Wie was Wim Sonneveld? NU DE 1\ DINER COMPLEET rs BRUNCH ALL-IN Zeventiende-eeuwse liefdesmuziek dmpleet KIJK VOOR ONZE KERSTARRANGEMENTEN OP: www.landlust.nl DINER Kijk voor onze kerstarrangementen op de website! Landlust Tijgerbrood De iokatte voor feesten en partijen, kijk voor meer info op www.landlust.nl rt Zeeuwse Bolussen Gastronomische verwennerij bij Landlust Vorstelijke Kerstverrassing sreis Donderdag 26 december 95,00 Boek nu exclusief voor: e - Ein abend in Wien Groot niei 31 januari - Antwerpen - Youp van het Hek Wigwam 11 januari - Oostende - Ein abend in Wien Groot nieuwj 'aarsconcert met ballet ?k Margriet Wint erf air Dinsdag 19 november €40,00 Lille Keulen Gouda bij kaarslicht Brugge Dinsdag 17 december 30,00 Donderdag 12 december €36,00 Vrijdag 13 december €27,00 Vrijdag 20 december 25,00 De Faam woensdag 6 november 2013 45 landlustweg tNieuwdorp I T. 0113 - 61 25 89 taat om My- ret- rs. ret- rekt om den wel t is Ne- hij ven £ijn een t al- :tel- het nog leer op md Het ;on- 1.00 are vse /e r- iel- vrij liek aan er rdt. ler ens na- iek, =;en ens itie rijn oor vw. MIDDELBURG - Tony Neef geeft op donderdag 14 no vember om 20.00 uur Neder lands grootste chansonnier gestalte in de muzikale the atervoorstelling Sonneveld in de Stadsschouwburg in Middelburg. Wie kent niet de beroemde liedjes Het Dorp, Margootje en Dat wij verschillen van elkaar? Chansonnier en ca baretier Wim Sonneveld is door de Nederlanders in het hart gesloten en blijft veertig jaar na zijn overlijden nog altijd immens populair. Nostalgie Albert Verlinde Entertain ment produceert de mu zikale theatervoorstelling Sonneveld een show vol- nostalgie waarin het publiek Wim Sonneveld beter leert kennen dan ooit. Tony Neef kruipt in de huid van de entertainer, een dr'oomrol die hij ervaart als de kroon op zijn werk. Mariska van Kolck vertolkt de rol van tijdgenote Conny Stuart. Sonneveld is de komende maanden door heel Neder land te zien in de theaters. Het verhaal Als één van de Grote Drie van het na-oorlogs Neder lands cabaret gaf Wim Son neveld Nederland kleur met prachtige chansons als Het Dorp, Lieveling en Dat wij verschillen van elkaar. Daarnaast maakte hij vele theater- en cabaretprogram ma's. Sonneveld was de geestelijk vader van typetjes als Willem Parel en Frater Vernantius. De keurige bur gerjongen die uitgroeide tot Nederlands ideale schoon zoon. Wim Sonneveld was van iedereen. Als Wim Son neveld vlak voor zijn eerste hartaanval op 56- jarige leef tijd een lifter (Cindy Bell) oppikt en later bijkomt in het ziekenhuis wil hij niet accepteren dat de grote Son neveld bijna was omgeval len. In de drie dagen dat hij in het ziekenhuis ligt wordt hij door de lifter geconfron teerd met zijn jeugd, liefdes en werk. Tijdgenoten als Conny Stuart (Mariska van- Kolck), Huub Jansen (Jan El- bertse) en Friso Wiegersma (Thomas Cammaert) pas seren letterlijk zijn revue. Met als grote vraag: Wie was Wim Sonneveld eigenlijk? Tickets en informatie Meer informatie over het theater is te vinden op www. zeelandtheaters.nl. Tickets kosten 38 euro en zijn ver krijgbaar via de website van het theater en de theater kassa. Meer informatie over Sonneveld en alle speeldata elders in het land zijn te vin den op O www.sonneveld demusical.nl. MIDDELBURG - De Nederland se Bachvereniging brengt op vrijdag 8 november vanaf 20.00 uur een concert in de Oostkerk aan het Ooste kerkplein in Middelburg. Op het programma staat ze ventiende-eeuwse liefdes muziek. Het voert de luis teraar langs uiterste extase en diepe rouw. Want of het nu om geestelijke of wereld lijke liefde draait, de noten zijn even hartverscheurend. Op het programma staan composities van onder meer Schütz, Schein, Monteverdi en Mazzocchi, maar ook zel den uitgevoerde juweeltjes. De twee cornetto's, bijzon dere blaasinstrumenten uit de Renaissance en de vroe ge Barok - zorgen voor een extra dimensie. Vertrekplaatsen: Vlleslngen, Oost-Souburg, Middelburg, Goes en Kapelle (Kmlnlngen en Rilland onder voorbehoud). Vermelde tijden zijn vanaf terug In Vllsslngen Voor Info boekingen: neem contact op met mw. Van Fraassen Van FTours - Vlissingen: 0118-419220 Kijk op www.vanftours.nl of malLpaar: dagtochten@vanftours.nl Vincent Bijlo is radiopresentator, veelgelezen columnist, romancier van onder meer het geprezen De Ottomaanse Herder en bovenal cabaretier. Op zaterdag 9 november is hij te zien in Theater De Mythe in Goes met zijn cabaretvoorstelling Enkeltje Mars. FOTO: Peter Venema Goes Korte Kerkstraat 15 T 0113 216108 wit of bruin, per stuk 0^ 4 stuks O kom er eens kijken.... Ook dit jaar vindt u bij van Opdorp weer volop Sinterklaasbanket, chocolade- letters en marsepein. Alles ambachtelijk gemaakt en van de bekende superieure kwaliteit. Zo wordt het heerlijk avondje nog heerlijker! Middelburg Gevulde Speculaasstaaf Stationsstraat 1 T 0118 612340 45, geldig van ma. 4 t/m za. 9 november vJJ- Ton OnnHnrHnn Of\ Homtrthttr QT Hfi Inclusief entree koffie met versnapering Inclusief koffie versnapering Inclusief koffie versnapering Inclusief koffie versnapering Vertrek 7.30 uur, terug 20.30 uur Vertrek 7.00 uur, terug 20.00 uur Vertrek 7.00 uur, terug 22.00 uur Vertrek 14.30 uur, terug 22.30 uur Vertrek 8.30 uur, terug 19.30 uur elke zondag van 12.00-14.00 uur en van 18.00-20.00 uur. Inclusief drankenbuffet. Alleen op reservering. Het Cabaretduo Niet schieten! vindt dat vrouwen de mannen al veel te lang laten spartelen en voelen zich genoodzaakt om daar iets aan te doen. Op vrijdag 8 november staat het duo vanaf 20.00 uur op het Podium van Onder de Toren in Wissenkerke en deelt daar openbaring voor mannen, maar zeker ook voor vrouwen. Is dit echt het grote vrouwengeheim? Oordeel zelf. www.nietschieten.nl €33,50 ALL-IN. Iedere zaterdag van 18.30 - 23.00 uur met een koud-en warm buffet, drankenbuffet, live-muziek en dansen.

de Faam | 2013 | | pagina 45