Meer dan alleen maar e Behangje muur met sloophout PUUR GENIETEN IN EN OM HET HUIS Heerlijk. Licht en lucht in huis. Zonlicht. Frisse lucht. Of het nu een vrolijke och tendzon is of een gouden avondgloed, je geniet van de sfeer in huis. En het zijn juist de ramen die binnen en buiten met elkaar verbinden. Daarom zijn kozijnen belang rijk voor uw woonplezier. Bovendien zijn kozijnen bepalend voor de aanblik van uw woning. Kozijnen bepalen grotendeels de uitstra ling van de gevel. Een klassiek schuifraam heeft bijvoorbeeld een heel andere uitstra ling dan een glazen schuifpui. Maar welk type kozijnen je ook kiest, Gayko heeft het in het assortiment. Gayko maakt kozijnen die bestand zijn tegen weersinvloeden, cor rosie, verkleuring en veroudering. Ze zijn gemakkelijk schoon te houden en schilde ren is niet nodig. Gayko biedt een veelzijdig kozijnpro gramma met uiteenlopende modellen en designs. Kozijnen van solide basismodel tot luxe comfortoplóssing. En je kunt ze (later) uitbreiden met speciale opties en ac- bestaat dus uit 4 vierkante meter unieke sloophouten planken. Daardoor lijkt een muur die je hiermee behangt hele maal net echt. Het behang van Piet Hein Eek heeft tevens een FSG keurmerk en heeft de ICFF Best of Show Award 2011 in de categorie "Wallcovering" gewon nen. Kom dit behang en vele andere soorten bekijken bij Wooninterieur Lavoir in Amemuiden. Neem dit artikel mee en krijg 15 procent korting op je sloophou ten behang van Piet Hein Eek. De actie geldt tot 20 november 2013. Wooninterieur Lavoir is te vinden aan de Van Cittersweg 2a-3 in Amemuiden, 0118-606905, www.lavoirwooninterieur.nl NAJAAR 20131 17 cessoires. De Gayko kunst stofkozijnen zijn niet van houten kozijnen te onder scheiden. Bovendien zijn de kozijnen zo extreem sterk, dat inbreken praktisch on mogelijk wordt. Interesse? Neem dan eens een kijkje in de showroom van Hogazon, President Rooseveltlaan 735 in Vlissingen, 0118-418477, www.hogazon.nl Een muur bekleden met sloophout geeft een geweldige sfeer in je kamer. Maar ja... zie maar eens een mooie partij sloophout op de kop te tikken. En over de enorme klus en de rotzooi die zp'n klus met zich meebrengt maar niet te spreken. Sloophoutbehang is dan ook een van dé trends op gebied van be hang. Het behang is zo realistisch dat je muren echt van hout lijken, zo creëer je een ruige look. Onze slaapkamer is al geruime tijd méér dan alleen een plek om te slapen. Wat zich vertaalt in de slaapkamerinrichting. Na vooral grote slaapkamers zijn deze winter rust, geborgenheid en gezelligheid weer troef. Scandinavisch design staat bekend om witte muren, kleuraccenten en natuurlijke tinten en materialen. Dus rukt Scandina visch design komend najaar en winter he lemaal op naar de slaapkamer. We combineren natuurlijke materialen met ge lakte oppervlakken. Het gestoffeerde bed voelt zich hier ook helemaal thuis. Niet al leen het hoofdbord, ook de omranding krijgt een zachte touch. Bovendien vinden we in het Scandinavisch design afgeronde lijnen in contrast met rechte lijnen. Kies behalve voor Scandinavische design ook voor een duurzame blikvanger in'je slaapkamer. Een dekbedovertrek van rijke kleuren met klassieke ruitjes past perfect. Kies bijvoorbeeld voor het dekbedovertrek Abbey Check van Mistral Home. Abbey Check is tijdloos bedde goed, gemaakt van zuiver gekamd Egyptisch katoen. Het bed dengoed zorgt voor warm slaapcomfort. Zelfs al hebben we steedsminder plaats in huis, toch willen we groots leven. Multi functioneel meubilair zorgt ervoor dat we in een kleine yyoning toch alle luxe kunnen genieten. Ook in de slaapkamer. Met een multifunctionele kleerkast kun je elk kleding stuk een plek geven. En de tv? Die verdwijnt in de tv- houder achter de schuifdeur. www.huelsta.com A/looi, duurzaam en Sloophout behang geeft het gevoel dat er een verhaal achter de muur zit, alsof hij er al jaren zit. Het lijkt verweerd hout van eën oude muur. Zo krijg je een inrichting met karakter. Combineer het met strakke meubels en egale muren. Met dan nog een paar felgekleurde ac cessoires creëer je een hippe look. Of combineer sloophout behang met egale muren om de rust te bewaren. Ontwerper Piet Hein Eek heeft ook een collectie sloophout behang ontworpen. Dit behang heeft geen patroon, elke rol om te

de Faam | 2013 | | pagina 39