Agrimarkt levert deze week ontbijt op school Coaches voor zelfvertrouwen Hl ZAKELIJK deze week HuisMakeOver Zeeland maakt zeker het verschil Gratis boek bij bibliotheek Toprestaurants 10 dagen eten voor bodemprijzen Kindercoaching bij Zwemschool VLISSINGEN - De Zonnestraal, praktijk voor kindercoa ching, is vorige week ver huisd naar Zwemschool Zeeland aan de Stroomweg 22 in Vlissingen. Door deze verhuizing kunnen beide ondernemers hun krachten versterken voor dezelfde doelgroep. Kindercoaching is het tijdelijk begeleiden van kinderen met een bepaalde, dan wel onbepaalde pro blematiek of hulpvraag. Dat kan zijn op het gebied van opvoeding, leren, gedrag, of op sociaal-emotioneel vlak. Meer info op www.pvkde- zonnestraal.nl De Drvkkery reikt prijs uit MIDDELBURG - In boekhandel de Drvkkery wordt vandaag (woensdag) om 15.00 uur een prijs uitgereikt aan twee Middelburgse deelnemers van een landelijke kinder boekenprijsvraag. De boek handel overhandigt daar naast een cheque van 1000 euro aan het Jeugdsport fonds en Jeugdcultuurfonds Zeeland. De uitreikingen ko men voort uit de afgelopen Kinderboekenweek. Chloe van Rossum (5 jaar) en haar grote broer Jarod (12) uit Middelburg deden tijdens de Kinderboekenweek mee met een prijsvraag uit de Li- bris Kinderboekenkrant. Zij winnen boekenpakket. MIDDELBURG - HuisMake Over is een landelijk sa menwerkingsverband en netwerk van ondernemende professionals actief in de in terieur- en vastgoedbranche. HuisMakeOver Zeeland is onder de naam F3-Visuali- saties sinds 2006 actief op de vastgoedmarkt. Al meer dan zeven jaar verzorgen zij voor opdrachtgevers in heel Nederland presentaties van bestaand woningaan bod, nieuwbouwprojecten en bedrijfsonroerendgoed. Er wordt samengewerkt met woninginrichters en stoffeerders, marketeers, stylisten, 3D-visualisators, interieurarchitecten en aan nemers. Marcel Vervuurt, eigenaar HuisMakeOver Zeeland: "Wij richten ons op de particuliere en zake lijke markt en helpen een huis succesvol te verkopen door het huis te stileren. Middels een computer pre sentatie kunnen wij de mo gelijkheden laten zien. Wij kunnen ook alles leveren en monteren." Donderdag 7 november is van 19.00 tot 21.30 uur een Ladies Night bij HuismakeOver Zeeland met een Tupperware* Kook- studio door Jolanda Ber- rier, Brigitte de Grunt, die ter plaatse sieraden maakt en een interieurstyliste die adviseert over kleuren en inrichting. Zaterdag 14 de cember van 10.00 tot 16.00 uur is het Open Huis. Huis MakeOver Zeeland, Sint Janstraat 32, Middelburg telefoon 0118-650018 en 0613244925, www.huisma- keoverzeeland.nl WALCHEREN - Het Nationaal Schoolontbijt, dit jaar van dinsdag 5 tot en met vrij dag 8 november, beleeft alweer zijn 11e editie. Het evenement laat dan heel Nederland zien hoe leuk en belangrijk een goed ontbijt f is. De school prikt in deze week een datum om samen op school de dag te starten met een ontbijt. Agrimarkt levert de ontbijtpakketten af op twea scholen in de buurt van elke winkel. Het brood in de pakketten wordt be langeloos geleverd door Agrimarkt in samenwerking met Bakkersland. In het pakket zitten muesli-/kren- tenbolletjes, bruine bolletjes en gesneden meergranen- of volkorenbrood, aangevuld met beleg en placemats. Bo vendien zit er voor elk kind een Agrimarkt racer bij. Ie der jaar werkt Het Nationaal Schoolontbijt samen met een goed doel. Dit jaar is dat War Child. Het symbolische bedrag (0,25 euro per ont bijt) dat de scholen voor de ontbijtjes afdragen, maakt een donatie aan War Child mogelijk. De kinderen gaan niet alleen samen ontbijten. Ze leren ook nog waarom ontbijten zo goed voor je is en kijken een film. - REGIO - Tijdens de landelijke campagne Nederland Leest wordt iedereen uitgeno digd met elkaar in discus sie te gaan over één bepaald boek. Dit jaar staat 'Erik of het klein insectenboek' van Godfried Bomans centraal. Bibliotheekleden kunnen tijdens de campagneperi ode in de maand november het gratis boek ophalen in een van de vestigingen van de Zeeuwse bibliotheken. Het boek, dat leest als een WALCHEREN - Van 8 tot en met 17 november is de landelijke HEERLIJKlODaagse. Ook in tijden van crisis prikt de consument graag een vorkje in een restaurant. Door de hoge kortingen op