1 PLAMECO Sierlijsten Verlichting Scholieren dansen en rappen SPORT deze week Bezoek onze plafondshow op... Endura Lady Force te gast in SkiDome SPORT KORT Bezoek onze showroom of bel: 0113 - 27 00 00 vrijdag 15 november (14:00 -18:00) zaterdag 16 november (10:00 -16:00) - Voor elke interieurstijl - Verlichting naar wens - Uit één geheel op maat - Schone montage - Zonder hakken en breken - De meubels kunnen blijven staan Sb Felle race bij de hoofdklasse MIDDELBURG - De 4e race van het Zeeuws Indoor Kart Kampioenschap voor teams in de hoofdklasse is vorige week bij Indoor Karting Middelburg verreden. De race startte met een kwali ficatie voorafgaand. Deze race werd in tegengestelde rijrichting gereden op het 550 meter lange circuit van Indoor Karting Middelburg. De kwalificatie werd door 1 rijder van elk team gereden en bestond uit een 10 mi nuten durende kwalificatie waarin een zo snel moge lijke rondetijd neergezet diende te worden. De snelste kwalificatieronde werd ge reden door Rico Haarbosch van Snap On Racing. Zij mochten om die reden star ten vanaf pole-position en verdienden een extra punt voor het algemeen klasse ment. Na winst in de vorige wedstrijd kreeg Snap On Racing deze race de 30 se- condenstraf in de pitstraat. Hiermee verloren zij kost bare tijd en bleven ze steken op een 4e plaats. Klaver 4 en A.T.S. waren de teams die profiteerden van de gegeven erestraffen. Tot de ladtste paar minuten van de race lag Klaver 4 knap op een le positie, maar de laatste rijder moest toch zijn meer dere erkennen in de laatste rijder van A.T.S. Hiermee werd A.T.S. le en Klaver 4 2e. Door knap verdedigend werk in de allerlaatste stint werd Veersedam Auto 3e. GOES - Over een maand zijn alle opgenomen clips klaar en worden ze op YouTube op www.goeslatijnsameri- ka.nl en op www.bax-shop. nl geplaatst. Duizenden ba sisschoolleerlingen van 25 scholen in de gemeente Goes zijn druk bezig met het Goes Latijns-Amerika lespakket en ontpoppen zich tot echte Latin kenners. Het materiaal wordt bestu deerd en er wordt volop ge knutseld, gedanst, gerapt en gezongen. Zo mochten de leerlingen van de groepen 3 en 4 naar theater 't Beest voor de voorstelling 'Maria Dolores Esperanza, de kip die tomaten legt' en hebben de groepen 8 hard gerepe teerd om hun zelfbedachte rap onder de knie te krijgen. TERNEUZEN - Op zaterdag 16 november wordt m Ski- dome Terneuzen de for matie Endura Lady Force, het dames wielerteam dat het tweede seizoen ingaat, ontvangen voor een ken nismaking -en team-buil ding dag. Dit wordt onder meer mogelijk gemaakt door Cafe-Restaurant 'De Zeeuw se Alp'. Bas van Boven en Jeroen Timmerman van de Zeeuwse Alp zijn enthou siast over de inzet van een aantal Zeeuwse vrijwilli gers die de rensters ook het komend seizoen weer gaan ondersteunen en begelei den. "Daar willen wij aan mee werken, vandaar dit gebaar." Endura Lady Force gaat het nieuwe seizoen in met eeif aantal nieuwe rensters uit Nederland, Bel- gie, Engeland en Ierland. De wedstrijdkalender voor 2014 is goed gevuld en be vat ook wedstrijden zoals de openingswedstrijd van 2014, Omloop Het Nieuws blad, Lotto Cup wedstrijden in Belgie, meerdaagse rit tenkoers in Bretagne maar ook wedstrijden in Zeeland zoals de Ster Zeeuwse ei landen en een tweedaagse koers in Philippine. In de breedte is het team sterker geworden. De verwachting is dat Endura Lady Force in 2014 prijzen binnensleept. Competitiedag rolstoelhockey MIDDELBURG - Sportclub Gehandicapten Beveland (SGB) houdt op zaterdag 16 november een competitiedag elektrisch rolstoelhockey regio midden. E-hockeyers uit Nederland komen voor het eerst naar sporthal 'De Sprong' in Middelburg om hun competitiewedstrijden te spelen, van 11.00 tot 16.30 uur zijn de eerste, tweede en derde klasse wedstrijden. Hygiëa zoekt danstrainers WESTKAPELLE - Gymnas tiekvereniging Hygiëa uit Westkapelle zoekt dansleiding voor een enthousiaste junioren- groep en een dames- groep. De twee groepen draaien al jaren goed mee in de recreatieve sector dans. Elk jaar treden de groepen op bij regio demogyada's en in hun eigen voorstelling. Info via: info@gymnastiek- vereniginghygiea.nl MEE op Weg start op Walcheren MIDDELBURG - Om de ont moeting tussen mensen met en zonder beperking op straat of in bijvoor beeld bus of trein te sti muleren, en zelfstandig heid en zelfredzaamheid te vergroten, is op Wal cheren het (proef)project MEE op Weg gestart. Het project gaat uit van eigen kracht en mogelijkheden en geeft deelnemers meer keuzevrijheid bij het reizen. Deelnemers oefe nen met een reismaatje. Inmiddels hebben zich al 13 deelnemers gemeld en 10 vrijwilligers. Deze krijgen in november een training. Aanmelden kan via: 06-53762754 of 06-43506448 3 www.de-faam.nl De Faam woensdags november2013 33 www.plameco.nl De laatste 30 jaar heeft bewezen dat Plameco de ideale oplossing heeft voor u. Het beproefde flexibele plafond van Plameco kent eigenlijk alleen maar voordelen. Het hoogwaardig materiaal is geschikt voor natte ruimtes (schimmel-, algen- en bacteriënwerend), gemakkelijk schoon te houden en bestand tegen vocht, koude en warmte. Een Plameco plafond heeft een isolerende werking en zorgt voor akoestische optimalisatie, zodat u geen last meer heeft van galm of echo's. De ontwikkelingen staan niet stil wat betreft keuze mogelijkheden in kleur en structuur. Elk plafond wordt als één strak geheel - scheur- en schilfervrij - voor u op maat gemaakt en vervolgens zonder hakken en breken in één dag gemonteerd. Uw bestaande verlichting kan volledig geïntegreerd worden, maar het is ook mogelijk het plafond te verfraaien met inbouw- verlichting. Daarnaast kunt u bij Plameco kiezen uit bijzonder veel randafwerkingen en ornamenten. Er zit altijd wel iets naar uw smaak tussen! PLAFONDS Fatma en Sanne-Marieke van de prof. Dr. Kohnstammschool tijdens de opnames van hun rap voor het Latijns Amerikajaar. Foto: Carrie Frederiks

de Faam | 2013 | | pagina 33