Dierenasiel blij met inzamelingsactie Jumbo io jaar De Rijke Van der A/leer Meer ÜmWli ZAKELIJK deze Vis en méér bij nieuwe Vis a Vis op de Boulevard Crowdfunding voor boek Creativiteit Manhattan Domburg is beloond mggfP van der Verzekeringen: Hypotheken Pensioenen 0118 449 009 www.riikcmeer.nl Geef asieldieren iets extra's wee Kort zakelijk Zeeuws nieuws De Nood vernieuwt MIDDELBURG - De Nood Group knapt klassieke masten cen trum Middelburg op. In de binnenstad van Middelburg worden momenteel de klas sieke verlichtingsmasten van De Nood opgeknapt door De Nood Group. Op en rond het Damplein, de Oost- kerk en de Belinkstraat krij gen de masten een schilder- beurt en waar nodig worden de masten bijgesteld. Open dag Centrum Isis VLISSINGEN - Centrum voor persoonlijke ontwikkeling en creativiteit Isis, houdt op zondag 20 oktober haar jaarlijkse open dag. Er is van 11.00-17.00 uur infor matie over helderziendheid, psychometrie, energetische huizenreiniging, hypnose- en regressietherapie, kleu rendiagnostiek, etc. De toe gang aan de Falckstraat 2 in Vlissingen is gratis. KFC sponsort Oemoemenoe middelburg - EZRC Oemoe menoe heeft na een span nende finale de KFC spon sorwedstrijd gewonnen. De rugbyclub uit Middelburg wint hiermee 2.500 spon sorgeld. De wedstrijd is door KFC Middelburg georgani seerd, omdat het restaurant het komende sportseizoen graag een enthousiast en ge motiveerd team uit de omge ving wil sponsoren. VLISSINGEN - Kratten vol katten- en hondenvoer en kattenbakvulling konden donderdag richting Dieren asiel Walcheren. Het was het gevolg van een spontane Dierendagactie van super marktketen Jumbo. Initia tiefneemster en dierenlief- hebster Anne Bosschaart uit Vlissingen doet deze inza melingsactie rond Dierendag al enkele jaren. Ze begon er jaren geleden mee als werk neemster bij Jumbo Goes en kreeg dit jaar verschillende vestigingen enthousiast. En kele dagen voor Dierendag gaven vrijwilligers van het Dierenasiel het winkelend publiek informatie met de vraag of mensen iets wil den afstaan voor de dieren. Mensen die de winkel be zochten konden vervolgens dierenvoeding en andere goederen die bij het dieren asiel welkom zijn depone ren. Beheerder van het Die renasiel Melanie Streefkerk kreeg donderdag uit handen van Anne Bosschaart en fi liaalmanager Harold Daems van Jumbo, de goederen. Naast dierenvoeding en kat tenbakvulling kreeg ze ook vuilniszakken en andere goederen die de instelling van pas komen. VLISSINGEN - Het nieuwe restaurant Vis a Vis op de Boulevard Evertsen wordt op 25 oktober officieel en op ludieke wijze geopend door Commissaris van de Koning Han Polman. Het restau rant ontving vorige week al zijn eerste gasten. In Ama- dore Restaurants Hotels Zeeland neemt restaurant Vis a Vis op deze locatie de plaats van restaurant Ray- mondo in. "Er was nog geen echt visrestaurant op de boulevard", zegt marketing manager Ruud Jobse, "Er wordt wel .een simpel visje uitgeserveerd, maar in Vis a Vis is dat toch uitgebrei der. Wij werken uitsluitend mei, verse vis, maken en be reiden alles zelf. Het is wat luxe, maar toch betaalbaar eten. Naast vis staan schar relhoen en runderlenden op de kaart, puur scharrelvlees, en tevens is er keuze voor vegetariërs." Restaurant Raymondo werd volledig gestript en alles is er nieuw, van de keuken, meubilair en aankleding tot de open haard. Opzienbarend is de decoratie van de plafonds waarvoor een satellietfoto is gebruikt die de loop van de Schelde aangeeft van Vlis- singen/Breskens tot aan de Vlaketunnel. Het is er re laxed vertoeven en genieten met zowel beneden als op de eerste verdieping uniek zicht op de altijd levendige Scheldemonding. Amadore Café Restaurant Vis a Vis, Boulevard Evertsen 2/8, Vlissingen, tel: 0118-441441 VLISSINGEN - Ellen De Vriend uit Vlissingen plaatste twee weken geleden haar manus cript 'Dubbelspel' op TenPa- ges.com. Crowdfunding is een manier om een project te realiseren door mensen te vragen er in te investeren. Op TenPages zijn de eerste tien pagina's van haar ma nuscript gepubliceerd. Het boek gaat over een vermis sing. Bezoekers kunnen in het boek investeren. Als De Vriend 2000 aandelen van vijf euro