kortingen. Bezoek ook eens brugman.nl Brugman Goes, Marconistraat 34, 0113-246080 O www.bibliotheek.nl/ luisterhoeken O www.mae-uku.nl Band van formaat In tien cafés in Vlissingen is vrijdag 29 november live bluesmuziek. Trash Hombres O www.pedaal.nl keukens badkamers

de Faam | 2013 | | pagina 20