Gouden tijden voor Goudinkoop Van Leeuwen Buitenspeelgoed Stouten ZAKELIJK deze week Pearle Opticiens viert 25-jarig bestaan Onderzoek is BROODnodig Dinosauriërs denderen door de Tropical Zoo VLISSINGEN - Het is niet alles goud wat er blinkt. Maar één ding is duidelijk, de goud en zilverprijs ligt momen teel historisch hoog. Van daar dat handelaren zich regelmatig aanbieden, want de handel beleeft gouden tijden. Zo ook Van Leeuwen Juweliers, in samenwer king mét Blinqz Juwelen, die afgelopen weekend aan de Spuistraat in Vlissingen de deuren opende voor de taxatie en inkoop van goud en zilver. Volgens Mels Ter louw van Van Leeuwen is het de bedoeling om deze taxatie/inkoop maandelijks te houden. Terlouw: "De goudwaarde is ten opzichte van tien jaar geleden vijf keer zo hoog. Dus een goede tijd om goud, zilver, siera den die nog in de kast liggen aan te bieden. Vaak wordt goudhandel door louche on dernemers gedaan. Wij zijn een erkend bedrijf met een goede reputatie en hanteren een eerlijke prijs na taxatie. Daarbij is ondermeer het goudgehalte en gewicht be langrijk." Vriendinnen avond Belissimo VLISSINGEN - Bij Belissimo aan de Sint Jacobsstraat 7 in Vlissingen is donderdag 17 oktober een vriendin- nenavond. Thema van de avond is 'Shape Beauty'. Vanaf 18.30 uur is het in loop met een kop koffie en een bonbon van Chocolate Lovers. Jaydeni Beauty en Visagi geeft informatie over permanente make-up en de Looking Good Shop uit de Sint Jacobsstraat geeft infor matie over hairextënsions. Natuurlijk wordt ook de shapewear collectie van Be lissimo zeif geshowd, even als een sieraden van Keet en Co. Snuffelwinkel in oude bakkerij OOST-SOUBURG - In De Snuf felwinkel in de oude bakke rij van firma Steketee, op de hoek van de Kanaalstraat en de Paspoortstraat, in Oost- Souburg is veel te koop: an tiek, curiosa, kinderkleding, meubels en boeken. Ook re gelt het bedrijf boedeloprui mingen. Snuffelwinkel De Burcht aan de Kanaalstraat 2A is geopend op donderdag en vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Kopij voor deze pagina: 32 Ei 3 MIDDELBURG - Deze hele week viert Pearle Opticiens Middelburg zijn 25e verjaar dag met feestelijke activi teiten. Bij aankoop van een complete bril, contactlenzen of een zonnebril wordt 25 procent korting gegeven en op zaterdag 12 oktober zijn, contactlenzen of zonnebril voor iedere 25e klant gratis. Alle klanten krijgen deze za terdag een mini bolus bij de koffie. "In het afgelopen jaar stond met name ons vakmanschap centraal en dat mag gevierd worden", verklaart bedrijfs leider en opticien Arie Boogaard. "Want dat is waar onze kracht ligt. Denk aan oogmeting. Het is belangrijk om te bepalen hoe de condi tie van iemands ogen is. Wij geven deskundig advies en verwijzen zo nodig door." Vooral door vakmanschap, klantvriendelijkheid en service van het hele team, waaronder vier opticiens, bouwde Pearle Opticiens Middelburg in de 25 jaar een brede vaste klantenkring op. Pearle Opticiens is met 290 filialen in Nederland marktleider in brillen en contactlenzen met het een breed assortiment glazen, monturen, contactlenzen en zonnebrillen. In 2008 opende Pearle de eerste optometriepraktijk die als schakel dient tussen de opticien en de oogarts. Inmiddels zijn dat er enkele tientallen. Pearle Opticiens, Lange Delft 13-15, Middelburg, 0118-628886 en www.pear- le.nl OOSTKAPELLE - Deze maand houdt Bakkerij Vader uit Oostkapelle, samen met Pink Ribbon de actie 'On derzoek is BROODnodig' ,om geld in te zamelen voor onderzoek. Van ieder Okto- berbrood gaat 25 cent naar het goede doel. Ambachtelijke bakker San- der Vader vertelt: "Veel van onze klanten en medewer kers zijn vrouwen in de leef tijd tussen 35 en 55 jaar. Dat is de groep vrouwen bij wie borstkanker doodsoorzaak nummer 1 is. En al herstel je ervan, dan nog zijn de ge volgen heftig. Als je dan bo vendien hoort, dat 1 op de 8 vrouwen iTorstkanker krijgt, dan schrik je enorm." Het Oktoberbrood is de hele maand oktober te koop in de winkel van