de me- nuprijs, hoeven liefhebbers van buiten de deur eten een stuk minder diep in de bui- sprookje, vertelt het verhaal van Erik Pinksterblom die op een nacht het schilderij de Wollewei boven zijn bed in stapt en in de wereld van de insecten terechtkomt. Daar merkt hij dat het ver schil tussen insecten en mensen niet zo "groot is. Het boek is gratis voor leden van de bibliotheken in Zeeland. Op vertoon van de bibli otheekpas kunnen zij het boek gratis afhalen in één van de vestigingen. del te tasten. Een driegan gen lunch voor 20 euro en een driegangen diner voor 25 euro. Op Walcheren doen Restaurant Scherp (Mid delburg) en Restaurant de Gevangentoren (Vlissingen) mee. Reserveren is mogelijk via http://www.heerlijk- 10daagse.nl MIDDELBURG - Per 1 no vember ging CoachKamer Zeeland, coaching voor kinderen, jongeren en vol wassenen, van start. Suzan ne de Wit en Sylvia Dinge manse zijn het enthousiaste team van CoachKamer Zee land. "Vanuit een sterk in levingsvermogen en met een gezonde dosis humor, ondersteunen zij kinderen, jongeren en volwassenen bij het bewust maken van ei gen mogelijkheden en vaar digheden. Elk kind bezit dat wat hij of zij nodig heeft", zegt Sylvia. CoachKamer Zeeland biedt naast indivi duele coaching verschil lende groepstrainingen aan: De 'ik mag er zijn training', gericht op het vergroten van zelfvertrouwen en waar dering voor jezelf, speciaal voor kinderen in de leeftijd van 7 t/m 17 jaar. De doe- en praatgroep 'help, mijn ou ders gaan/zijn (ge)scheiden' waarin creatieve activitei ten met beleving- en erva- rihgsgericht praten worden gecombineerd. Praten helpt kinderen en jongeren om hun ervaringen te delen met anderen die in een soortge lijke situatie verkeren. Overgewicht Vanaf 1 januari start een multidisciplinair program ma voor kinderen met over gewicht. Dit programma is bedoeld voor kinderen, jon geren en hun ouders of ver zorgers. "Het programma biedt de unieke combinatie van voeding (diëtist), bewe ging, coaching op gedrag en medische begeleiding door een fysiotherapeut. Praktisch, want hier bij He- althclub Zeeland Gezond heb je dit allemaal onder één dak", zegt Suzanne. Een ken nismakingsgesprek is gratis en vrijblijvend. Aanmelden kan via coachkamerzee- land@gmail.com telefoon: Suzanne 0622742674, Sylvia 0614463896. CoachKamer Zeeland, Schenge 4, Mid delburg, www.coachka- merzeeland.nl Geld besparen met testament VLISSINGEN - Op donderdag 7 november van 9.00 tot 19.00 uur houdt Sauer Oonk Notarissen aan de Badhuis straat 181 in Vlissingen open huis. Tijdens dit open huis is het mogelijk om een gratis quick scan te laten maken. Met de quick scan kan bekeken worden of er wel een testament nodig is. Veranderde wetgeving biedt veel nieuwe mogelijkheden. Notaris Marcel Oonk: "Door diverse wetswijzigingen is er de laatste tijd veel ver anderd op het gebied van bijvoorbeeld AWBZ en erf- en schenkbelasting. Vrij wel dagelijks merken wij dat veel mensen niet op de hoogte zijn van de moge lijkheden om bijvoorbeeld bij leven al te besparen op erfbelasting. Daarom infor meren wij bezoekers van ons Open Huis graag over het besparen van erfbelas ting (successiebelasting) bij overlijden. Maar ook over de mogelijkheden van schen ken aan (klein)kinderen en/ of een goed doel en bespa ring van erfbelasting door te schenken bij leven. Andere actuele onderwerpen die aan bod komen zijn de sinds 1 januari 2013 geldende re gels over de eigen bijdrage in de AWBZ en de voordelen van een levenstestament." Dateert het testament van vóór 1 januari 2010? Dan is de kans groot dat het testa ment niet meer up to date is. Meer info op www.schen- kenennalaten.nl en www. sauerenoonk.nl De Faam woensdag 6 november 2013 27 Marcel Vervuurt: "Wij helpen een huis succesvol te verkopen." Tekst en Foto Leon Janssens Ook Marco Borsato steunt het schoolontbijt dat deze week plaatsvindt. Een deel van de opbrengst gaat naar War Child. Foto PR Sylvia Dingemanse en Suzanne de Wit, het enthousiast team van CoachKamer Zeeland: "Het mooiste datje kunt worden, is jezelf!" Foto Leon Janssens Door Leon Janssens Erfbelasting Op Walcheren kunnen bezoekers genieten bij Restaurant De Gevangentoren (foto) en Restaurant Scherp. Foto PR

de Faam | 2013 | | pagina 27