a nen in Zeeuwse klei Win een meet greet met Sinterklaas en Zwarte Piet! Studio Sanérie sport- en afslankcenter www.studiosanerie.nl lubileumactie i.v.m. ons 7-jarig bestaan! €50,- korting op een advieskuur Gaat u scheiden of wilt u dat voorkomen? Wat zijn de (financiële en juridische) gevolgen? Omgaan met emoties van kinderen A.D. van Gilst Sporten en sportief afslanken in slechts 2x 30 minuten per week (staat gelijk aan 3 uur fitnesstraining!) Schrijf u nu in en start direct of in januari 2014. Kent u iemand die gaat scheiden? Relatieproblemen? begroeten viel meteen op; waar Nederlanders hoog stens 'hoi' zeggen, geven de Italianen elkaar een knuffel en twee zoenen." Ook Mira viel dit op: "Ik heb van de uitwisseling geleerd dat er veel verschillen zijn in ge woontes en dat je die ver schillen moet respecteren. De Sicilianen zijn socialer, ze zijn aardig tegen iedereen en sluiten niemand buiten. Ik denk dat wij veel van ze kunnen leren." "Het enige dat we jammer vinden is dat we de Sicili anen over dag bijna nooit zien. Wij nemen niet deel aan hun programma, omdat we de verplichte lesuren an ders niet halen," vertellen Mira en Nina. Maar beide meiden kijken enorm uit naar april, wanneer de Ne derlandse leerlingen hun tegenbezoek afleggen. iet stu denten uit Italië, Spanje, Zwitserland en de Tsjechische Republiek MIDDELBURG - Op 16 novem ber komt Sinterklaas weer aan in Middelburg. Een groot feest voor alle kinde ren uit Middelburg en om streken. Stichting Evene menten Middelburg (SEM) maakt er op 16 november een extra bijzondere intocht van. Dit jaar kan een aantal kinderen een unieke erva ring winnen, een echte ont moeting met Sinterklaas en de hoofdpiet tijdens de in tocht van Sinterklaas in het Stadhuis van Middelburg. Als praten niet de ingang is. Bind de veters van uw schoenen vast Wij hebben ook de lichtste kettingzaag ter wereld (Vh kg) in ons assortiment Uw dealer Nieuwe Rijksweg 2A 4472 AB 's-Heer Hendrikskinderen (bij Goes) Telefoon 0113-215351/223531 Ook op zaterdag geopend www.vangilstbv.nl Facebook Tijdens de meet greet kan uw kind persoonlijk een te kening overhandigen, die ene vraag stellen of gewoon een knuffel geven aan Sin terklaas. Wat moet u doen om kans te maken? Heel simpel, u hoeft alleen de Facebook SEM pagina 'leuk' te vinden en dit bericht te delen met uw Facebook vrienden. Wan neer u de pagina al 'geliked' heeft, voldoet het delen van dit bericht. De facebookpa- gina van de SEM is: https:// www.facebook.com/eve- nementenmiddelburg. De winnaars worden volgende week bekendgemaakt. De intocht begint om 13.00 uur, het publiek wordt eerst opgewarmd door Bert van Leerdam. Vanaf 13.15 uur Wasmachine, droger of vaatwasser kapot? Bel: 0118 - 57 24 27 AANGEENBRUG www.aangeenbrugelectro.nl www .-datrepareerikzelf weln! is het Junior Drum Corps Jo- han Friso ook aanwezig om de aankomst van de Sint op te luisteren. Rond 13.30 uur heet de burgemeester Sinter klaas en de Pieten welkom waarna om 13.45 uur de op tocht begint. SCHEIDINGSCAFÉ www.beeldendetherapiezeeland.ni - Tel. 06-40695122 Scheiden, wat nu? Het scheidingscafé is een bijeenkomst waar iedereen, die op één of andere manier betrokken is bij een scheiding, op een laagdrempelige, vrijblijvende manier informatie kan krijgen over alles wat er maar bij een scheiding komt kijken. Leerlingen uit Sicilië bezochten de zorgboerderij Pitteperk aan de Breeweg. Foto Carlijn Poppe De Faam woensdag 6 november 2013 3 Loop je vast in oude patronen, ben je uit balans of wil je je eigen kracht weer voelen? Beeldend werken is werken aan verandering in jezelf! In Beeld, praktik voor beeldende therapie en begeleiding De Husqvarna 356BTx is ontworpen volgens een revolutionair, nieuw concept voor bladblazers. De E-TECH II motor, tech nologie voor een zeer laag geluidsniveau en een unieke ergonomie zorgen voor een bladblazer met uitzonderlijke prestaties. Bij de Husqvarna 356BTx is de gasbediening op de blaaspijp gemonteerd. accon avm MmMMi ili Wouters Wouters sauck iJ'IHIM ELECTRO 1tX witgoed onderdclenwlnket De Sint wordt 16 november verwacht in Middelburg. Een aantal kinderen kan een persoonlijke ontmoeting met Sint en Piet winnen. Foto PR VLISSINGEN Hotel Westduin Westduin 1 Koudekerke 13 november 2013 19.00 - 21.00 uur T 06 42 70 08 25 Einfo@scheidingscafezeeland.nl I www.scheidingscafezeeland.nl

de Faam | 2013 | | pagina 3