Werk voor aanpakkers! Kort nieuws gemeente Vlissingen Livingstoneweg 42,4462 GL Goes. T 0113 - 23 36 66 Volg ons op: www.ab-werkt.nl Kotoun en neemt zaterdag 2 november deel aan het Con- certconcours in Terneuzen. Het fanfareorkest van mu ziekvereniging Veere's Ge noegen staat onder leiding van dirigent Kees Nijsse en reist op 10 november af naar Zaandam waar ook een Concertconcours wordt ge organiseerd. Beide verenigingen zullen zaterdagavond 26 oktober de muziekstukken ten ge hore brengen die ook op de Concertconcoursen zullen worden gespeeld. Het Try-outconcert begint om 19.30 uur en duurt tot ca. 21.15 uur,-inclusief een pauze tussen de twee optre dens door. De toegang is gratis. Werk aan het Jaagpad VLISSINGEN - De Zeeuwse As- faltonderneming voert van daag (23 oktober) tussen 7.00 en 17.00 uur, in opdracht van de Provincie Zeeland, onderhoudswerkzaamhe den uit aan fietspaden langs het Kanaal door Walcheren. Het betreft het Vlissings Jaagpad (westzijde kanaal) en de Westelijke Bermweg (oostzijde kanaal van Keer sluisbrug Vlissingen tot draaibrug Souburg). Er worden asfaltreparaties uitgevoerd. Het fietspad wordt niet afgesloten, maar is wel enige verkeershinder. Afhankelijk van werk- of weersomstandigheden kun nen de data nog veranderen. Kopij voor deze pagina stu ren naar: Voordelige rijbewijskeuring VLISSINGEN - Wie een rij bewijskeuring moet on dergaan, kan op 1 novem ber terecht bij Regelzorg in Woonzorgcentrum Ter Reede. Vredehoflaan 370, Vlissingen. Het tarief is 35 euro voor de B/E keuring. Chauffeurs jonger dan 70 jaar betalen 52,50 euro voor C/D/E keuring. Met ingang van 1 januari 2014 gaat de keuïingsleeftijd omhoog van 70 naar 75 jaar. Voor informatie en een afspraak: 088-2323300. Rommel voor instrumenten VLISSINGEN - Stichting Vrien den van Ons Genoegen houdt zaterdag 26 oktober van 9.00 tot 12.00 uur een rommelmarkt. In het repeti tielokaal van de muziekver eniging aan de Ridderspoor- laan 2 in Vlissingen worden weer allerhande goederen verkocht, die de afgelopen maanden aan de vereniging zijn geschonken. Van 'rommel' is echter geen sprake: er is veel huisraad, witgoed, elektronica, boe ken en speelgoed dat nog in goede staat verkeerd. Met de opbrengst onder steunt de Stichting Vrienden van de KHOG het Harmonie orkest, de (Jeugd)Deltaband en het leerlingenorkest van de Koninklijke Harmonie Ons Genoegen in de kosten van het onderhoud en de aanschaf van muziekinstru menten en andere materia len. Zanger Wim Roma in picture VLISSINGEN - Zanger Wim Roma (83) uit Vlissingen geeft tijdens vijf uitzendin gen van lOx Beter zijn visie op de thema's liefde, uiter lijk, sociale contacten, fit blijven en computeren bij het ouder worden. De uit zendingen zijn op woensdag 23 oktober en de woensda gen in november rond 19.20 uur op NTR Nederland 2. Lezing over 'My body is mine' VLISSINGEN - VU Connected houdt in samenwerking met de HZ University of App lied Sciences op 30 oktober een lezing van publiciste Petra Stienen met als titel 'My body is mine!'. In de islamitische wereld is veel discussie over de Arabische vrouwen en hun positie. Wanneer komt de lente in de slaapkamer, vraagt Petra Stienen zich af. Aanmelden via vuconnectechnl. Toe gang voor VU Connected le den is gratis: voor niet-leden 5 euro. Workshop keramieken VLISSINGEN - In het Crea-ate- lier, Singel 70 in Vlissingen is van 13.30 tot 16.30 uur *de eerste workshopmiddag maak je eigen werkstuk. De workshops zijn zaterdag 9 en 23 november. De tweede workshopmiddag wordt het werkstuk geglazuurd of be werkt met okers of oxiden. Deelname is beperkt tot maximaal tien personen. Begeleiding: Anne Hol- lestelle. Aanmelden via: crea-a@zeelandnet.nl. Try-out concert VLISSINGEN - Muziekvereni ging Veere's Genoegen uit Veere en muziekvereniging Apollo uit Wissenkerke ver zorgen zaterdagavond 26 oktober een Try-outconcert in het Atrium van Ter Reede in Vlissingen. De optredens van beide orkesten maken deel uit van de voorberei dingen voor de deelname aan concertconcoursen van de Koninklijke Neder landse Federatie van Mu ziekverenigingen (KNFM). Het harmonieorkest van muziekvereniging Apollo uit WisSenkerke staat onder leiding van dirigente Cathy AB Werkt helpt mensen aan werk, en werkgevers aan mensen. Wij hebben werk voor aanpakkers in o.a. agro, food en industrie. Ook heb- ben wij mogelijkheden in bijvoorbeeld grond-, weg- en waterbouw en groenvoorziening. Wij werken voor jóu! Wij zijn een coöperatie, wat betekent dat we niet primair uit zijn op winst. Voor jou als werknemer willen wij vooral een goede werkgever zijn. We proberen je méér te bieden dan een baan en een salaris. Wij gaan in je investeren, denken mee over loopbaanontwikkeling en bie den je gerichte coaching en opleidingen. Al onze vacatures online 6a naar onze site www.ab-werkt.nl voor een overzicht van al onze vaca tures. je kunt via de site ook meteen solliciteren. Zit jouw functie er niet bij? Schrijf je dan online in en wij nemen snel contact met jou op om te bekijken wat de mogelijkheden zijn. 3 www.de-faam.nl De Faam woensdag 23 oktober 2013 31 O www.zeeland.nl O redactie.faam@ wegenermedia.nl Film by the Sea door het Jaar presenteert op dinsdag 29 oktober om 14.00 en 19.30 uur in CineCity Vlissingen de voorpremière van 'Diana'. De film gaat over de laatste twee jaar van het leven van prinses Diana en de geheime liefdesrelatie die ze had met de gerenommeerde hartchirurg Dr Hasnat Khan tot het tragische auto-ongeluk waarbij ze stierf samen met Dodi Al-Fayed in Parijs. Een liefdesverhaal over familie, vriendschap en de tragiek van roem.

de Faam | 2013 | | pagina 31