verkoopt krijgen de aandeelhouders vier jaar lang een percentage van de winst. De investeerders worden bovendien achterin het boek vermeld. En onder nemers en bedrijven die een investering van meer dan tien aandelen doen, wil de schrijfster in het boek dat in Vlissingen speelt, ver werken. Geïnteresseerden kunnen via: www.tenpages. com/manuscript/dubbel- spel aandelen kopen. Boerderijbeleven bij Schellach MIDDELBURG - Al vele jaren is de oktobermaand de Boeren- kaasmaand bij Kaasboerde rij Schellach. Op woensdag 16 oktober is vanaf 16.00 uu een boerderijbeleving. Dat betekent; proef en beleef. Er kan een kijkje genomen worden in de serrestal en de carrousselmelkstal, kalfjes zijn te aaien en een kaasje te plastificeren. En er is veel te proeven. VLISSINGEN - Al meer dan tien jaar zijn Jan de Rijke en Romke van der Meer met De Rijke Van der Meer in Vlis singen actief in Zuidwest Nederland als deskundig en onafhankelijk adviseurs in hypotheken, verzekeringen, pensioenen en leningen. Elk advies dat zij uitbrengen is gebaseerd op de persoon lijke situatie en de speci fieke wensen van de klant. Kortom: iedereen kan reke nen op een advies op maat." Wij zijn er voor zowel parti culieren als het midden- en klein bedrijf", zegt Romke van der Meer. "Wij doen op een eerlijke en open manier zaken met onze klanten. Het belang van de klant staat voorop. Door onze persoon lijke benadering kennen wij al onze klanten, niemand is bij ons een nummer. Onze klanten hebben Jan of mij als vast aanspreekpunt, maar kunnen ook altijd terecht bij onze binnendienst.'' "Het geluid vanuit onze branche is dat het een lasti ge tijd is", geeft Jan de Rijke aan, "Toch merken wij nu dat de huizenmarkt weer aantrekt. Wij hebben het afgelopen jaar in de particu liere markt een groot aantal hypotheken afgesloten. Om dat wij sterk servicegericht zijn en adviseren op een breed gebied, zien klanten ons als een vraagbaak op diverse financiële terreinen. De klant is welkom op ons kantoor, maar een afspraak bij de klant thuis is uiter aard ook mogelijk." De Rijke Van der Meer, Badhuisstraat 21 Vlissingen Telefoon: 0118-449009 O www.rijkemeer.nl 25+ avonden in De Hooizolder WESÏKAPELLE - In De Hooi zolder in Westkapelle is 18 oktober weer de eerste 25- plus avond. De tweede van dit jaar staat gepland op vrij dag 22 november. Op deze avonden is de discotheek geopend van 22.00 tot 3.00 uur. Mocht het heel gezel lig en druk zijn, dan blijft de 'Hooi' langer open. Des noods tof 6.00 uur. "We star ten met Wild Pianoz. Echt een geweldig gebeuren", ver telt Martin van Oeveren. De entree is gratis en komende vrijdag staat er een cock tailbar met ervaren jongens van Ketel 1 die bezoekers verwennen met een heerlijk cocktail met vers fruit. Dit wordt afgewisseld door DJ Ritchy achter de draai tafels, bekend van muziekfestival Hrieps. Persberichten mailen naar: DOMBURG - Modewinkel Manhattan in Domburg is beloond voor de zomerse etalage. In augustus richtte de zaak hun levende etalage in met Italiaanse, zomerse sferen. Reden van deze cre ativiteit was de deelname aan de Cavello Etalage-actie die van 15 juni tot en met 15 september liep. Hun deelna me leverde de eerste plaats op, waarmee zij een reis naar Italië wonnen. Manhattan Domburg had twee heren in de etalage staan. De etalage werd verder aangevuld met een Italiaanse scooter, Pro- secco en de zomercollectie van Cavello. ■- av a L - Wwitth ETAv^tia.Acrie MAMHATTAM OOMt r*v» v, mvc m/ iAm»»4ow«» www.de-faam.nl Dierenasielbeheerder Melanie Streefkerk (links) is blij met de spontane giften van het winkelend publiek van de Jumbo. En met het initiatief van Anne Bosschaart en filiaalmanager Harold Daems O www.amadore.nl/vis O www.schellach.nl Jan De Rijke (rechts) Romke Van der Meer zetten het belang van hun klanten voorop. Foto: Leon Janssens door Leon Janssens Eerlijk zakendoen Lastige tijd O redactie.faam@ wegenermedia.nl De Faam woensdag 16 oktober 2013 14 Bij Vis a Vis in Vlissingen stroomt de Schelde langs het plafond. Foto: leon Janssens Roxane van den Berg: "We hadden veel bekijks en de reacties waren erg leuk. Het heeft een positief effect!" Foto: P.R.

de Faam | 2013 | | pagina 14