Bakkerij Va der aan de Dorpstraat 50 in Oostkapelle. Het brood is al leen in de actiemaand okto ber te koop. KWADENDAMME - 's Nachts denderden ze ineens Ber- kenhof's Tropical Zoo in Kwadendamme binnen: reusachtige dinosauriërs met vlijmscherpe tanden en klauwen. Ze hebben hun plaats gevonden in de Natuurexpo en zijn daar te bewonderen, samen met al lerlei bijzondere fossielen zoals dino eieren, botten, schedels en tanden. Daarom is afscheid genomen van de Afrikaanse dieren die na an derhalf jaar weer teruggaan naar hun Belgische kunste naars. Info: 0113-649729 VLISSINGEN - Bijna twee maanden is Cor Stouten actief met Buitenspeelgoed Stouten, een webshop mét een fysieke showroom voor buitenspeelgoed, breed in skelters, trampolines en speelkastelen. "Geen verhuur, alleen ver koop", geeft Cor Stouten aan, "Daarbij kunnen wij ook het onderhoud van de skelters doen, wij zijn heel serv^cegericht." Buitenspeelgoed Stouten werkt met de topmerken in deze branche zoals Berg, skelters en trampolines, Exit, Axi en Halewijn speel toestellen. Veel heeft hij op voorraad staan, van John Deere, Jeep Wrangier en Ferrari skelters in diverse maten. "Het begint vanaf tweejarige leeftijd, loopfiets, tot grotere uitvoeringen. Het kan tegen een stootje want het is echt stevig materiaal", weet Cor, Van het merk Berg heb ik de Berg Grand Tour, een trapfiets, vier wielen, voor vier personen. Deze zitten vaak in de verhuur bij va kantieparken. Alles is voor zien van de vereiste veilig heidskeurmerken en is van Nederlands fabrikaat." Van Halewijn speeltoestellen diverse speelhuisjes, tipi's (indianententen) en kaste len, uitgevoerd in 45 mm. dik hout, degelijk en be trouwbaar. In trampolines is een stijgende vraag naar rechthoekige trampolines met een lager frame die op 20 cm hoogte worden ge plaatst. Buitenspeelgoed Stouten levert rechtstreeks aan bedrijven, instellingen (scholen) en particulieren. Showroom geopend: maan dag t/m zaterdag 09.00-17.00 uur Buitenspeelgoed Stouten, Handelsweg 25, Vrijburg, Vlissingen, telefoon 0118- 491910 MIDDELBURG - Decorette Woonatelier De Lange Jan aan de Nieuwe Kerkgang 1 in Middelburg houdt za terdag 19 oktober van 9.00 tot 16.00 uur een Gambia Fair. De opbrengst is voor de Stichting Talokoto. Deze stichting helpt gehandicapte kinderen, wezen en ouderen in Gambia. Op de fair is er muziek zijn, zijn er lekkere hapjes en kunnen bezoekers spulletjes kopen op de rommelmarkt. Voor kinderen zijn er spelle tjes en ze kunnen zich laten schminken. Wil je deze dag zelf graag meehelpen, iets bakken of heb je inbreng. Graag aanmelden bij info® talokoto.nl. Katseveer viert jubileum WILHELMINADORP - Jessica en Rutger van der Weel zijn tien jaar eigenaar van restaurant Katseveer in Wilhelmina- dorp. Dat vieren zij met hun gasten van 10' oktober tot en met 9 november met een speciaal arrangement voor een feestelijke prijs én een fraaie jubileumgeschenk. Reserveren is aanbevolen. Het restaurant kreeg in 2005 een Michelin Ster, is lid van Alliance Gastronomique en staat in 'Lekker Top 100' op plaats 37. Restaurant Katseveer heeft gastvrijheid hoog in het vaandel en is voor iedereen toegankelijk. Katseveerse- weg 2,4475 PB Wilhelmina- dorp www.katseveer.nl en 0113-227955 Woonatelier houdt fair I&lliïw. ML* fWK.JWf "Hl IUKOBMWU imSlKI' www.de-faam.nl De Faam woensdag 9 oktober 2013 17 "Veel mensen weten ook niet dat wij ook sieraden kunnen herstellen en zelts omsmelten wat een hogere waarde oplevert. Mensen kunnen vrijblijvend langskomen." Foto: Mels Terlouw door Gerard van der Hoeven w www.goudinkooppunt.nl O redactie.faam@ wegenermedia.nl y -r-fr T (71 «W* T r-S 73 Pearle Opticiens staat al 25 jaar voor vakmanschap en service. Foto: Leon Janssens O www.tropicalzoo.nl "Buitenspeelgoed Stouten levert kwaliteit en service", vertelt eigenaar Cor Stouten. Foto: Leon Janssens Herfstvakantie 'Oertijd' bij Berkenhofs Tropical Zoo. Foto: P.R. door Leon Janssens Topmerken O buitenspeelgoedstouten.nl

de Faam | 2013 | | pagina 17