Lezersactie SINT NICOLAAS INTOCHTE geveltechniek opent vandaag zijn deuren in Serooskerke! Siersmederij Wisse Win gratis kaartjes voor de ijsbaan Volop schaatsplezier in Vlissingen en Middelburg Intochten op Walcheren Op zaterdag 16 december komt de pakjesboot om 13.30 uur aan bij De Punt. Vanaf 13.00 uur wordt het publiek alvast opgewarmd' door Bert van Leerdam. Om 13.45 uur start de optocht door het centrum. Er is mu ziek van de Sjores Ambras- band en Drumcorps Johan Friso. Muis en Leeuw zijn vanaf 14.30 uur op de Markt. Daar heten zij, samen met de burgemeester om 15.15 uur Sinterklaas en zijn Zwarte Pieten welkom. Hier is deze middag ook de meet greet met de Sint. Sinterklaas wordt zaterdag 16 december rond 13.00 uur verwacht in de Koop manshaven. Vanaf 12.30 uur worden de kinderen en hun ouders vermaakt door circuspieten. Tegelij kertijd kan iedereen op het grote scherm naast het po dium op het Bellamypark zien hoe de stoomboot met daarop Sinterklaas en zijn Pieten de Vlissingse haven bereikt. De Goedheiligman wordt ontvangen door Bur gemeester Demmers en Ra- mona van Zweeden die het geheel ook aan elkaar praat. Na het welkomstwoord op het podium volgt de rondrit door Vlissingen. Vanaf 14.30 uur is iedereen welkom op het terrein van de 'Plaatwerkerij'. Kinde ren kunnen op de foto met Sinterklaas en er gedanst, gezongen en geschaatst met de Pieten. In Oost-Souburg wordt de Sint op zaterdag 23 novem ber verwacht. Vanaf 12.15 uur is er een discofeest op de kade. Na aankomst van de boot, volgt een tocht door het dorp. Van 14.00 tot 16.00 uur is het feest in de speel tuin in Souburg. Op zaterdag 23 november komen Sint en zijn Pieten naar Koudekerke. Vanaf 13.00 uur is het verzame len bij de muziektent op het Dorpsplein. De goedheilig man zal rond 13.30 uur ar riveren. Onder begeleiding van Harmonie Voorwaarts en samen met Manege de Zwaanhoek volgt een op tocht door het dorp. Burgemeester Van der Zwaag is dit jaar bij de intocht van Sinterklaas aanwezig. Hij zal de Sint ontvangen, mee- wandelen met de tocht door het dorp en daarna de Sint nog toespreken. Vanaf 14.30 uur is het koekversieren in Eetcafe De Oude Smidse. Sinterklaas bezoekt op zater dag 23 november om 15.00 uur Biggekerke. De kinde ren verzamelen zich op het schoolplein. Daarna gaat het Sinterklaasfeest verder in het café Juliana. Zaterdag 23 november om 13.15 uur komen Sinterklaas en zijn Zwarte Pieten aan op het Havenplein in Arnemui den. Na ontvangst is er een optocht door de straten van Arnemuiden onder begelei ding van een muziekkorps. Sint wordt namens de on dernemersvereniging op 23 november welkom geheten in Oostkapelle. Om 13.30 uur arriveert Sinterklaas bij de speeltuin aan De Halve Maan in Oostkapelle. Daar na gaat het hele gezelschap in optocht naar Sporthal De Halve Maan. Om 14.00 uur begint het feest, met als hoogtepunt een leuke Sin- terklaasvoorstelling. Sinter klaas maakt ook op 4 decem ber 's avonds nog een kleine toer door Oostkapelle. Op vrijdag 29 november komen Sint en Piet in Sint Laurens. Om 19.00 uur zijn alle inwoners uitgenodigd op De Warande. Na een kort humoristisch voorprogram ma, arriveert de Sint. Hier vandaan volgt een gezellige optocht door het dorp. Sint en zijn Pieten arriveren op zaterdag 23 november om 14.00 uur in Winkelcen trum Dauwendaele aan de Vrijlandstraat. Zij blijven tot 16.30 uur en vermaken jong en oud met spelletjes en mu ziek. Van Cittersweg 2a 4341 RC Arnemuiden T 0118 75 02 07 www.hgzgeveltechniek.nl ORANJEDAK werkt aan innovatie, duurzaamheid, veiligheid Baker Tilly Berk Accountants en Belastingadviseurs Goes feliciteert Emté Serooskerke met het nieuwe bedrijfspand. Wij adviseren BAKE R TI LLY BERK hekwerk - verlichting - beelden - brievenbussen - 'zonnewijzers VLISSINGEN - De ijsbaan in de Zware Plaatwerkerij in Vlissingen is al weer an derhalve week geopend. Nog tot en met 1 december kan geschaatst worden op deze gezellige ijsbaan! Niet alleen óp de baan maar ook rónd de baan zijn er tal van activiteiten. Zo zal oud-wereldkam pioene Barbara de Loor van de KPN Junior Schaatsclub op maandag 18 november schaatsles sen geven aan de leerlin gen van Vlissingse basis scholen. De ERU Prestige Icehockey Tour verzorgt twee ijshockeyclinics op een nog nader te bepalen datum. Deze activiteiten zijn onderdeel van het KNSB initiatief IJSTIJD! Sky Radio verzorgt de mu ziek op en rondom de ba nen. Naast het schaatsen kan er ook dit jaar weer geklommen en getokkeld worden op het tokkel- parcours. Onder leiding van ervaren instructeurs klim je naar boven én tokkel je over onze ijsbaan om vervolgens weer met beide benen op de grond te komen. De ijsbaan is elk weekend van 9.00 tot 18.00 uur geopend en elke woensdagmiddag van 13.00 tot 17.00 uur. Op de overige dagen wordt de ijsbaan ingevuld door basisscholen, voortgezet onderwijs en verenigin gen. Meer informatie over openingstijden en activiteiten op www. ijsbaanvlissingen.nl. Ook in Middelburg kan dit jaar weer naar harte lust geschaatst worden! Zoals elk jaar kunnen de ijzers ondergebonden worden op de sfeervolle Markt bij het stadhuis. In Middelburg is de ijsbaan vanaf 9 decem ber geopend. Ook in de kerstvakantie kan heerlijk geschaatst worden, want de ijsbaan blijft staan tot en met 5 januari. Meer informatie over de openingstijden en het pro gramma vindt u op www. ijsbaanmiddelburg.nl De Faam mag vrijkaartjes voor de ijsbaan verloten onder haar lezers! Wilt u in aanmerking komen voor gratis kaarten, mail dan snel naar redactie. faam@wegenermedia. nl. Meedoen kan tot 19 november. De winnaars ontvangen de kaartjes per post thuis. De vrijkaartjes zijn zowel voor de ijsbaan in Vlissingen als in Mid delburg geldig. Vrouwenpolderseweg 22 Serooskerke Tel. 0118-592689 www.siersmederijwisse.nl 4 Middelburg Vlissingen Oost-Souburg Koudekerke Biggekerke Arnemuiden Oostkapelle Sint Laurens Dauwendaele De Faam woensdag 13 november 2013 29 bitumineuze en kunststoffolie-dakbeflekkingen nieuwbouw en renovatie dakterrassen groendaken parkeerdaken duurzame energiewinnning. zonthermisch en PV witte daken dakinspectie beheer en onderhoud valbeveiliging www.bakertillyberk.nl Barbara de Loor De kaartjes zijn geldig voor de ijsbaan in Vlissingen en in Middelburg. Foto PR Middelburg Gratis kaartjes

de Faam | 2013 | | pagina 29