Zo DELTA! Basketbaldinic bij Het Kompas Ouderen in het zonnetje! Mensa zoekt de slimste school Kinderboekenweek geopend IING jge- Kies net als Stefanie voor DELTA Comfort Wijzer Ontdek alle voordelen: www.DELTA.nl/ComfortWijzer OOST-SOUBURG - Basisschool Het Kompas in Oost-Sou burg stond maandag 23 sep tember geheel in het teken van de basketbalsport. Op deze dag gaf Jesper Jobse een basketbaldinic. De maar liefst 2.04 meter lange Jes per speelde zelf twaalf jaar geleden basketbal bij BC Vlissingen. Vervolgens is hij door heel veel training in Zwolle beland en heeft daar acht jaar in de eredivi sie gespeeld. Ondertussen is hij drie keer kampioen van Nederland geworden. Tegenwoordig woont hij in Amsterdam en geeft basket- ballessen op scholen in het hele land. Leuke bijkomstig heid is nog dat de moeder van Jesper leerkracht (juf Marianne) is op Het Kom pas. Alle kinderen uit de groepen 4 t/m 8 kregen gè- durende een uur allerlei oe fenvormen en basketbaltips. Wat hebben de kinderen ge noten van deze lessen. MIDDELBURG - De Internatio nale dag van de ouderen was op 1 oktober. De Verenigde Naties hebben deze speciale dag ingesteld uit dankbaar heid voor de bijdrage die ou deren hebben geleverd aan de samenleving. Omdat het vorige week ook de Week van de Eenzaamheid was, bezochten medewerkers van het particuliere zorgbureau Zeeuwse Zorgmensen hun cliënten een keer extra. Alle cliënten ontvingen tijdens het bezoek een mooie bos bloemen. "Wij vinden dat er altijd reden is om oude ren in het zonnetje te zetten. Ons bureau regelt op een MIDDELBURG - Met trots ma ken Ellyne Knol, Ymke Tuinder en Noëlle Sallent bekend dat zij vandaag (9 oktober) mee mogen doen aan de landelijke finale van de Mensa SlimmerlQuiz. "Deze drie kanjers wonnen 1 oktober de plaatselijke voorrondes die werden ge houden op Nehalennia in Middelburg. Hersenkrakers, pittige vragen en zenuwslo pende opdrachten, Ellyne, Ymke en Noëlle waren niet van hun stuk te brengen en scoorden als team de meeste punten", vertelt leerkracht Philip Struijk. Het lerarenteam van de Ui- lenburch wist al dat deze drie meiden bijzonder slim zijn. De spannende finale is in de Universiteit van Am sterdam. Mensa is een inter nationale organisatie van en voor zeer intelligente men sen met ruim 100.000 leden. ARNEMUIDEN - Burgemeester Bergman van Middelburg heeft vorige week woensdag (2 oktober) op de christelijke Basisschool De Oleanderhof in Arnemuiden de Kinder boekenweek geopend. Het thema van de kinderboe kenweek is dit jaar "Klaar voor de start" en "Hé, doe je mee". "Sport en spel staat centraal. De burgemeester werd dan ook uitgenodigd om samen met de kinderen spelletjes te doen. Over de evenwichtsbalk lopen, bal len in de basket mikken en touwtje springen, het ging de burgemeester allemaal prima af", vertelt leerkracht DELTA legt Jeroen van Campen uit. Er is een kantoor in Middel burg en Terneuzen. Marian Dellebeke. Hiermee gaf hij het startsein van allerlei activiteiten in de verschillende groepen. De burgemeester zette zijn be zoek voort in groep 5 en bij de kleuters waar hij nog een tijdje voorlas. Het boek dat hij heeft voorgelezen, werd door hem gesigneerd. persoonlijke manier lang durige en intensieve zorg voor mensen thuis en is een initiatief van Zorgstroom, ZorgSaam en Tragel Zorg", the multi-utility company 013 10 O www.de-faam.nl De Faam woensdag 9 oktober 2013 11 1 be id, ten nden ge- ïbeu- de iken anvra- >1- ?s ischrij- n het 1 van i rich- Jt de col- 57 ZV et de mt ns zes esec- >ank. naast chrift n- 18) Na het werk gaat Stefanie nog even gezellig borrelen met haar vriendinnen. Maar het wordt alweer snel en vroeg donker. Voor een veilig gevoel zet Stefanie met haar smartphone thuis alvast een paar lampen aan. Met DELTA Comfort Wijzer. Met DELTA Comfort Wijzer kunt u, met behulp van smart plugs (een soort tussenstekkers), apparaten thuis op afstand aan- en uitschakelen. U kunt die apparaten niet alleen op afstand bedienen, maar de smart plugs meten ook het energieverbruik ervan. Zo ontmaskert u feilloos de grootste energieslurpers in huis. DELTA Comfort Wijzer werkt eenvoudig via internet met een handige app voor smartphones en tabiets. DELTA Comfort Wijzer: energiebewust en comfortabel wonen! Apparaten op afstand bedienen Apparaten voorprogrammeren Inzicht in energieverbruik van apparaten Eenvoudig te installeren Verschillende uitbreidbare pakketten Zo DELTA O zeeuwsezorgmensen.nl

de Faam | 2013 | | pagina 11