Casco Makelaars, de nieuwe NVM makelaar Surinaamse gerechten bij Rotifood ZAKELIJK deze Table d'Höte Groenewoud Goede tijden, slechte tijden in centrum van Vlissingen Trouwbeurs 'Alles is liefde' in Middelburg wee VLISSINGEN - Ondernemers -merken als geen ander of we met goede of slechte tijden te maken hebben. Is het pu bliek kooplustig? Of wordt de hand op de knip gehou den? Ondernemers weten als geen ander, dat juist in slechte tijden geïnvesteerd moet worden, extra aan marketing en reclame moet worden besteed en innova tie noodzakelijk is. Zolang dat kan, tenminste. Want als de beurs leeg is en exter ne financiering stopt, klinkt schallend het signaal "einde oefening". Overheid en politiek moe ten zich realiseren dat het Specsavers steunt goed doel MIDDELBURG - Specsavers Middelburg roept alle lo kale goede doelen uit de omgeving op om zich aan te melden op stichtingspec- saverssteunt.nl. Door hier vervolgens zoveel mogelijk stemmen te verzamelen, maken zij kans op een jaar lang financiële steun van Stichting Specsavers Steunt. Deze stichting is in het leven geroepen door Specsavers om lokale initiatieven en goede doelen een steuntje in de rug te geven. Vanaf 21 ok tober kunnen initiatieven, die de lokale gemeenschap ten goede komen, zich in schrijven voor de nieuwe spaarronde in 2014. Meubelzaak Van Belle gaat sluiten VLISSINGEN - Meubelzaak Van Belle, aan de President Rooseveltlaan in Vlissingen, gaat eind van dit jaar slui ten. De babyspeciaalzaak en Keukenwinkel blijven wel open. Van Belle is een fami liebedrijf waar inmiddels de derde generatie werkt. Kopij deze pagina Een nieuwe winkel of be drijf, jubileum of een bijzon der product? Kopij voor deze Zakenpagina sturen naar: Feestweek MIDDELBURG - Casco make laars staat voor ruim tien jaar ervaring in de make laardij op Walcheren. Dat betekent inzicht in de lokale woningmarkt en grote des kundigheid waar klanten van profiteren bij het nemen van een belangrijke en fi nanciële grote beslissing. Dat vraagt om expertise en een gedegen en heldere aanpak. "Een makelaar is een matchmaker rijet gevoel voor de wensen van koper en verkoper en weet met zijn expertise, kennis en des kundigheid het maximale resultaat te behalen voor opdrachtgevers. "Casco ma kelaars staat onder leiding van registermakelaar o.z. en NVM makelaar-taxateur Cas Stavenuiter. Met jaren ervaring als makelaar-taxa teur op Walcheren is hij een vertrouwd gezicht. "Ik kom graag langs om te adviseren en te helpen om woonwen sen in vervulling te laten gaan. Als NVM makelaars kantoor staan wij voor be trouwbaarheid, deskundig heid en een onafhankelijk advies." Casco Makelaars, Seispark 13, Middelburg, 06-46897358. signaal "einde oefening" in de Vlissingse binnenstad al tè vaak heeft geklonken. Het geeft dan ook geen pas om in de begin november verschijnende gemeentebe groting 2014 nieuwe maat regelen aan te kondigen die het ondernemers nóg moei lijker maken om het hoofd boven water te houden. Zoals het evenmin pas geeft om in het kader van de ge meenteraadsverkiezingen van maart 2014 onderne mers gouden bergen te be loven. Dat is ongeloofwaar dig. Ondernemers moeten de verkiezingsprogramma's zorgvuldig bestuderen om te zien welke partij daad werkelijk oog heeft voor hun bijzondere positie. Klanten vroegen of het ook mogelijk was om bij ons te eten." Na het succes van de bezorgservice, was de tijd rijp voor een eigen restau rant. Met deze nieuwe zaak willen Helen en Michiel Bo- gaert een ontmoetingsplek bieden voor lekker eten en drinken. Roti kip, roti kip filet, roti lams, roti moksi, rijst kip kerrie, rijst bakkel- jauw, rijst Thaise kipfilet, variaties met bami en nasi, maar ook vegetarische ge rechten waaronder roti vega kouseband en ei, staan op de kaart. Goed belegde broodjes van kerrie kipfilet tot ei pikant, VLISSINGEN - Sinds enige tijd kent Vlissingen een thuis restaurant of zoals het in het Frans heet een