wiavoir O T A K PLflMECO Plafonds Sierlijsten Verlichting KERSTPAKKETTENACTIE 2013 Bezoek onze plafondshow op... LEVER DEZE BON IN EN ONTVANG mmm opev>Viaar4w Rabobank Bezoek onze showroom of bel: 0113 - 27 00 00 www.plameco.nl 20% KORTING OP DE GEHELE COLLECTIE! Waterspecialist ïouw uw VJniquefloors hetowlook vloeren Nellievander&ooro - Kijk voor alle deelnemers en de activiteiten op: Plameco Plafonds Van Gilst v.o.f., Columbusweg 3,4462 HA GOES |(ittersweg 2A-3J 4341 RC Arnemuiden (0118) 60 69 051 arnemuiden@otakwinkel.nl' vrijdag 18 oktober (14:00 -18:00) zaterdag 19 oktober (10:00 -16:00) Voor elke interieurstijl Verlichting naar wens Uit één geheel op maat - Schone montage - Zonder hakken en breken - De meubels kunnen blijven staan -interieurspecialist HuijswanAcrcWtecten TMCWOONWINKELS.NL/WOONMARKT Elk plafond wordt als één strak geheel - scheur- en schilfervrij - voor u op maat gemaakt en vervolgens zonder hakken en breken in één dag gemonteerd. Uw bestaande verlichting kan volledig geïntegreerd worden, maar het is ook mogelijk het plafond te verfraaien met inbouw- verlichting. Daarnaast kunt u bij Plameco kiezen uit bijzonder veel randafwerkingen en ornamenten. Er zit altijd wel iets naar uw smaak tussen! PLAFONDS De Faam woensdag 16 oktober 2013 21 O www.de-faam.nl Het Leger des Heils Walcheren en de Protestantse Gemeente te Oost-Souburg stellen dit jaar weer kerstpakketten beschikbaar voor inwoners van de gemeente Vlissingen (inclusief Oost-Souburg en Ritthem) en Middelburg die langdurig op een inkomen op bijstandsniveau zijn aangewezen. Aanvraagformulieren zijn op de volgende locaties af te halen en/of terug te brengen: Vlissinaen: - Steunpunt/kledingwinkel Leger des Heils, Singel 254/hoek Paul Krugerstraat (woensdag en vrijdag van 9.00 tot15.30 uur) of in brievenbus: - Orionis Walcheren, Oostsouburgseweg 10 (alleen afhalen); Middelburg - Kledingwinkel Leger des Heils, Het Zwin 1 (dinsdag 12.30-14.30 uur en donderdaa 9.30-13.00 uur) y - Orionis Walcheren, Kanaalweg 3 (alleen afhalen); Oost-Souburg en Ritthem: Dagelijks in het wijkcentrum De Zwaan en in De Kwikstaart, alsmede in de Bibliotheek Souburg en Snuffelmarkt de Burcht" aan de Kanaalstraat. Het aanvraagformulier komt ook in de Souburgse Courant van november 2013. De formulieren voor Souburg en Ritthem moeten worden gedeponeerd in de brieven bus bij het hek voor De Ark naast de kerk aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. De uiterste inleverdatum voor de formulieren met bijlagen voor het Leger des Heils is vrijdagmorgen 8 november 2013, 12.00 uur. Voor wat betreft de inwoners van Souburg en Ritthem is de uiterste inleverdatum 25 no vember 2013. Hieraan wordt strikt de hand gehouden. De laatste 30 jaar heeft bewezen dat Plameco de ideale oplossing heeft voor u. Het beproefde flexibele plafond van Plameco kent eigenlijk alleen maar voordelen. Het hoogwaardig materiaal is geschikt voor natte ruimtes (schimmel-, algen- en bacteriënwerend), gemakkelijk schoon te houden en bestand tegen vocht, koude en warmte. Een Plameco plafond heeft een isolerende werking en zorgt voor akoestische optimalisatie, zodat u geen last meer heeft van galm of echo's. De ontwikkelingen staan niet stil wat betreft keuze mogelijkheden in kleur en structuur.

de Faam | 2013 | | pagina 21