lekker 'traks thi lis, Zo DELTA! Reizen Overal Anders Zeeland Gezond huisvest nu 24 disciplines S T 1 DELTA UI Kies net als Annika, Erik en Julia voor DELTA Comfort Wijzer www.DELTA.nl/ComfortWijzer DELTA Comfort Wijzer VLISSINGEN - Overal Anders Evenementen blaast een dagje op stap met de bus nieuw leven in. De Vlissing- se ondernemer Patrick van den Dorpel is onlangs be gonnen met het aanbieden van eendaagse busreizen die vertrekken vanuit ver schillende opstapplaatsen in Zeeland. Het aanbod van bestem mingen is heel divers en va rieert van een dagje Winter Efteling, Walibi Halloween Fright Nights, Margriet Winterfair in de Jaarbeurs in Utrecht, of het bezoeken van een musical zoals Sister Act 1ste rang), tot de nog altijd populaire dagreizen richting de sfeervolle Kerst markten in Duitsland. "De bestemmingen van de dag reizen die Overal Anders organiseert zijn uitgebreid. Wat de tochten echter al lemaal met elkaar gemeen hebben is gemak en com fort. Op alle tours bieden wij service aan de deelnemers want wij gaan zelf mee. Voor bestemmingen is op de website www.OveralAn- ders.nl met een paar klikken het totale overzicht terug te vinden van het actuele aanbod en kan er eenvou dig worden gereserveerd. Voor degenen die liever telefonisch informatie op vragen is het telefoonnum mer 06-55713578 tijdens kantooruren beschikbaar", laat Patrick van den Dorpel weten. Overal Anders richt zich ook op bedrijfsuitjes en dagjes uit in Zeeland inclu sief entertainment. Ook voor een Sinterklaas huisbezoek kan men bij Overal Anders terecht. Overal Anders, Anna Bla- manlaan 78, Vlissingen, te lefoon 06-55713578 Kopij voor de Zakenpagina's sturen naar: Eerste Lindy Hop Swingcafé MIDDELBURG - Van Eijkeren DanceMasters begint zater dag 19 oktober met het eer ste Lindy Hop swingcafé in Zeeland. Vanaf 20.00 uur gaat de zaal open. Om 20.30 uur begint de eerste work shop Lindy Hop. Lindy Hop is de moeder van alle swing- dansen, dus de voorloper van Jive, Boogie-Woogie en Rock&Roll. Op deze avond wordt teruggegaan in de tijd wat muziek en dansen betreft. De entree is 5 euro. Adres: Walensingel 63 A Middelburg. Meer informa tie via: 0118-638370 Avond Werken met Autisme HEINKENSZAND - De NVA re gio Zeeland houdt op dins dag 22 oktober een themadag over Werken met Autisme. Het is van 19.30-22.00 uur in de Stenge, Stengeplein 1 in Heinkenszand. Behalve beeldmateriaal wordt er door Peter van Gurp van Auris vertelt over de werk map: "Wat Werkt" en door Guus van Steenbergen van het UWV Zeeland hoe men mensen met autisme bege leidt naar werk. Entree Gra tis. Reserveren via: 0118- 418863 (19.00-20.00 uur). MIDDELBURG - Zeeland Ge zond heeft met tal van bedrij ven een samenwerkingsver band. In Middelburg is een smeltkroes ontstaan van ge renommeerde professionals tot unieke startende onder nemers. Alles onder één dak met als doel kruisbestuiving om elkaar te versterken. Dat betekent gezamenlijk op trekken om de consument zo goed mogelijk van dienst te zijn. Bij Zeeland Gezond komen iedere week meer dan duizend sporters, pa tiënten of cliënten over de vloer. Steeds meer nieuwe bedrijven vestigden zich bij Zeeland Gezond. Marco Schroevers, samen met Eric Meulmeester eigenaar van Zeeland Gezond: "Wij doen hier alle§ op eigen kracht in samenwerking met de on dernemers die hier zijn ge vestigd. Vorige week is onze laatste unit verhuurd aan Kraarricentrum DAT en die zijn sinds maandag bezig om hier hun intrek te ne men. Dat betekent dat er nu 24 verschillende disciplines hier actief zijn. Dat is werke lijk uniek te noemen. Zeker in een tijd dat alles onder druk staat, bedrijven omval len en ZZP'ers het moeilijk hebben. Met Zeeland Ge zond bieden wij een concept van een multifunctioneel gezondheidscentrum. Alle ondernemers zijn gediplo meerd, gecertificeerd en gekwalificeerd voor het specifieke beroep dat zijn uitoefenen. Je kunt meer doen op één plaats zoals de beweegcoach, administra tie, voedingsadvies, naar de kapper, nagelstudio of fysio therapie." Zeeland Gezond, Schenge 4, Middelburg, tel: 0118-853800. www.de-faam.nl De Faam woensdag 16 oktober 2013 11 the multi-utility company Het middagje shoppen van Annika, Erik en Julia valt letterlijk in het water. Ze besluiten om snel naar huis te gaan. Annika zet met haar smartphone de verwarming alvast een graadje hoger. Dan is het thuis in ieder geval wél warm. Met DELTA Comfort Wijzer. Met de slimme thermostaat van DELTA Comfort Wijzer kunt u op afstand de temperatuur in huis regelen. De slimme thermostaat registreert ook uw aanwezigheid thuis en stelt automatisch de temperatuur naar beneden bij als u niet aanwezig bent. Zo verhoogt u uw wooncomfort en kunt u tegelijkertijd efficiënter met energie omgaan. Natuurlijk is het ook mogelijk om de slimme thermostaat voor te programmeren. DELTA Comfort Wijzer werkt eenvoudig via internet met een handige app voor smartphones en tabiets. DELTA Comfort Wijzer: energiebewusten comfortabel wonen! Thermostaat op afstand bedienen Thermostaat online programmeren Energiezuinig door bewegingssensor Eenvoudig te installeren Verschillende uitbreidbare pakketten Ontdek alle voordelen: Zo DELTA Patrick van den Dorpel: "Wij bieden met Overal Anders Evenementen in Vlissingen een grote variatie in reisaanbod." Foto: Leon Janssens door Leon Janssens www.OveralAnders.nl O redactie.faam@ Bij Zeeland Gezond zit ook kapsalon Sohair van Elisa van der Wel. wegenermedia.nl Foto: Leon Janssens O www.zeelandgezond.nl

de Faam | 2013 | | pagina 11