Table' d'Höte. Harry Visser en zijn vrouw Lianka Schepman zetten eens in de maand de deur van hun huis aan het Groe newoud open voor gasten. Zij hebben een lange staat van dienst in de horeca. Visser: 'Ik kook nog steeds heel graag, maar wil dat niet meer beroepsmatig. Want dan ben je vooral productief MIDDELBURG - De perfecte bruiloft, dat wil ieder aan staand koppel. Met de mooiste trouwkleding en de perfecte allocatie voor de huwelijksnacht. De trouw beurs 'Alles is liefde' is op zaterdag 9 november in het Van der Valk hotel in Mid delburg. De beurs is van en niet creatief bezig. Nu kook ik eens in de maand precies waar ik zelf zin in heb, geweldig'. In het thuis restaurant staan schnitzel, biefstuk of varkenshaas niet op het menu. Coquilles met zwezerik, geitenkaassoufflé en confit de canard zijn een paar van de gangen die in de voorbije menu's voorbij kwamen. De eerstvolgende avond is op zaterdag 26 ok tober. Het menu staat op: bbvierwinden.nl 10.30 tot 17.30 uur en ge vuld met een inspirerend programma en wervelende bruidsmodeshows. Alle be zoekers maken automatisch kans op de spetterende hoofdprijs. Mis het niet en kom naar de trouwbeurs! MIDDELBURG - De nieuwe ho recazaak Rotifood is begin oktober geopend aan de Sint Janstraat 8 in Middelburg. Het restaurant is gespeci aliseerd in de Surinaamse keuken en bereid en ser veert dagelijks met verse ingrediënten kwalitatief hoogstaande gerechten. Te vens kunnen alle gerechten ook afgehaald en bezorgd worden. desserts en koffie met appel-'' taart, maken de menukaart compleet. Naast een hapje kan er aan de sfeervolle bar frisdrank, wijn of iets sterkers worden gedronken. Er wordt Duits bier, Veltins en Maisel's Weisse, getapt. Openingstijden: dinsdag-zaterdag van 11.00 tot 22.00 uur; zondags van 16.00 tot 22.00 uur; koop zondag vanaf 13.00 uur open. Wifi aanwezig. show in Talent MIDDELBURG - Vijf jaar ge leden opende Talent haar deuren in de Nieuwstraat 11 in Middelburg. Vrijdag 25 oktober is, in samenwerking met Koffiehuis De Ontmoe ting een modepresentatie in de kerk. Te zien is hoe voor weinig geld leuke kleding te koop is. De presentatie van de tweedehands kleding is van 10.00-11.00 uur. De mu zikale omlijsting wordt ver zorgd door Joanne Provoost, zang en Anton Ludikhuize, piano. De opbrengst van de verkoop gaat naar het nieuw te bouwen ziekenhuis in Togo, waar de Zeeuwse El len de Pagter werkt. De toe gang is gratis. De winkel is deze dag gesloten. Led demonstratie Elektrotechniek VLISSINGEN - Walcheren Elek- trotechniek aan de Handels weg 24 in Vlissingen houdt op donderdag 24 oktober een led demonstratie. Dat doet het bedrijf in samenwerking met fabrikant Prolumia. De bedoeling is om te laten zien dat met ledarmaturen een kantoor en werkplaats goed te verlichten is. Ook is buitenverlichting met led te zien. Dit alles in het kader van duurzaamheid en be sparing op energie kosten. Het is vanaf 19.00 uur. Rotifood Sint Janstraat 8 Middelburg' Telefoon: 0118-629548 Nieuwe bedrijven of win kels, jubilea en zakelijk nieuws sturen naar: Eigenaren Michiel en Helen Bogaert: "Eerst hadden wij alleen een bezorgservice daar "was veel belangstel ling voor. O www.de-faam.nl De Faam woensdag 23 oktober 2013 25 door Jan Jacobs, voorzitter VOC Einde oefening O redactie.faam@ wegenermedia.nl Casco Makelaars staat voor ruim tien jaar ervaring in de makelaardij op Walcheren. O www.cascomakelaars.nl Belegde broodjes Het centrum van Vlissingen heeft nog altijd veel leuke winkels te bieden... maar hoelang nog? Foto: Lex de Meester O www.allesisliefdebeurs.nl Michiel en Helen Bogaert: "Wij bieden een ontmoetingsplek voor lekker eten en drinken." Foto: Leon Janssens door Leon Janssens O www.rotifood.nl O redactie.faam@ wegenermedia, nl Dion en Anita Verkoeyen wonnen de hoofdprijs op de trouw beurs 'Alles is Liefde' 2012: jurk, pak, auto en bruidssuite Ontmoetingsplek

de Faam | 2013 | | pagina 25