Kort nieuws gemeente Vlissingen Werk voor aanpakkers! Livingstoneweg 42,4462 GL Goes. T 0113 - 23 36 66 Volg ons op: www.ab-werkt.nl ruime keuze in verschil lende romans, informatieve i boeken, jeugdboeken, pren tenboeken en ingebonden tijdschriften. Leden betalen 0,50 per boek. Niet-leden 1,00. De verkoop is tijdens openingsuren van de biblio theek: maandag t/m vrijdag: 13.30 uur - 17.30 uur. en za terdag: 10.00 -12.30 uur. 14 Cadeaumarkt in de Schaapskooi VLISSINGEN - In de Schaaps kooi, Papegaaienburg 1 in Vlissingen is vrijdag 15 no vember van 9.00 -14.00 uur weer de jaarlijkse cadeau- markt. Er zijn nieuwe ca deauartikelen te koop tegen lage prijzen, zelfgemaakte artikelen, een bloemenstand en wordt er informatie gege ven over het boekenverkoop - project van de Schaapskooi. De opbrengst gaat naar het eettafelproject van de. St. In- en Uitloophuis in Vlissin gen en de inrichting van een kinderhoekje in de Herberg, het ontmoetingscentrum van de Protestantse gemeen te Vlissingen, dat begin 2014 opent. KBO zoekt leden VLISSINGEN - De Katholieke Bond voor Ouderen (KBO) zet zich in voor het belang van de groep Nederlanders boven de 50. Er is een maan delijkse koffiemiddag; fiets en wandeltochten; lees- en kunstmiddagen en meer. Contributie is 21 euro per jaar. Meer informatie; 0118- 463979. Warme maaltijd bij RestoRank OOST-SOUBURG - RestoRank is de plek waar je de moge lijkheid hebt, als je alleen bent of als het financieel moeilijk is, om samen met anderen van een warme maaltijd te genieten. Resto Rank wordt elke 3e vrijdag van de maand gehouden in De Rank; de zaal achter De Wijngaard-kerk in de Ka naalstraat. De maaltijden beginnen om 18.00 uur, de zaal is open vanaf 17.00 uur. De eerstvolgende keer is op vrijdag 15 november. Op gave vooraf is noodzakelijk via het volgende telefoon nummer: 0118-470860 of 0118-629928 of per mail: restorank@gmail.com. De onkosten bedragen 2,50 euro per persoon, voor een gezin maximaal 7,50 euro. Resto Rank wordt georganiseerd door Evangeliegemeente De Wijngaard, Kanaalstraat 8 in Oost-Souburg. Thomasviering Sint Jacobskerk VLISSINGEN - 'Hij is een on gelovige Thomas': een uit drukking, afkomstig uit de Bijbel, die vaak wordt gebruikt om een man of vrouw te duiden die niet al les zomaar gelooft, maar die wel eens twijfelt. Speciaal voor die twijfelaars (en wie is dat niet?) is er dit jaar in de Sint Jacobskerk een Tho masviering gepland. Op zondag 17 november vindt de Thomasviering plaats in de Sint Jacobskerk met als thema: 'Voor Onderweg'. De viering begint om 16.00 uur. Inloopmogelijkheid vanaf 15.00 uur met koffie en thee. De leiding is in handen van Gerda Vreeke, pastor van de PKN Vlissingen. Voor de muzikale begeleiding zorgt Jos Vogel op piano. Voor de allerkleinsten is er een crèche en voor de kinderen in de basisschoolleeftijd is er een apart programma met veel creatieve activiteiten. Renovatie brug blijkt vertraagd OOST-SOUBURG - Op dit mo ment wordt de draaibrug in Souburg gerenoveerd en maakt het wegverkeer ge bruik van een noodfrrug. Het terugplaatsen van de gerenoveerde draaibrug stond half november 2013 gepland, maar dat wordt la ter. Naar verwachting is de gerenoveerde brug in febru ari 2014 terug op zijn plaats. De vertraging wordt veroor zaakt door een tegenvallen de doorlooptijd van het stra len en conserveren van de staalconstructie. Tijdens het uitvoeren van de renovatie is ook meerwerk naar voren gekomen. Om de beroeps vaart tegemoet te komen wordt de noodbrug vanaf 18 november vier keer per dag geopend in plaats van drie keer. De extra opening is om 5.47 uur. Goede Doelen cheques Lions VLISSINGEN - In het kader van het .30x organiseren van het Lentefeest is door de Lions dit jaar 30.000 euro gedoneerd aan onder staande doelen/instellin gen: Kledingbank Walche ren 5.000 euro; Verlichting Scheldekraan 5.000 euro; Film by the sea 6.000 euro; Stichting Vakantie Minima Walcheren 3.000 euro; Pa norama Walcheren 1.500 euro; Bus Emergis 4.000 euro; Ruitersportvereniging Scheldestad 3.000 euro en Ukajede 2.500 euro. Van daag (13 november) worden de Goede Doelen cheques (de opbrengsten van Len tefeest, Bridgedrive en Ha ringparty) uitgereikt door de president van de Lions- club Vlissingen. Dit gebeurt tussen 18.00 enl9.00 uur in Strandpaviljoen Boka Bizar- ro Beach in Vlissingen. Boekenverkoop in bibliotheek zaterdag 16 november is er in Bibliotheek Oost-Sou burg aan de Kanaalstraat weer een verkoop van afge schreven boeken. Er is een AB Werkt helpt mensen aan werk, en werkgevers aan mensen. Wij hebben werk voor aanpakkers in o.a. agro, food en industrie. Ook heb ben wij mogelijkheden in bijvoorbeeld grond-, weg- en waterbouw en groenvoorziening. Wij werken voor jóu! Wij zijn een coöperatie, wat betekent dat we niet primair uit zijn op winst. Voor jou als werknemer willen wij vooral een goede werkgever zijn. We proberen je méér te bieden dan een baan en een salaris. Wij gaan in je investeren, denken mee over loopbaanontwikkeling en bie den je gerichte coaching en opleidingen. Al onze vacatures online Ga naar onze site www.ab-werkt.nl voor een overzicht van al onze vaca tures. je kunt via de site ook meteen solliciteren. Zit jouw functie er niet bij? Schrijf je dan online in en wij nemen snel contact met jou op om te bekijken wat de mogelijkheden zijn. www.de-faam.nl De Faam woensdag 13 november 2013 27 Omdat je graag vooruit wilt Vijf gerenommeerde muzikanten van bands als De Dijk, Normaal en Sjako! brengen een ode aan de legendarische muziek van The Band. De afgelopen twee seizoenen trokken ze, met Leo Blokhuis als verteller, door het land met de theatervoorstelling "THE BAND Music from Big Pink to The Last Waltz". Nu touren ze zonder Blokhuis onder de toepasselijke naam And The Band Played On. Vrijdag 22 november staan zij vanaf 21.30 uur in De Piek. Foto-.Duncan deFey OOST-SOUBURG - Tot en met

de Faam | 2013 | | pagina 27